מדריך הכנת פרח בפוטושופ אפקטים של שקופית והצללות בעברית חינם

מדריך הכנת פרח בפוטושופ אפקטים של שקופית

אם יש לכם איזו שהיא תוכנת עיבוד תמונות על המחשב או אפליקציה בה אתם עושים שימוש כשאתם רוצים לעשות איזה שהם שינויים בתמונות או להוסיף להן אפקטים מסוימים ולא מדובר על פוטושופ, תעצרו. פוטושופ היא ה-תוכנה לעיבוד תמונות המתקדמת ביותר בעולם, ואתם חייבים להכיר אותה. במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד על האפשרות בתוכנה ליצור פרח יחד עם אפקטים של שקופית, האפשרות ליצור אלמנט גרפי יפיפה שתוכלו לעשות בו שימוש כרצונכם. כל מה שדרוש מכם הוא לצפות במדריך וללמוד אותו, לאחר מכן לתרגל אותו שוב ושוב עד שהפעולה תהיה פשוטה וטבעית עבורכם. 

המדריך הינו פשוט וקל להבנה והוא מתאים הן למי שכבר שוחה בתחום והן למי שרק עושה את צעדיו הראשונים בו. הוא ברור ומדויק וכל מה שצריך אם כן הוא ללמוד אותו ולתרגל אותו.

למה צריך בכלל אפקטים

אפקטים נדרשים היום יותר מתמיד. אנחנו חיים בעולם בו הגירויים הוויזואליים רק הולכים והופכים לחלק משגרת חיינו ולגדולים יותר, ואם נרצה להעביר מסר בצורה פשוטה, עם מלל פשוט או עם תמונה ועיצוב פשוטים כנראה שלא נצליח. אנחנו צריכים לתפוס את העין, להיות מיוחדים יותר ובולטים יותר. היום אפקטים הם הבסיס, אי אפשר ליצור משהו בלי לחשוב מחוץ לקופסא ואיך להיות מעל לאחרים. היום חייבים להיות מדהימים ופוטושופ מאפשרת את זה.

למה דווקא פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה שקיימת כבר כ-30 שנה, תוכנה שעברה לא מעט שינויים ושדרוגים ויש לה יכולות מדהימות. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי שאחראית לא רק עליה אלא על תוכנות גרפיות נוספות, חברה ששמה לעצמה למטרה להיות הכי טובה והיא אכן כזו. למרות שבמהלך השנים פותחו להן לא מעט תוכנות ואפליקציות, פוטושופ תמיד נשארה בקדמת הבמה. שימוש בה יחד עם תוכנות אחרות יכול להעצים עוד הרבה יותר את האפקט הרצוי. פוטושופ היא תוכנה מדהימה, תוכנה שמציעה כל כך הרבה כלים שכדאי להכיר. היא תוכנה שרבים רבים עושים בה שימוש וגם אתם יכולים להשתמש בה לטובתכם.

 

2019-09-05T09:18:01+03:00