מדריך לימודי חינם און ליין – פלאש.

יש היום לא מעט סרטונים המסתובבים באינטרנט, סרטונים המלמדים דברים שונים בתחומים שונים. לא מעט מהסרטונים הללו הם באמת סרטונים איכותיים, והסרטון שלפניכם הוא אחד מהם. בסרטון תוכלו ללמוד און ליין איך לעשות שימוש בתוכנת הפלאש, איך לנצל אותה לצרכים שלכם ומה היא מסוגלת לעשות. אם את מתעניינים בתוכנה ובעיצוב בכלל זה בהחלט סרטון שיעניין אתכם מאוד, ואם אתם כבר מעצבים גרפיים שמכירים את התוכנה תוכלו להיעזר בסרטון זה כמו גם סרטונים אחרים שילמדו אתכם דברים ספציפיים בתוכנה. הסרטון הינו סרטן קל וברור להבנה, סרטון שכל מה שצריך מי שרוצה באמת ללמוד ממנוה או להאזין לו ולצפות בו וכמובן לתרגל כמה שיותר בשביל שחומר ייטמע כמה שיותר עמוק.
למה ללמוד פלאש

למה ללמוד פלאש?

כי תוכנת פלאש היא אחת מתוכנות העיצוב החשובות ביותר, תוכנה שכל מי שעוסק בעיצוב חייב להכיר אותה ולדעת לעשות בה שימוש. לתוכנה כלים שונים אשר בעזרתם תוכלו לפתח באנרים למטרות שונות, תוכלו ליצור סרטונים כמו גם אנימציות שונות. חברת אדובי שפיתחה את התוכנה כמו גם את תוכנת פוטושופ ואחרות משקיעה המון בפיתוח של תוכנת פלאש וכדאי לכם מאוד להישאר מעודכנים בשינויים שקורים מידי פעם, ובדרך כלל אלו שדרוגים של התוכנה. ללמוד את תוכנת פלאש זה קודם כל להרחיב את האופקים בעולם העיצוב, אך מעבר לכך לפתוח עולם חדש של הצעות עבודה ואפשרויות בלתי מוגבלות להתפתח.

שימושים בפלאש

יצירת באנרים – האינטרנט חי על פרסום ובכל אתר אנו רואים פרסומים שונים. בשביל שהם יתפסו את תשומת ליבם של הגולשים, הרי הם הלקוחות הפוטנציאליים הם צריכים לזוז, ותוכנת פלאש היא תוכנה אשר יודעת להחיות קבצים. צריך אומנם לדעת גם את תוכנת פוטושופ ואחרות בשביל לעבוד במקביל, אך בסופו של דבר פלאש היא זו שעושה מהפרסומות הללו פרסומות איכותיות שעושות את העבודה.
יצירת אנימציות – אין אנימטור שיכול לעבוד בלי להכיר את תוכנת פלאש על בוריה, ואם אתה או את חושב ללמוד אנימציה זה המקום להתחיל.
משחקים און ליין – רוצים לעצב משחקים  ברשת? אתם חייבים להכיר את תוכנת פלאש ולדעת לעשות בה שימוש. יצירת ועיצוב משחקים און ליין הם עולם שלם, עולם עם לא מעט עבודה ולא מעט פרנסה.

2019-08-09T15:09:27+03:00