מדריך חינם BLEND ILLUSTRATOR CC אפקטים עם הבלנד באילוסטרייטור

בסרטון הבא תוכלו לראות אפקטים מדהימים בתוכנת האילוסטרייטור, אילוסטרייטור אחות התאומה של תוכנת הפוטושופ, עושה את כל מה שהפוטושופ בעיצוב גרפי לא עושה, אמנם הפוטושופ היא התוכנה הפופולרית והמוכרת בעולם הגרפיקה והעיצוב אך אילוסטרייטור לא פחות, לרוב חושבים שתוכנת האילוסטרייטור מוסבכת להבנה לעומת תוכנת הפוטושופ, נהפוך הוא שני תוכנות לעיצוב אלו מאוד ידידותיות אם יודעים לעבוד עליהם בצורה נכונה, אנו בסולו נראה לכם במקצת את יכולות תוכנת ILLUSTRATOR CC ADOBE, שימוש בפוקת בלנד אפקטים בתוכנה מאפשר להכין לוגואים עם תחושת תלת מימד, יכולות פקודה זאת הם ללא גבול ומאפשרים לפתח את היצירתיות לכל אחד, אם זה בשימוש בתוכנה באלמנטים שונים או בציור של אלמנט וערבוב אם אלמנט גרפי אחר. בסרטון וידאו תוכלו לראות שימוש במספר דוגמאות שיביאו לכם רעיונות, כמובן שתוכלו לפתח את זה לכל מטרה ולאו דווקא להשתמש באלמנטים הגרפיים שהשתמשנו בשיעור וידאו שהצגנו לכם חינם פה, כמובן אם תרצו תוכלו לראות סרטונים של אילוסטרייטור ILLUSTRATOR ADOBE פה.

התמונה ממחישה את סגנון עיצוב האריזה ושימוש של בלנד בהכנת הקווים המקווקים בזוויות

תוכנה להכנת אריזות ILLUSTRATOR ADOBE

למי מיועדת תוכנה זאת

תוכנת אילוסטרייטור שימושית מאוד בעולם העיצוב גרפי, ציור דיגיטלי ואצל מעצבי אופנה בהכנת בגדים דרך המחשב או בניית קולקציות אופנה שונות, בתוכנת האילוסטרייטור לרוב מתרחשים תהליכי מיתוג בעיצוב גרפי שונים, החל מבניית לוגואים ועד להכנת כרטיסי ביקור בעבודה על וקטורים גרפיים. התוכנה גם שימושית בהכנת עיטורים גרפיים ובניית רקעים לעולם של בניית אלבומי דיגיטל. תוכנת אנימציה משתמשות בסימבולים שאילוסטרייטור יכולה לייצר.

שימוש בקריירה של מעצבי גרפיקה זהות מותג בתקשורת חזותית

במלאכת המעצבים הגרפיים ידועה שגרפיקה ממוחשבת וקטורית יותר איכותית בהדפסה, הבדל בין גרפיקה וקטורית לבין גרפיקה המבוססת פיקסלים זה באיכות ההדפסה, גרפיקה וקטורית ניתנת להגדלה לכל גודל לעומת הגרפיקה הפיקסלית שלא יכולה להיות מוגדלת בכל גודל עקב טשטוש של הפקסלים מה שהמחשב יוצר מתיחה לא נכונה בגרפיקה, אילוסטרייטור חשובה מאוד בתהלך של יצירת תקשות חזותית ובניית תהליך של מיתוג חברה או עסק. הכנת כרטיסי ביקור ובניית לוגואים. אילוסטרייטור יכולה לעבוד על קווים וצורות בצורה מדהימה לכן חשובה גם כתוכנה להכנת אריזות ושרטוט גרפי, בונים באמצעותה קווי סכין לחיתוך האריזה ובניית הסקיצה של המוצר בעיצוב. לאחרונה התבצע חידוש לתוכנה בינואר האחרון 2016 ונוספו כלים חדשים לתוכנה כגון עבודה יותר נכונה עם טקסטים בתוכנה ועד לציור ואיור גרפי בצורה יותר קלה, אמנם בסרטון לא תראו את כל האפקטים שדיברנו עליהם אבל תוכלו לבקר בעמוד לימודי תוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור ולטעום מכל החידושים שנעשו בחברת אדובי בשנה האחרונה. בסולו אכן תוכלו ללמוד את התוכנה בצורה מקצועית ואישית בהדרכה אישית צמודה לכל אורך הקורס, אם זה מעניין אתכם צרו קשר עם יועץ הלימודים והוא יסביר לכם בצורה רחבה יותר על סילבוס ההדרכה וכיצד היא מתבצעת צפייה נעימה.

 

2017-09-04T20:12:26+03:00