מדריך הפיכת טקסט לצורה אילוסטרייטור עם אפקטים מדהימים

//מדריך הפיכת טקסט לצורה אילוסטרייטור עם אפקטים מדהימים

מדריך הפיכת טקסט לצורה אילוסטרייטור עם אפקטים מדהימים – איך עושים מברשות אישיות באילוסטרייטור

ברוכים הבאים לעוד סרטון איכותי מבית מכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי בשיטת האון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד על איך הופכים טקסט לצורה ואיך מנצלים אותו לעיצוב מרהיב. בנוסף, תלמדו גם על אפקטים מסויימים שהם חלק מכמות גדולה של אפקטים שניתן לעשות באמצעות תוכנת אילוסטרייטור. כל מה שנדרש מכם הוא הקשבה לנאמר בסרטון ותרגול של הנאמר עוד ועוד. עם תירגול רב ועם למידה תמידית תכלו לשפר את היכולות שלכם בתוכנה ותוכלו לעשות איתה המון דברים. הנה כמה דברים על התוכנה ועל למה כדאי ללמוד אותה.

אילוסטרייטור – אחת מתוכנות הגרפיקה החשובות בעולם.

מה היא בכלל תוכנת אילוסטרייטור ולמה כדאי לכם ללמוד אותה? מה תוכלו לעשות עם התוכנה ואילו אפשרויות עומדים בפניכם? תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה אשר מיועדת ליצירת לוגואים, יצירת תלת מימד, ויצירת גרפים. אילוסטרייטור היא תוכנה שניתן לעבוד איתה לבד או לשלב אותה עם תוכנת פוטושופ, שזו תוכנה אחות לה. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים. היתרון המרכזי הוא שניתן להגדיל תמונות לאיזה גודל שרוצים בלי שיהיה חשש שהן תמרחנה בגלל הפיקסלים. עם אילוסטרייטור ניתן לעצב פוסטרים וכרזות ענק.

מה אפשר לעשות עם התוכנה ILLUSTRATOR ? איפה אפשר לעבוד?

אילוסטריטור היא תוכנת חובה לכל מי שרוצה ללמוד עיצוב גרפי, כל מי שרואה את עצמו כגרפיקאי וכל מי שאוהב אסתטיקה. כשלומדים את אילוסטרייטור מומלץ ללמוד גם תוכנות אחרות כמו פלאש, אינדיזיין ואחרות ועם אילוסטרייטור ניתן לעבוד כמעצבים גרפיים. אתם יכולים לעבוד בסטודיו לעיצוב ולהציע את העיצובים שלכם ללקוחות שלכם, אתם יכולים לעבוד בחברת פרסום ולנצל את הידע והכישורים שלכם להצלחת קמפיינים, ויכולים לעצב פוסטרים, כרזות ענק וכדומה.

מדריך הפיכת טקסט לצורה אילוסטרייטור עם אפקטים מדהימים

ללמוד אונליין אילוסטרייטור במכללת סולו

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור בצורה רצינית, אם אתם רוצים לעשות ממנה קריירה וגם אם לא אלא סתם כחובבנים, אתם יכולים ללמוד בשיטה הטובה ביותר שהיא שיטת האון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. מכללת סולו מציעה לכם ללמוד מתי שנוח לכם ומאיפה שנוח לכם באמצעות תוכנה ייחודית אשר מאפשרת לחבר את מחשבו של המורה למחשבו של התלמיד. לימודי און ליין במכללת סולו אחד על אחד יאפשרו לכם לרכוש תעודה יוקרתית ויאפשרו לכם גם להכין תיק עבודות מרשים אותו תוכלו להציג ללקוחות או מעסיקים פוטנציאליים. אילוסטרייטור היא תוכנה שכדאי מאוד ללמוד והיום כשזה קל כל כך אין סיבה לא לעשות את זה. דמיינו את עצמכם יושבים בשיעור עם כוס קפה ביד, עם אוזניה באוזניים ועם מיקרופון מולכם וכך לומדים בהצלחה. זה לא חלום וזה אפשרי עבור כל אחד ואחד מכם.

מדריך הפיכת טקסט לצורה אילוסטרייטור עם אפקטים מדהימים – השלכת מברשות באילוסטרייטור על טקסטים

 

2019-07-28T12:31:39+03:00