מדריך לימוד בפוטושופ טקסט על גרדיאנט – PHOTOSHOP GRADIENT

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך משתמשים בכלי הגרדיאנט בפוטושופ, ואיך משלבים בו טקסט. הסרטונים שלפניכם הינם סרטונים קלים להבנה ומוסברים בצורה טובה, וכל מה שאתם צריכים הוא לשבת כמה דקות וללמוד על הכלי הזה בשביל שתוכלו להשתמש בו. שימוש בכלי זה יחד עם כלים אחרים שתוכנת פוטושופ מציעה, יאפשרו לכם להיות מעצבים מקצועיים ולהוציא לפועל פרוייקטים מורכבים. הנה כמה מילים על תוכנת פוטושופ, ולמה היא כל כך פופולארית.

תוכנת פוטושופ…

אם אתם חדשים בתחום העיצוב או שאתם חובבנים שמנסים את מזלם לעשות כמה דברים יפים עם תמונות שיש ברשותכם, בטוח שמעתם את השם “פוטושופ”. תוכנת פוטושופ היא תוכנה שקיימת כבר שנים רבות והיא משתדרגת מידי שנה בשנה, וזו תוכנה אשר יודעת לעבוד על תמונות ולשדרג אותן, כמו גם לתקן אותן.  בתוכנה יש כלים שונים ומתקדמים המסייעים לעיצוב תמונות, ועם שימוש נכון בהם אתם יכולים להוציא תחת ידכם תמונות מרהיבות. הגרדיאנט טול הוא אחד מכלים רבים אשר שימוש בהם הופך כל תמונה לעבוד גרפית מתקדמת. מי שעוסק בעיקר בפוטושופ ומי שמכיר את התוכנה על בוריה הם בעיקר צלמים וגרפיקאים אך לא רק…

צלמים

להיות צלם היום שונה בתכלית ממה שפעם היה להיות צלם. היום תמונות צריכות לצאת 100% איכותיות מה שפעם היתה מעט סלחנות מצד הלקוחות, וזאת בגלל המצלמות המשוכללות והתוכנות הגראפיות לעיבוד תמונה. ואכן, אין שום סיבה שתמונה לא תצא ברמה גבוהה, גם בגלל שניתן לראות כבר במצלמה איך היא יצאה, שניות לאחר שצולמה, וגם בגלל התוכנות הגרפיות ובראשן פוטושופ. היום, גם אפשר לקחת כל תמונה ולהפוך אותה לתמונה מדהימה, וזאת עם שימוש בכמה כלים שפוטושופ מציעה. אם אתם רוצים להרשים את הלקוחות שלכם אתם חייבים להציג להם עבודות משימות ואפקטים מיוחדים, ואת הדברים הללו עושים עזרת התוכנה.
גרפיקאים

גרפיקאים

אין גרפיקאי שקורא כך לעצמו ולא מכיר את תוכנת הפוטושופ. פוטושופ היא תוכנת הדגל של גרפיקאים, ובנוסף אליה יש את האילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות, אך תוכנת פוטושופ היא הבסיס של כולן. בין אם זהו פרוייקט פרסומי ובין אם זהו כל פרוייקט אחר המשלב בתוכו תמונות, עבודה עם פוטושופ הכרחית בשביל להפיק מוצר איכותי לקוח.

2019-08-04T11:16:58+03:00