מדריך אילוסטרייטור הכנת עיטורים גרפיים 2019 ILLUSTRATOR CC להורדה חינם

//מדריך אילוסטרייטור הכנת עיטורים גרפיים 2019 ILLUSTRATOR CC להורדה חינם

הכנת עיטורים גרפיים – מדריכים למעצבים גרפיים  2019

והיום בפינת הטיפים של עיצוב גרפי זה איך להכין עיטורים מדהימים בעיצוב בתוכנת אילוסטרייטור. כיום אחד התפקידים החשובים בעולם העיצוב וההייטק זה מעצבים גרפיים, הסיבה העיקרית היא בגלל שהם המעצבים נותנים פתרונות דיגיטליים לשיווק עסקים והכנת אפליקציות לאינטרנט. עיטורים וציורים גרפיים הם דרך נפלאה להעשיר גרפיקה במקומות ריקים בעיצוב על ידי נגיעות של גרפיקה והעברת תחושה ועומק.  הכנו במיוחד בשבילכם טכניקות מדהימות לעיצוב גרפי כדי להראות לכם כיצד נותנים תחושה של עומק עם פרספקטיבה מדהימה בגרפיקה. גם אם יש לכם שורה או טקסט עם תמונה בגרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור ופוטושופ עם קצת יצירתיות תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בעיצוב.
העיצוב וההייטק

עומק ופרספקטיבה בעיצוב גרפי

בסרטונים עבדנו על עומק ופרספקטיבה גרפית רק כדי להראות לכם כמה כל היום להכין עיטורים גרפיים במספר דקות. כמובן שהעבודה עם גוונים היא מאוד חשובה בעיצוב גרפי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים גם למתחילים וגם למתקדמים בעולם העיצוב הגרפי, במידה ויש נושאים בשיעורים שהם מורכבים תוכלו לתרגל את זה על נושאים שאתם כבר יודעים. השתמשנו במעברי צבעים ועשינו אפקטים והצללות כדי לתת את הנפח בגרפיקה. נפח בגרפיקה בדרך כלל יכול להיות על ידי ירידות של גוונים בתוכנה או על-ידי מתן הצללה בצורה שמשפיעה על צורה אחרת. בכל הפרמטרים שתראו בסרטונים אתם יכולים לשנות אותם וללכת לפי הכיוונים האישיים שלכם.
  • למה להכין סרטונים בתוכנת אילוסטרייטור ולא בתוכנות גרפיות אחרות? הסיבה שמכינים את הגרפיקות בתוכנת אילוסטרייטור כי הנוחות בעבודה על קו וצורה הוא יותר זורם מאשר על עבודה בפוטושופ לדוגמה. רוב העיטורים עם הסלסולים או כל גרפיקה שהיא מורכבת מקו וצורה שמתעקל יהיה אך ורק על ידי תוכנת אילוסטרייטור ולא רק בגלל שזה קל לעשות את זה שם, אלה בגלל איכויות ההדפסה. איכות גרפיקה וקטורית ידועה כגרפיקה יותר איכותית מאשר תוכנת הפוטושופ לדוגמה שמבוססת פיקסלים.

לימודים אונליין בגרפיקה – עיצוב אתרי אינטרנט

אנחנו מזמינים אתכם לבקר בעמוד לימודים אונליין אצלנו ולראות איך גם אתם יכולים ללמוד את עולם העיצוב הגרפי דרך שיטת לימודים באינטרנט. הלימודים מתבצעים אחד על אחד עם מורים פרטיים בצורה אישית ופרטית על ידי חיבור של המורה ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לעבוד על העכבר שלכם ולהזיז אותו תוך כדי ההסברים על עולם העיצוב הגרפי רב תחומי. יש לנו מסלול עיצוב גרפי לתעודה ותיק עבודות או מסלולי תוכנה בלבד. תוכלו ליצור איתנו  קשר עוד היום ולקבל פרטים רחבים על איך ללמוד את עולם העיצוב גרפי וכל זה מהבית בנוחות האישית שלכם. צפייה מהנה.
2019-08-13T20:31:19+03:00