מדריך חינם בפוטושופ, אפקט מראה פשוט.

//מדריך חינם בפוטושופ, אפקט מראה פשוט.
אם אתם צופים בסרטון זה, פוטושופ היא תוכנה שמעניינת אתכם וזה יכול להיות בגלל שאתם עוסקים בתחום העיצוב, אתם צלמים, או שאתם סתם חובבנים שרוצים לדעת איך לעבד תמונות בעזרת התוכנה הזו. ואכן, פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות מספר 1 בעולם, התוכנה הפופולארית ביותר ובעלת הכלים הרבים ביותר. בסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעשות אפקט מראה, איך לעשות בו שימוש ואיך לנצל אותו לטובת התמונה, ועם יישום של הנלמד בסרטון יחד עם תרגול שלו תוכלו להפיק עבודות מדהימות או שתוכלו לשפר ולשדרג תמונות שלכם.
פוטושופ – שלל כלים לעבודה עם תמונות

למה צריך אפקט מראה?

אפקט מראה מיושם בדרך כלל כשרוצים להעצים תמונה כלשהיא ולהכפיל אותה. לא מדובר על עיבוד ותיקון תמונות באופן פשוט ובסיסי אלא מדובר על צורך ספציפי לעבודה ספציפית. דוגמא טובה לשימוש באפקט המראה הוא בתמונות של אגמים, לעיתים רוצים לקחת תמונה של אובייקט מסויים מעל לאגם, ולנסות להפוך את התמונה לכזו שבה האובייקט ייראה כאילו הוא משתקף גם מהאגם, מה שמעצים את התמונה והופך אותה למיוחדת יותר. שימוש בכלי המראה ייצור את האפקט הזה וישדרג את התמונה פי כמה וכמה ממה שהיא היתה לפני כן, אך צריך כמובן ניסיון רב ועבודה מדוייקת מאוד בשביל שהשינוי המלאכותי הזה לא ייראה לעין.

פוטושופ – שלל כלים לעבודה עם תמונות

בפוטושופ עושה שימוש כל מי שעוסק בעיצוב או בתמונות, מכיוון שזו התוכנה המתקדמת ביותר בתחום זה. אומנם בשנים האחרונות פותחו לא מעט תוכנות גרפיקה ותוכנות עיבוד תמונות, אך עם כל הכבוד להן אף אחת מהן לא משתווה ליכולות שמציגה תוכנת פוטושופ. פוטושופ היא תוכנה עם כלים רבים והיא משתדרגת כל הזמן כך שמי שלומד אותה לעומק ויודע לעשות שימוש בכלים הללו יכול להפיק מהן לא מעט.
לימוד פוטושופ ואפקט המראה מתחיל פה בסרטון הזה, אך הוא ממשיך באין ספור סרטונים וחומרים נוספים המדגימים שימוש בתוכנת הפוטושופ ובכלים שהיא מציעה. פוטושופ היא תוכנת העיבוד והגרפיקה מספר 1 בעולם ולימוד מעמיק שלה יכול לסייע לרבים.

2019-08-04T19:55:15+03:00