מדריך הגדלת או הקטנת תמונות בפוטושופ למתחילים 2019

מדריך למתחילים חינם בתוכנת הפוטושופ לימוד חינם 2019

עדכון 2019- מתחילים להשתמש בתוכנת הפוטושופ ורוצים קצת טיפים וטריקים איך לעצב תמונות ולהכין פלייר עם הפרסומות? יש לכם משימה כגון להכין מודעה לפייסבוק או פרסומת ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל? אתם במקום הנכון! אנחנו בעמוד זה הכנו לכם טיפים וטריקים איך אפשר לעצב תוכנת גרפיקה מדהימה כמו פוטושופ. תוכנת פוטושופ נלמדת במסלול עיצוב גרפי ובניית אתרים כדי לתת מענה ופתרונות דיגיטלי. בעמוד זה תוכלו להבין למה מיליוני אנשים בעולם התאהבו בתוכנה ולא מפסיקים לגעת באמת היום.

כמה מילים על פוטושופ PHOTOSHOP CC 2019 – למה כולם מאוהבים בה כן ולא רק צלמים או גרפיקאים?

פוטושופ שימושית מאוד בעולם עיצוב גרפי, או דרך תוכנת הפוטושופ אפשר לבצע מיתוגים ומודעות גרפיות לקידום מכירות ופרסום עסקים. תוכנת הפוטושופ אחראית על מיליונים של מודעות שיווקיות שרצות היום ברשת בפייסבוק או באינסטגרם. התוכנה מלאה בכלים ואפקטים לעיבוד תמונה מהיר והכנת גרפיקות בצורה מהירה. נוכל לראות בשנה האחרונה ב-2019 שחברת אדובי פיצ’רים חדשים לעיצוב תמונות ב2019.  אם בעבר למעצב גרפי היה לוקח להכין שעה לפחות מודעה היום אחרי השינויים החדשים שחברת אדובי עשתה סגנון וזמן העבודה ירד הרבה וככה המעצבים הגרפיים יכולים להספיק המון במהלך העבודה. הכלים החדשים נוכל לראות בסרטונים כאן כדי לתת לכם טיפים ורעיונות כמה קל לעצב בתוכנות לעיבוד תמונות מספר אחת בעולם העיצוב הגרפי.
אינסטגרם שיווק עסקים דרך עיצובים גרפיים

אינסטגרם שיווק עסקים דרך עיצובים גרפיים

אי אפשר להתעלם מהרשת החברתית החדשה אינסטגרם שעושה לעסקים רק טוב. אינסטגרם בתור רשת חברתית לפרסום תמונות בלבד מאפשרת לבעלי העסקים לפרסם בלי סוף את המוצרים שלהם. אי אפשר לעלות תמונה סתמית ומשעממת ולכן פוטושופ יכולה לקחת כל תמונה ולהפוך אותה לכל מה שתרצו. תמונות מדברות ותמונות מוכרות פי 2 בטקסטים או סטטוסים. לכן פוטושופ יכולה לקחת כל תמונה ולהעביר דרמטיות ומסר מכירתי לכל עסק או מוצר. במידה ואתם יודעים לעבוד על פוטושופ תוכלו לפרסם בלי סוף את העסק שלכם ולחסוך עלויות פרסום מאוד גבוהות.

למידה עצמית בתוכנה עם מורים פרטיים אונליין דרך האינטרנט

המכללה מאפשרת לימודים של פוטושופ בצורת אונליין. לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים יאפשרו לכם ללמוד בצורה נוחה ואישית מהבית. אתם תקבלו תוכנת חיבור שיאפשר למורה להתחבר ישירות לתוך הפוטושופ שלכם אונליין ולהסביר לכם איך לעבוד על תוכנת הגרפיקה מדהימה לעיצוב תמונות. במהלך השיעור במידה ויש לכם נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב על התרגיל כדי לראות שאתם באמת מבינים את החומר. המורה לא יכול להתקדם בחומר אם אתם לא מבינים את הנושא. הלימודים מתקיימים רוב שעות היום וגם ימי שישי, אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון שעות הלימוד במכללה. בסוף הלימודים תקבלו תיק עבודות ותעודה שמסכמת את כל הנושאים שלמדתם בפוטושופ.
2019-08-12T22:13:36+03:00