מדריך חינם! לימוד אנימציה ממוחשבת בפלאש – סרטון מדהים!

תוכנת פלאש היא עוד אחת מהתוכנות הגאוניות שפותחו על ידי חברת אדובי. חברת אדובי פיתחה גם את תוכנת הפוטושופ המפורסמת, האילוסטרייטור, הדרימוויבר ועוד. תוכנת הפלאש היא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן ולכן חשוב להיות איתה עם אצבע על הדופק, וחשוב להתעדכן כל הזמן בשינויים ובשדרוגים. אם אתם צופים בסרטון זה תגלו שהוא יסייע לכם מאוד, והוא יכיר לכם כלים שונים בתוכנה כמו גם ייתן לכם טיפים מעולים, וכל מה שאתם צריכים הוא לצפות בסרטון וכמובן לתרגל את הנאמר בו. הנה כמה מילים על התוכנה בכלל ומה זו אנימציה.

פלאש – לא רק לאנימציה

תוכנת פלאש היא תוכנה שעושים בה שימוש אנימטורים ובלעדיה הם לא ממש יכולים להוציא משהו איכותי תחת ידם, אך מאידך, היא גם תוכנה בשביל באנרים לאינטרנט. כל מפרסם באינטרנט שמשתמש בבאנרים צריך לדעת את התוכנה או מי שמעצב לו את הבאנרים הללו. באנרים הם פרסומות חיות או במילים אחרות פרסומות זזות ואתם נתקלים בפרסומות הללו השכם והערב. כמו באנימציה כך גם פה, שימוש בתוכנת הפלאש הוא חובה בשביל שייצא משהו טוב, משהו איכותי שאפשר להראות ולהתגאות בו.
פלאש – לא רק לאנימציה

מהי האנימציה?

אנימציה היא סרטון אשר מורכב מהרבה תמונות. מה זה אומר? זה לא צילום וידאו של דמויות שזזות ועושות מה שהן עושות, אלא לוקחים ציורים שנפרשים על פני זמן מסוים, ואותם מצלמים. זה יוצר אשליה של סרטון כלשהוא ונראה כאילו הדמויות זזות, כשבעצם כל מה שקורה הוא שעוברות התמונות אחת אחרי השנייה ויוצרות את האשליה הזו. את האנימציות הללו יוצרים עם תוכנת הפלאש, ואתם חייבים להכיר את התוכנה על בוריה, והסרטון הזה הוא עוד משהו שילמד אתכם מה לעשות ואיך לעשות.

להיות מעצב מקצועי

גם אם אתם לא מתכננים לעסוק בתחום האנימציה, תוכנת פלאש תסייע לכם לעשות לא מעט דברים וכדאי לכם מאד ללמוד אותה. הסרטון יאפשר לכם לדעת יותר ממה שאתם יודעים, ויאפשר לכם להתמקצע בעוד תחומים, כך למשל אם אתם מעצבים גרפיים ומכירים רק את פוטושופ ואילוסטרייטור, תוכנת הפלאש תפתח לכם תחום חדש בעולם העיצוב. הסרטון אומנם נוגע מעט בלימוד אנימציה ממוחשבת, אך הוא פותח את התיאבון בכל מה שקשור ללימוד התוכנה.

2019-08-04T21:06:09+03:00