מדריך איך מכניסים תמונה לתוך טקסט מלל בפוטושופ

//מדריך איך מכניסים תמונה לתוך טקסט מלל בפוטושופ
אם אתם צופים בסרטון זה, יכול להיות שאתם מתחילים בתחום העיבוד והעיצוב ויכול להיות שאתם מתקדמים. הסרטון מיועד הן לאלו והן לאלו, והוא מסביר בפירוט איך מכניסים תמונה לתוך טקסט ואיך עושים את זה באופן מדויק. המדריך הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש למידה של החומר כמו גם תרגול שלו. עם תרגול מיטבי תדעו איך עושים את זה בצורה נכונה ולמה זה משמש אתכם.

למה צריך בכלל תמונה בתוך טקסט?

אם אתם רוצים לעצב חומר פרסומי כלשהוא, כדאי שתעשו אותו מעניין ומושך. חומר פרסומי ללא שום אפקט יהיה חומר משעמם, וסביר להניח שהוא לא יתפוס את העין כמו שאתם רוצים וצריכים. אם אתם רוצים להדגיש טקסט כלשהוא לתת לו חיים, תמונה בתוכו יכולה לעשות את העבודה. עיצוב גרפי הוא תחום רחב מאוד וככל שתתמקצעו בו יותר כך תהיו מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר, והאופציה הזו של תמונה בתוך טקסט תאפשר לכם לעשות עבודות מיוחדות יותר.
לדעת ולהכיר את תוכנת פוטושופ ואת הכלים שלה

מי צריך בכלל את פוטושופ?

מי בכלל צריך לדעת ולהכיר את תוכנת פוטושופ ואת הכלים שלה? כל אחד צריך ולכל אחד היא יכולה לעזור. גם אם אתם לא אנשי מקצוע מתחום הצילום או מתחום העיצוב, ההכרה של התוכנה יכולה לסייע לכם. אם אתם רוצים לקחת את התמונות שאתם מצלמים ולשוות להן נופך מיוחד, לעצב אותן איך שאתם רוצים ולהראות אותן אחר כך לאחרים, אתם חייבים להכיר וללמוד את תוכנת פוטושופ. פוטושופ בבסיסה היא תוכנת עיבוד תמונות ותיקון שלהן, כך שמי שצריך רק להבהיר תמונה או לחדד אותה מעט יכול לעשות זאת עם התוכנה, אך היום עם שלל הכלים שהיא מציעה ניתן לעשות בעזרתה הרבה יותר. התוכנה מיועדת גם כמובן לצלמים, מעצבי אלבומים, מעצבים גרפיים ועוד רבים, והיא תוכנת הבחירה של אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה.
אם גם אתם רוצים לדעת איך לעבוד עם תמונות בתוך טקסט, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, וכל מה שאתם צריכים זה להפנים את הדברים.

2019-08-04T20:32:51+03:00