מדריך וסרטון העוסק בהצרת היקפים בתוכנת פוטושופ

מדריך וסרטון העוסק בהצרת היקפים בתוכנת פוטושופ לימודי פוטושופ – כמה זמן?

 

הקורסים בתחום לימודי פוטושופ יכולים לארוך מספר ספור של מפגשים, או זמן ממושך כמו כמה חודשים. תלוי ברמה הקורס ובהיקף החומר הנלמד. כשהלימודים משולבים בתוך תחום אחר, כמו עיצוב גרפי, לעיתים הלימודים יארכו גם יותר משנה. תחום עיצוב תקשורת חזותית למשל, יכול לארוך גם ארבע שנים, כשמתוך כל התחום, לימודי פוטושופ מהווים חטיבה ספציפית. מבין האופציות הרבות לבחירה בקורס של לימודי פוטושופ, ישנה אופציה נוחה במיוחד, שהיא לימוד מרחוק. סולו, הקולג” ללימודי גרפיקה לימודי עיצוב גרפי אונליין מציע קורסים מגוונים של לימודי פוטושופ. בין היתר קורס המיועד לאדריכלים, לצלמים, לרפואה, קורס שמתמחה בהפיכת תמונה אלמנות, קורס שמתמקד באפקטים, קורס פוטושופ ליצירת קולאזים, קורס לשינוי תמונות באמצעות התוכנה, ועוד.

 

פוטושופ

תחום הפוטושופ הינו תחום מאוד פופולארי בימינו, ויש לכך מספר סיבות. ראשית, פוטושופ זוהי תוכנה מאוד נפוצה ופופולארית בימינו, בין אם מדובר בגרפיקאים מקצועיים, ובין אם אלה חובבנים הרוצים לעבד את התמונות שצילמו במצלמה הביתית. כיום, הסטנדרטים של מה שנקרא תמונה יפה ומושקעת הולכים ועולים. לכן הידע בתוכנת פוטושופ נעשה יותר ויותר קריטי, בעיקר כאשר מדובר באנשים העוסקים בתחומים משיקים לכל מה שכולל בתוכו אמצעיים חזותיים, כולל עיתונאות (פוטושופ בתור כלי עריכה לצד החזותי של כתבות), מתכנתים שתחום עבודתם כולל עיסוק עם המראה החזותי של אתרי האינטרנט.

אם כן, פוטושופ זוהי תוכנה שכל אדם שעובד בתחום חזותי חייב לדעת. עם זאת, כדאי לדעת שקורסים של פוטושופ יכולים להיות מועילים ומפרים לכל אדם. תחום המחשבים חדר בזמננו לכל מקום, וכלה התמצאות בתחום הקשור לאפקטים חזותיים.

תוכנה של חברת אדובי (Adobe)

פוטושופ זוהי תוכנה של חברת אדובי (Adobe) שאם הזמן הפכה למובילה בשוק, זאת בזכות הפשטות של השימוש בה יחד עם הפונקציונאליות והיעילות הגבוהות שלה. החברה מייצרת תוכנות רבות לעבודה בתחומים שונים, אך אין ספק – פוטושופ זה הלהיט הכי גדול של אדובי!

פוטושופ יכול להועיל מאוד לאנשים “רגילים” לכאורה, המחפשים דרכים יפות ומקוריות לשימור זיכרונות מחייהם וממשפחותיהם. קורס כללי של פוטושופ יכול לאפשר לכל אחד להפוך תמונות רגילות כלפי חוץ (אם כי לא לאדם עצמו, בעיקר אם מדובר בקרוביו) לתמונות איכותיות ויפיפיות.

חלק בלתי נפרד מעבודת הצילום

פוטושופ זוהי תוכנה הכרחית גם לכל אדם הרוצה לעסוק בצילום, מקצועי או חובבני כאחד. כיום, פוטושופ זהו חלק בלתי נפרד מעבודת הצילום. פעמים רבות, פוטושופ הוא הגורם שהופך את התמונה למוצלחת, או עוזר להדגיש את היופי והייחודיות שבה. לכן פוטושופ זה חלק מההשכלה הבסיסית של כל אדם הרוצה להיות צלם.

לימודי עיצוב למיניהם עם פוטושופ

לימודי פוטושופ כלולים לרוב בכל לימודי עיצוב למיניהם, אך ניתן ללמוד את דרכי הפעולה הבסיסיות בתוכנה דרך קורסים פשוטים. אם כן, לימודים בתחום הפוטושופ יכולים להועיל ולהקנות ידע חיוני רב גם לאנשים העוסקים באופן מקצועי בכל תחומי העיצוב, וגם לאנשים חובבי אסתטיקה המחפשים ביטוי עצמי דרך התחומים החזותיים למיניהם.

 

2019-07-20T18:19:43+03:00