מדריך לימודי פלאש הכנת באנרים זזים.

//מדריך לימודי פלאש הכנת באנרים זזים.
אם אתם צופים בסרטון הזה אתם אחד משני אלו: או שאתם מתעניינים בלימודי תוכנת פלאש וצופים בחומרים עליה או שאתם כבר בפנים ורוצים להתמקצע. הסרטון שלפניכם הוא סרטון שמתאים לשני אלו והוא מסביר צעד אחר צעד איך מכינים באנרים, מהו תהליך החשיבה שצריך להיות רגע לפני ואיך מבצעים את זה בפועל. הסרטון ברור ופשוט וכל מה שצריך הוא להאזין לו ולצפות בו בשביל שהוא יהיה יעיל, וכמובן חובה לתרגל את הדברים שאם לא כן הידע ילך לאיבוד. עבודה עם תוכנות היא עבודה שמצריכה לימוד תמידי כמו גם תרגול אין סופי.
מדריך לימודי פלאש הכנת באנרים זזים

מהם באנרים?

בכל מקום שאנו נמצאים בו אנו חשופים לפרסומות. בכביש המהיר כשהתמונה של הדוגמנית עם המשקפיים על גורד שחקים מסתכלת עלינו, בטלוויזיה בין ובתוך התוכניות, במכולת כשתמונה של מוצר מסוים בולטת לנו לעין, וכמובן ברשת האינטרנט שם אנחנו נחשפים כל הזמן לפרסומות. הבאנרים אלו תמונות “חיות” כאלו שזזות לנו מול העיניים, תמונות מתחלפות או כל דבר אחר שזז.
למה צריך אותם?
למה בכלל צריך באנרים? מה רע בפרסומות רגילות? אין רע בפרסומות רגילות ודוממות. אך היום שוק הפרסום רק הולך וצובר תאוצה ולכל מוצר או שירות יש אין ספור מתחרים, וכשרוצים לפרסם משהו רוצים לבלוט מעל לכולם. חייבים לתפוס את עין הגולש איך שהוא וחייבים לעשות את זה כמה שיותר, ובאנרים עושים עבודה טוב יותר מפרסומים דוממים. בעיקר אם הם מלווים במוזיקה ובעיקר אם הם עשויים נכון וטוב הם יעשו את העבודה. היום בעידן האינטרנט הכול מדיד ואפשר לבדוק מה היא האפקטיביות של כל דבר, ובאנרים קיבלו מקום של כבוד בעולם הפרסום לאחר שנבדקה יעילותם.

להיות מעצב על

אם אתה או את מעצבים גראפיים ואתם רוצים לקחת את הקריירה שלכם עוד צעד אחד קדימה, אתם חייבים ללמוד את תוכנת פלאש כמו שצריך. היא תפתח בפניכם דלתות שהיו סגורות עד עכשיו, היא תשדרג את העבודות שלכם ובעיקר היא תוסיף לכם המון עניין בעבודה שלכם. תוכנת פלאש היא תוכנה מדהימה ובעידן הדיגיטלי בו אנו חיים זה בדיוק הזמן ללמוד אותה, ולא חסר מה לעשות איתה. היא ידידותית למשתמש וקלה לתפעל והסרטון הזה הוא המקום להתחיל ממנו.

2019-08-04T21:07:19+03:00