מדריך לימוד איך לעבוד בשכבות בפוטושופ, הדרכה בעברית.

//מדריך לימוד איך לעבוד בשכבות בפוטושופ, הדרכה בעברית.
פוטושופ היא תוכנת העיצוב מספר 1 בעולם, תוכנת עיבוד תמונות שניתן לעשות איתה כל כך הרבה. פוטושופ היא תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי, ויחד עם תוכנות אחרות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות הן שולטות בעולם העיצוב. הסרטון שלפניכם ילמד אתכם איך לעבוד בשכבות בפוטושופ, למה בכלל צריך אותן ואיך הן יכולות לשרת אתכם במהלך העבודה שלכם על תמונות. כל מה שצריך הוא להקשיב לנלמד בסרטון, ליישם וכמובן לתרגל עד כמה שניתן. עבודה עם שכבות בפוטושופ תשדרג לכם את העבודה, ותהפוך אתכם למקצועיים יותר ומדויקים יותר.

מה הן השכבות ולמה צריך אותן?

תארו לעצמכם שאתם עובדים על פוטושופ ולא משנה על מה, עושים כל מיני פעולות, מעצבים, מתקנים ומה לא… ופתאום אתם מגלים שעשיתם טעות עם אחד האלמנטים, אך הוא כבר קשור לאלמנט אחר שנמצא איתו והכל כבר יחידה אחת… זה אומר שתצטרכו להתחיל את הכול מהתחלה וזה אומר המון עבודה. יש לזה פתרון בפוטושופ וקוראים לזה עבודה בשכבות. מה זה אומר? זה אומר שכל מה שצריך הוא לפתוח כל פעם עוד שכבה ועוד שכבה של עבודה, וכל שכבה היא עצמאית בפני עצמה, והשכבות הללו יכולות בסופו של דבר להשתלב. את השכבות לא רואים בעיניים כך שהעבודה היא כאילו על שכבה אחת בלבד, ואם יש בעיה כלשהיא, תקלה או טעות המקסימום שאתם צריכים הוא לעבוד מחדש על השכבה הספציפית.
לימוד איך לעבוד בשכבות בפוטושופ,

מעצבים מקצועיים בגרפיקה ממוחשבת חייבים את זה!

אם אתם מעצבים מקצועיים או אם אתם צלמים שעובדים על התמונות שלכם, משפרים אותן ומתקנים אותן או מוסיפים להם אפקטים, אתם חייבים לעבוד בשכבות. עבודה בשכבות היא מקצועית יותר ומדוייקת יותר, ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לעשות טעות אחת קטנה שתהרוס לכם את כל העבודה. כך אתם גם לעשות ניסוי ותעייה, ואתם יכולים בסופו של דבר איזה אלמנט מאיזה שכבה הכי מתאים לכם.
הסרטון הזה כמו רבים אחרים יסייע לכם לעצב בצורה נכונה, לעבד תמונות טוב יותר ולהשיג תוצאות יפות יותר!

2019-08-04T11:23:52+03:00