מדריך לימוד הקלדת טקסט בתוכנת ה Photoshop.

 

כאשר מעוניינים להקליד טקסט בתוכנה הגרפית, Photoshop, יש לבחור בכלי הכתיבה המסומן באותT בסרגל הכלים הממוקם בצידה השמאלי של התוכנה (עמודה ימנית כלי….) לאחר בחירת כלי זה ובחירת מיקום הטקסט בגוף קובץ העבודה במקום הרצוי תתווסף שכבה נוספת לחלון השכבות Layers המקושר לתיבת הטקסט בגוף העבודה.

אפשרויות עריכה של הטקסט שהוקלד:
חשוב לזכור לכל אורך העבודה – ליפני ביצוע פעולה כלשהי, יש לוודא שהשכבה של הטקסט עליו עובדים תהיה מסומנת בחלון השכבות Layers בכדי שהפעולה שנעשית תהיה על האלמנט הרלוונטי בקובץ העבודה.

מדריכים לתוכנת עיצוב גרפי – גרפיקה ממוחשבת עריכת סגנון הכתיבה:

איך ללמוד מהבית עיצוב גרפי לימודים
לאחר סימון השכבה הקשורה לטקסט בחלון השכבות Layers כדי לערוך את הטקסט יש לסמן את כלי הכתיבה המסומן באותT בסרגל הכלים בצידה השמאלי של התוכנה עמודה ימנית כלי שמיני מלמעלה. לאחר מכן יוצג סרגל כלים בחלקה העליון של התוכנה המאפשר עריכה של סגנון הגופן של הטקסט, תצוגה שלו (מודגש נטוי וכו’) כיוון הטקסט (ימין, שמאל, ממורכז) וגם יש אפשרות של שינוי אופן הופעתו של הטקסט בגוף קובץ העבודה – כלי שני מצד ימין של החלון הנקרא Create Warped Text: בחירה בכלי זה תפתח חלון ובאפשרות הראשונה שלו ניתן לבחור את אופן תצוגת הטקסט ממגוון אפשרויות אותן מציע תוכנת
ה .Photoshop לאחר בחירת התצוגה הרצויה יש ללחוץ על OK ואז הטקסט עליו עובדים יוצג בהתאם.

מדריכים קורס פוטושופ לימודים ניתן לשנות את הצבע של הטקסט או לצבוע כל אות בטקסט בצבע נפרד:

איך ללמוד מהבית קורס פוטושופ עם מורה פרטי אונליין

ישנן שתי דרכים לעשות זאת:
1. בכדי לצבוע את כל הטקסט בצבע אחיד יש לסמן את כולו בעזרת לחיצה על המקש השמאלי בעכבר וגרירה של הסמן לאורך כל הטקסט שהוקלד ושינוי הצבע שלו או על ידי הכלי הראשון בצד ימין בסרגל הכלים בחלקה העליון של התוכנה – בחירה בכלי זה תציג מגוון רחב של צבעים ובחירה באחד מהם תצבע את כל הטקסט בצבע שנבחר, או בחירה בריבוע העליון השמאלי בסרגל הכלים בצידה השמאלי של התוכנה בתחתית הסרגל,
בחירת ריבוע זה הן תפתח חלון ובו אפשרויות של מגוון צבעים לבחירה.
2. סימון אות אחת בטקסט שהוקלד בעזרת המקש השמאלי בעכבר וגרירה שלו רק על האות אותה רוצים לצבוע ובחירה בכלי זה תציג מגוון רחב של צבעים ובחירה באחד מהם תצבע את כל הטקסט בצבע שנבחר או בחירה בריבוע העליון השמאלי בסרגל הכלים בצידה השמאלי של התוכנה בתחתית הסרגל, בחירת ריבוע זה הן תפתח חלון ובו מגוון צבעים.תיהנו!!

2017-09-04T21:15:51+03:00