לימוד למתחילים חינם הצללה אפקטים לטקסטים בפוטושופ צעד אחר צעד הסבר

//לימוד למתחילים חינם הצללה אפקטים לטקסטים בפוטושופ צעד אחר צעד הסבר

מדריכים בעיצוב גרפי למתחילים והפעם – מדריך הצללה אפקטים לטקסטים בפוטושופ צעד אחר צעד הסבר

אם אתם צופים במדריך הזה, יש כמה אפשרויות. יכול להיות שאתם סתם רוצים להכיר את התוכנה, לדעת איך לעבוד איתה בשביל לעבוד על כל מיני תמונות שיש לכם, לבצע עליהן תיקונים קטנים וכדומה. יכול להיות גם שרתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ בצורה מקצועית, רוצים להפיק ממנה את המירב בכדי שתוכלו להשתמש בה כשאתם נותנים שירותים כצלמים או כמעצבים גרפיים. בין כך ובין כך, המדריך הזה הוא בשבילכם. הוא פשוט וקל להבנה וכל מה שאתם צריכים הוא להיחשף אליו ולתרגל את הנאמר בו שוב ושוב. עם הזמן, תוכלו לעשות שימוש בקלות רבה יותר בכלים השונים שקיימים בה. בשיעורים תוכלו לראות כיצד מעצבי גרפיקה ועיצוב עובדים במקומות עבודה ועל ידי מספר פקודות פשוטות מאפשרים עיצוב גרפי מדהים, בגלל שהתוכנות קלות מאוד ללמידה וחברת אדובי שדרגה את יכולות התוכנה ב2019 אפשר בקלי קלות להוציא עיצובים.

למה צריך בכלל הצללה ואפקטים לתמונות? – להעשיר את הגרפיקה

אפקטים לתמונות

לעיצוב מסוים ולא משנה אם הוא עם או בלי מלל, צריך להיות אפקט. הוא צריך להשפיע על מי שנחשף אליו, צריך לגרום לו להרגיש משהו, והוא צריך להיות מיוחד, ייחודי וכזה שמושך את תשומת הלב. טקסטים מגיעים בדרך כלל עם תמונה העיצוב אך בשביל להעצים אותם צריך להוסיף להם לפעמים עוד משהו, משהו שידגיש אותם. הצללה לטקסט יכולה להיות בדיוק מה שצריך כדי לקבל את ההדגשה הזו, וזהו אפקט שיכול להיות חזק מאוד. הצללה הופכת את הטקסט לטקסט עם קצת מסתורין, כזה שלא חושף הכול, ומעצבים רבים עושים באפקט הזה שימוש.

קצת על פוטושופ – תוכנה פופולרית אצל מעצבים וגרפיקאים

אם אתם רוצים להכיר תוכנה מדהימה, תוכנה שתיקח כל תמונה שלכם ותסייע לכם להפוך אותה ליצירת אומנות של ממש פוטושופ היא התוכנה אותה אתם צריכים. תשכחו מכל האפליקציות והתוכנות אותן אתם מכירים, כי פוטושופ היא משהו אחר, משהו שאפשר להפיק ממנו המון. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם. זו חברה שפיתחה תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור ואינדיזיין, ופוטושופ היא תוכנת הדגל שלה.

  • אם אתם רוצים לדעת איך עושים הצללה צעד אחר צעד או באופן כללי רוצים לדעת איך לעבד תמונות בפוטושופ, המדריך הזה הוא בשבילכם. כל מה שאתם צריכים הוא להפנים אותו.
2019-08-12T06:59:49+03:00