מדריך חיתוך תמונה עגולה בפוטושופ

במדריך זה נקבל הסבר מפורט כיצד אנחנו נעשה חיתוך עגול לתמונה שנעלה לקובץ בתוכנה נלמד אילו דרכים ישנם לחיתוך תמונה דרך התוכנה בשלבים שונים. ישנם מלא אפשרויות שאנחנו יכולים לעשות חיתוך לתמונה דרך התוכנה והם: מסכה, פילטרים או כלי הבחירה עצמם שאנחנו נשתמש כדי לבצע את הפעולה. כאשר אנחנו רוצים לחתוך תמונה עגולה בתוכנה עלינו לעבוד עם כלי החיתוך עצמם ובמדריך נקבל את כל הפירוט על דרך העבודה בכלי החיתוך.
מדריכים לחיתוך תמונה

איך חותכים תמונה דרך התוכנה?

דבר ראשון שעלינו לעשות זה לפתוח קובץ חדש ולהעלות תמונה ואז נלך לכלי הבחירה ונבחר מתוכו צורה עגולה נסמן אזור בתמונה עם העיגול שבחרנו נעשה shift catrl i ואז delete וכשמסיימים לוחצים על ctrl d עלינו לדאוג תמיד שאנחנו נמצאים בחלון השכבות על השכבה המתאימה כאשר אנחנו מבצעים חיתוכים בתמונות בפוטושופ אנחנו יכולים לשכפל את התמונה ב ctrl alt כאשר אנחנו בוחרים את החיתוך לאיזה אזור שנחבר בתמונה נוכל להגדיל אותו או להקטין וניתן לשלוט על צבע הרקע של התמונה בחיתוך עצמו. כדי לחתוך תמונה אנחנו יכולים להשתמש ב crop tool עצמו  צבע תמונת הרקע שאיתה נרצה לעבוד עם חיתוך התמונה היא בצבע שחור מידת האטימות צריכה להיות בשחור.

היכן נמצא מדריכים לחיתוך תמונה?

במנוע החיפוש באינטרנט נמצא מאות של מאגרים לעיצוב תמונות ומדריכים בנושא חיתוך תמונות בפוטושופ אשר נותנים תמיכה לגולשים שמעוניינים ללמוד את דרך השימוש והעשייה של הנושא בתוכנת הפוטושופ. את המדריכים נלמד דרך מורים פרטיים שעוסקים בתחום הגרפיקה ומלמדים  דרך האתר את כל החומר שלמדו בחיים כדי להקנות ידע לגולש שיוכל גם הוא להשתמש ולעבוד בתוכנה ולהמליץ את על המדריכים לאנשים אחרים שירצו גם ללמוד בקלות את כל נושא חיתוך התמונה בצורה עגולה בפוטושופ. לרוב פעולה זאת אינה קשה אבל על הגולש להיות בעל קליטה מהירה בכל הנוגע לתחום הגרפיקה ותוכנות. היתרון השתלבות מהירה בשוק העבודה בחוץ וניסיון רב בעבודה על תוכנת הפוטושופ. לימודים דרך המדריכים מועילים לנו בכך שאנחנו חוסכים את הכסף של התחבורה ושל הקורס בחוץ ולומדים בריכוז דרך המדריכים במחשב למרות שישנו הבדל גדול ברמת הלימודים אבל זוהי דרך שגם נוכל להשיג ידע ולרכוש ניסיון ומיומנות על עבודה בתוכנה בנושא חיתוך תמונות.

2019-08-04T19:34:22+03:00