מדריך 2019 הכנת מברשות בפוטושופ איך מכינים איך יוצרים?

מדריך הכנת מברשות בפוטושופ איך מכינים איך יוצרים? יצירת מברשת 2019

כל מה שרציתם לדעת על עולם מברשות בפוטושופ נמצא בעמוד הזה. הכנו לכם אוסף סרטונים מדהימים בעיצוב גרפי שמתאימים למתחילים ומתקדמים שרוצים לקבל טיפים חינם איך להתעסק עם מברשות בפוטושופ. המברשות בתוכנות הגרפיות זה עולם בפני עצמו שמאפשר עם טיפה יצירתיות להגיע לעיצובים מאוד יפים. יש אין ספור צורות  וסגנונות של עבודה עם המברשות בפוטושופ אנחנו הראינו לכם כאן בסרטון סגנון אחד של מברשת כדי להראות לכם עד כמה תוכנת פוטושופ היא מניפולטיבית מאוד ביצירת עיצובים גרפיים.

שילוב של מברשת עם כיתוב בפוטושופ – להכין עיצובים גרפיים עם טקסט

בשיעור בפוטושופ עשינו אפקטים על טקסטים בתוכנה. הבאנו תמונה ושילבנו את המחיקה של המברשת מהטקסט כדי ליצור אפקט של מריחה. טכניקות האלה מאוד פופולריות במידה ואתם רוצים לעשות עיצובים לאינסטגרם או מודעות לפייסבוק כדי להביע איזה שהוא מסר מכירתי או להוציא דרמטיות מתוך תמונה. הרי כולנו יודעים שאפשר לקחת בפוטושופ כל תמונה סתמית ולהפוך אותה למעניינת יותר לכולם. במידה ואתם יודעים עוד תוכנות חוץ מפוטושופ תוכלו לייצר את המברשות לדוגמה בתוכנת אילוסטרייטור ולאחר מכן להכניס אותם בתוך הפוטושופ כדי לבצע מניפולציות גרפיות. כמו כן ברשת יש אינספור מברשות להורדה חינם שיאפשרו לכם לשפר ולשדרג את המאגר שכבר קיים בתוכנה. חברת אדובי הכניסה קרוב ל-600 מברשות שונות ותמיד אפשר להוסיף לתוכנה עוד.

מברשת עם כיתוב בפוטושופ - להכין עיצובים גרפיים עם טקסט 

קורסים בעיצוב גרפי לאוהבי האמנות הדיגיטלית

אם אתם אוהבים את העולם הפוטושופ  או את האמנות הדיגיטלית אתם בהחלט תוכלו לקחת צעד קדימה את הקריירה המקצועית שלכם. הרבה מעצבים גרפיים וגרפיקאים שמצליחים בתעשייה בישראל ובעולם התחילו גם כמוכם בידיעת תוכנת פוטושופ בלבד לתחביב או לכל מטרה אחרת ולאחר מכן התקדמו ולמדו תוכנות חדשות. כדי להיות מעצב גרפי או גרפיקאית מצליחה לא מספיק רק לדעת את התוכנות הגרפיות אלה צריך גם להבין את חוקי העיצוב הגרפי בעולם הזה. דרך תוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור אפשר לעצב אפליקציות ואתרי אינטרנט ולכל אורך הלימודים אתם תהיו עסוקים בתיק העבודות שלכם. תיק העבודות הוא הדבר הכי חשוב כיום כדי להתקבל למקומות עבודה או לעבוד בתחום הזה כפרילנסרים מהבית.

קורסים אונליין בעיצוב גרפי

במסגרת הלימודים במכללה תוכלו ללמוד את המקצוע מעצב גרפי או גרפיקאי וכל זה בשיטת לימודים אונליין. לימודים אונליין עם  מורים פרטיים אחד על אחד דרך האינטרנט במכללה. בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור שדרכה המורה יוכל לעבוד אתכם על תוכנת הפוטושופ או כל תוכנה גרפית אחרת ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך לעצב עיצובים מקצועיים. לאחר הסבר של המורה אתם תתרגלו את החומר ותכינו שיעורי-בית כדי כדי לבנות את תיק העבודות שלכם. הלימודים במכללה הם לימודי תעודה ולכל אורך הקורס אנחנו נהיה עסוקים בתיק העבודות שלכם כי זה הדבר הכי חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי.

  • בתחתית העמוד הכנו לכם שיעורים נוספים על עולם העיצוב הגרפי כדי שתוכלו להבין עד כמה קל לעצב בתוכנת הפוטושופ עם קצת יצירתיות השיעורים מתאימים למתחילים וגם לכאלה שיודעים קצת פוטושופ צפייה מהנה.

יצירת מברשת 2019 adobe photoshop 

מתוך תמונה EDIT – DEFINE – BRUSH – PRESET  לאחר שבחרתם אזור מתוך תמונה

Gradient מדריך הכנת מברשות בפוטושופ איך מכינים איך יוצרים יצירת מברשת

2019-08-14T01:24:03+03:00