מדריך חינם למתחיל – גרפיקה ממוחשבת ואנימציה

//מדריך חינם למתחיל – גרפיקה ממוחשבת ואנימציה
אם אתם צופים בסרטון זה אתם אחד משתי האפשרויות: או שאתם כבר עמוק בתוך עולם הגרפיקה ומחפשים כל הזמן ללמוד, או שאתם מתחילים ומחפשים מאיפה להתחיל. אם אתם מתחילים, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, סרטון בו תוכלו ללמוד על כלים שונים בגרפיקה ממוחשבת ובאנימציה. הסרטון ברור וההסברים בו מובנים וכל מה שצריך הוא להאזין, וכמובן לתרגל לאחר מכן. גרפיקה ממוחשבת היא עניין של לימודים כל הזמן בעיקר בגלל החידושים והשדרוגים של התוכנות השונות, ובשביל שתגיעו לביצועים מרשימים בעבודה שלכם.

גרפיקה ממוחשבת שונה בתכלית מהגרפיקה המסורתית והיא היום עמוד התווך של האינטרנט שהוא זה שמוביל את העולם.

לימוד גרפיקה ממוחשבת כמו גם אנימציה יכול לפתוח דלתות שלא חלמתם שייפתחו בפניכם, דלתות לעולם יוקרתי המציע משכורות מכובדות למי שבאמת מתכוון להגיע לגדולות. גרפיקה ממוחשבת ואנימציה נמצאים היום בשימוש כמעט בכל דבר, והביקוש לגרפיקאים ואנימטורים רק הולך וגדל עם הזמן כך שאתם יכולים להשתלב בתחום מעניין ומרתק וכן… גם מתגמל.

עולם שמתקיים על האינטרנט…

כל דבר שאנחנו עושים היום קשור איך שהוא לאינטרנט, בין אם מדובר על הרגלי הצריכה שלנו, בין אם מדובר על לימודים או כל דבר אחר. לא לחינם יש מיליוני אתרים ברחבי העולם, אתרים מרשימים ומושקעים יותר או פחות, וגרפיקה היא חלק מהם. היום גרפיקה ממוחשבת מיועדת לבניית אתרים, עיצוב פרסומות, חומרים שיווקיים כאלו ואחרים (לזירת האון ליין והאוף ליין) ובעצם כל מה שאנחנו נחשפים אליו, אם זה במחשב ואם מחוצה לו קשור איך שהוא לגרפיקה, והיום זו היא גרפיקה ממוחשבת. גם אנימציות שונות פוגשות אותנו ביום יום שלנו, וגם אם אנו רואים עם הילד סרט מצויר ולא מודעים לכך שמדובר על אנימציה, זה עדיין ככה…
אם אתם רוצים להיכנס לעולם הגרפיקה הממוחשבת והאנימציה אתם בכיוון הנכון, וצפייה בסרטון הזה קודם כל תגביר אצלכם את החשק לעסוק במקצוע הזה, וכמובן גם תוסיף ליידע המקצועי שלכם. זה בדיוק הזמן להצטרף לתחום החם ביותר בעולם, תחום אין סופי בו אפשר להשתלב במסגרות שונות.

2019-08-04T21:12:47+03:00