מדריך הצללה לתמונה עם פרספקטיבה בפוטושופ

הסרטון שלפניכם בא להסביר לכם בצורה הנוחה והפשוטה ביותר כדי להצליל תמונות נבחרות בתוכנת פוטושופ. הסרטון מיועד לאנשים עם רקע וידע בסיסי בתוכנת פוטושופ ופחות לאנשים ללא ניסיון קודם בתוכנה. ראשית יש לשכפל את התמונה שלוש פעמים, המטרה היא ליצור פרספקטיבה בשני מקומות בתמונה עם הצללה. באתר הבית של מכללת סול, לימודי עיצוב גרפי און ליין, אפשר להתרשם מאינספור סרטוני הדרכה מפורטים לגבי מגוון השימושים והיכולות של תוכנת פוטושופ, התוכנה המובילה בשוק העיצוב גרפי לעיבוד ועריכה של תמונות.

לימודי עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

תחום הגרפיקה בשנים האחרונות מתפתח בקצב מסחרר. שוק זה התעורר והתפתח בצורה חסרת תקדים בעקבות המסחור וההשקעה האדירה של חברות רבות בעולם הפרסום. השוק של היום צמא ליותר ויותר בעלי מקצוע מומחים ואיכותיים שיוכלו להפעיל את אותן התוכנות המובילות בעיצוב וגרפיקה ולהתחיל בעבודה מרתקת. חברות שהתפתחו רבות בתחומים אלו כל הזמן מחפשות אחר מועמדים איכותיים חדשים. קיים מגוון רחב של קורסים שמלמדים כיצד לעשות שימוש בתוכנת פוטושופ לצורכי עיצוב גרפי.

אפשרויות קידום תעסוקה

בזכות ההתפתחות העצומה שחלה בעולם העיצוב בכלל והעיצוב גרפי בפרט, כל מי שמעוניין להשתלב בתחום זה ובעל שאיפות ואמביציה לעשות כן, נהנה ממגוון אפשרויות יעילות ושימושיות. בדרך כלל קורסים בתחום של גרפיקה ממוחשבת נפרסים על מגוון נושאים ומאפשרות לכל אדם להכיר מקרוב ולעומק את העולם הזה. בין אם מדובר במקצוע ובין אם מדובר בתחביב לקורסים אלו ישנו מגוון רחב של יתרונות. הקורס מעניק לכל תלמיד את הכלים הבסיסיים ביותר לרבות ידע תיאורטי ועיוני.
דרישות קדם
דרישות התנאי של קורס גרפיקה ממוחשבת הן מינימאליות בלבד ומחייבות בסך הכול מוטיבציה ורצון להתקדם הלאה בתחום עם שליטה מלאה בתוכנות הגרפיקה הממוחשבות כמו פוטושופ. קורס ללימודי גרפיקה ממוחשבת מכשיר את הבוגרים לשמש במגוון תפקידים בהמשך ומניק להם כלים רבים וידע לגבי מגוון נושאים. כך למשל נלמד בקורס מהם מבנה, צורה וקומפוזיציה, הבאה לדפוס, תוכנות מרכזיות בתחום כגון פלאש, פריהנד, פריימר ועוד שורה ארוכה של תוכנות שיכולות לסייע לכל תלמיד להעמיק את ידיעותיו בתחום.

 

2017-09-04T21:08:41+02:00