מדריך לימוד בלנד להכנת לוגו באילוסטרייטור חינם למתחילים ILLUSTRATOR ONLINE

אילוסטרייטור אונליין תאפשר לכם לעצב כל אפקט שאתם רוצים בעולם הגרפיקה ממוחשבת, התוכנה ידועה כתוכנה המרכזית במסגרת לימודים בעיצוב גרפי, תוכנות נוספות לעבודה בתחום העיצוב יהיו הפוטושופ ואילוסטרייטור. בתחום הבנייה והכנת תדמית לעסקים כמו מיתוג תדמית אילוסטרייטור תהייה התוכנה הבלעדית לעבודה כזאת, בסרטון המצורף אנו מביאים לכם רעיונות רבים לעיצוב ובניית לוגואים בתוכנה הוקטורית, עבודה ועיצוב של לוגואים נעשה תמיד בכובד ראש, אי אפשר לעצב לוגו מקצועי ללא חשיבה מהו קהל היעד אליו מעצבים ואיזה צבעים נכונים ישדרו את המסר שאתם רוצים להעביר. במסגרת האפקטים שתראו כאן תוכלו לקבל אינדיקציה איך לבצע לוגו במידה ואתם רוצים לדעת איך אילוסטרייטור נראת או מה זה בכלל גרפיקה ממוחשבת וקטורית.

תוכנה לעיצוב וליצור לוגו ILLUSTRATOR CC

תוכנה לעיצוב וליצור לוגו ILLUSTRATOR CC
כיום בשוק יש אין ספור תוכנות לגרפיקה ועיצוב חינם להורדה בגרסאות שונות, יש כאלה תוכנות וקטוריות שיעשו את העבודה במידה והורדתם את זה חינם אבל לא תמיד יתנו לכם את כל הכלים הנחוצים לעיצוב גרפי מושלם, התוכנות של חברת אדובי הם התוכנות המקצועיות ביותר ושימושיות ביותר לעיצוב גרפי, גרפיקאים ומעצבים מתבקשים לבוא עם ידע בתוכנות של חברת אדובי, חלק מדרישות העבודה של גרפיקאים זה לבוא עם ידע של אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין, כדי להתקבל לעבודה במשרדי פרסום או לעבוד כפרילנסרים מהבית תצטרכו להגיע עם תיק עבודות מקצועי ומושקע כתנאי היחידי לעבודה בעולם זה. דוגמאות רבות של תיקי עבודות בעיצוב תוכלו למצוא באתר בקטגוריה של תיק עבודות מעצבים גרפיים כדי להתרשם ממה אתם צריכים להראות במסגרת ראיון עבודה בעיצוב גרפי כיצד צריכים להתכונן.

מדריך אילוסטרייטור למתחילים העבודה עם עריכה ובניית לוגואים אצל מעצבים גרפיים לדוגמה

מדריכים למתחילים ושיעורי חינם של דוגמאות על אילוסטרייטור יכולים להביא לכם אינדיקצייה טובה על מה התוכנה בכלל מדברת. תוכלו לראות בסרטונים המצורפים מה בכלל גרפיקאי עושה במקום עבודה ואיך חושב מעצב גרפי, שילוב של פקודות הבלנד באילוסטרייטור ובכלל בתהליכי בניית לוגואים יכול לאפשר עיצוב חזותית עם מתן נפח של תלת מימד, אפקטים כאלה מאוד מרשימים בכל כרטיס ביקור או מודעה שיווקית. כמובן שאם תרצו לראות סרטונים נוספים על יכולות התוכנה תוכלו להציץ בעמוד illustrator קורס אילוסטרייטור למתחילים ומתקדמיםולקבל קצת יותר מידע איזה עבודות נעשו בתוכנה, איזה אפקטים מגניבים אפשר לבצע באמצעות התוכנה היחידה המוגדרת כתוכנה של גרפיקה ממוחשבת. כמובן שאם תרצו להיות מקצועיים תצטרכו ליצור איתנו קשר על מסלולי הלימוד הרחבים שלנו בתחום. השיעור לדוגמה בעיצוב גרפי שאתם רואים כאן יביא לכם הסברים רחבים על שימוש בכלי החץ השחור בתוכנה, איך בכלל להתחיל לצייר גרפיקה ועיצוב, איך לצבוע אלמנטים ועוד אין ספור טיפים וטריקים מלמידת תוכנת העיצוב.

 

2017-09-04T20:15:15+03:00