מדריך הכנת אפקט בפוטושופ תלת מימד על תמונה

עיצובים גרפיים תוכנות – מדריך הכנת אפקט בפוטושופ תלת ממד על תמונה

פוטושופ שינתה את עולם התמונות מן הקצה אל הקצה. מה שהיה בעבר מוצר מוגמר רגע אחרי ההקלקה על הסוגר, הפך פתאום לוורסטילי ובר שינוי. פוטושופ מאפשרת היום לקחת כל תמונה בכל מצב שהוא ולשפר אותה, ולא רק לשפר אותה אלא גם להפוך אותה למיוחדת ולא שגרתית. פוטושופ היא תוכנה שמאפשרת בין השאר ליצור תלת ממד על תמונה מה שהופך את התמונה למיוחדת יותר ומושרת יותר את העין. צריך רק לדעת איך לעשות את זה נכון והמדריך שלפניכם הוא בדיוק בשביל זה, בדיוק בשביל אלו שרוצים לדעת איך מכינים אפקט בפוטושופ שהוא תלת ממד על תמונה

לעצב גרפיקה דיגיטלית איך עושים את זה?

המדריך שלפניכם יסביר לכם בדיוק איך לעשות את זה בצורה נכונה. איך להפיק את המרב מפוטושופ ואיך לרתום אותה לצרכים שלכם. אם אתם רוצים לדעת איך לעשות את האפקט הזה, את התלת ממד על התמונה אתם צריכים להכיר את המדריך הזה ולעשות את מה שנאמר בו. אבל לא מספיק לבצע את הנאמר בו אלא צריך לתרגל את הנאמר שוב ושוב. צריך להפוך את השימוש בתוכנה ובכלים הספציפיים לטבע שני, וצריך לעשות את זה כמה שיותר. מכללת סולו מציגה בפניכם מדריכים רבים שיוכלו לסייע לכם. מדריכים רבים שיוכלו להיות לכם לעזר בהפיכת כל תמונה ליצירת אומנות של ממש.

לעצב גרפיקה דיגיטלית

תוכנה להכנת פרסומות מעוצבות עם תמונות – קצת על פוטושופ

פוטושופ, נעים להכיר. זו תוכנת הגרפיקה הוותיקה ביותר בעולם, תוכנה שקיימת כבר כ-30 שנה שבמהלכם עברה לא מעט שינויים ושדרוגים. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה מדהימה שמשאירה אבק לתוכנות ולאפליקציות החדשניות לעיבוד תמונות. עם כל הכבוד לכל אחת מהן, מקצוענית יש רק אחת וזו פוטושופ. היא עושה עבודה מדהימה והיא מאפשרת לעבוד עם כלים רבים, ולא משנה אם אתם צריכים אותה כחלק מעיסוק בגרפיקה או בצילום או סתם כי בא לכם להכיר ולדעת יותר, המדריך הזה הוא בשבילכם. אז קדימה, קצת מוטיבציה וקצת סבלנות ואתם בדרך לדעת איך לעבוד עם התוכנה המדהימה בעולם לעיבוד וליטוש תמונות.

2019-08-18T23:51:54+03:00