מדריך לימוד חינם איך להפוך צבעים בפוטושופ ולהשאיר אזור בשחור לבן אפקטים בצילום

//מדריך לימוד חינם איך להפוך צבעים בפוטושופ ולהשאיר אזור בשחור לבן אפקטים בצילום

הדרכה איך להפוך צבעים בפוטושופ ולהשאיר אזור בשחור לבן אפקטים בצילום

חיפשתם ברשת מידע על שחור לבן פוטושופ  או איך מתרחשת הפיכת תמונה לשחור לבן און ליין אתם במקום הנכון! הכנו במיוחד בשבילכם סרטון מדהים ביוטיוב בשפה העברית שמסביר צעד אחר צעד איך להפוך תמונה או ציור שחור לבן כמובן שלא רק הראינו איך עושים את זה אלה לימדנו בשיעור גם איך משאירים חלקים בצבעים, אפקט שחור לבן בפוטושופ הוא נמצא על ידי מספר פקודות ולפעמים אתם רוצים קצת מעבר, עדיין להשאיר קצת צבעוניות בתמונה ועדיין להוריד גוונים וצבעוניות בתמונה. בשיעור הסברנו בעברית צעד אחר צעד בצורה הכי פשוטה שיכולה להתאים גם לכאלה שאין להם מושג מה זה בכלל פוטושופ או שרק נפגשו עם התוכנה פעם אחת, במידה ויש לכם ידע מסוים בתוכנה ואתם רוצים לדעת מהו עיצוב גרפי סלקטיבי על תמונה תוכלו בהחלט ליהנות מסרטון יוטיוב זה.

עולם הצבעים בעיצוב גרפי כיצד הם משפיעים עלינו הצופים

צבעים בשימוש תוכנות  גרפיקה ממוחשבת בהחלט יכולים לעשות טוב לגרפיקה מעוצבת וגם את הפעולה ההפוכה, מאוד חשוב טרם התחלת העיצוב לדעת בכלל מהו הקונספט העיצובי וכיצד אתם בתור מעצבים יכולים לקדם את הרעיון בצורה הכי טובה שיכולה להיות, אין צורך בעת הכנת עיצוב גרפי להראות שאתם יודעים את התוכנה ולהכניס לעיצוב הגרפי את כל האפקטים שיכולים להיות, פשטות זה מילת הקסם, ככל שתהיו פשוטים יותר בגרפיקה שלכם המסר יעבור בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

צבעים וסגנון עבודה נכון בעיצוב גרפי – העברת מסרים בצורה נכונה תוך התאמה לקהל היעד שלכם חשוב חשוב!!!

במידה ואתם מעצבים גרפיקה דיגיטלית לקהל יעד מסוים עליכם לדעת איזה צבע גרפי מתאים, האם אתם אמורים להעביר רגש ודרמתיות או להעביר מסרים של חדשנות או מהירות ותעוזה, כל נושא יש לו את התחום והצבע שהוא צריך להתאים לסגנון העבודה, כמובן שיש את הצבעים המשלימים וצבעים שוברים להחדרת מסרים אבל מומלץ להצטייד עם רשימת צבעים וללכת לפי תורת הצבעים הנלמדת במסלול לימודים בעיצוב גרפי. ככל שבחירת הצבעים שלכם תהייה נכונה בעיצוב גרפי תוכו בהחלט להעביר את המסרים בצורה נכונה ולתת לעיצוב גרפי שלכם לעבוד בשבילכם החל מהקלקות על המודעה שעיצבתם כדף נחיתה ועד להכנסת מודעות לרשת להגדלת המודעות המותג.

הפיכת תמונה לשחור לבן שיעור יוטיוב בעיצוב גרפי – תוכנת הגרפיקה ממוחשבת מספר אחת לעבודה בעיבוד גרפי הפוטושופ ADOBE PHOTOSHOP CC

מה עשינו בסרטון – עבודה סלקטיבית – הבעת דרמתיות אחד מחוקי העיצוב הגרפי על דוגמניות

בשיעור יוטיוב עבדנו עם כלי הבחירה ויצרנו בחירה של אזורים מסוימים שרצינו שיישארו צבעוניים, כדי לתת את החיתוך והבחירה של האזור על פני אזור אחר בחרנו בפקודות ריכוך FEATHER פקודה זו מאטה לי את העבודה ולא יוצרת גבולות קשים בעיצוב שלנו. עבדנו עם שכבות חלון המרכזי ביותר של התוכנה דרכו יצרנו את המניפולציה של הצבע המשתקף לתוך התמונה שישבה בחלון השכבות מתחת לחלון השקפים, קטגוריה של איזה צבע כדאי לשים בשקופית יותאם מאוד לפי סגנון העבודה ולפי קהל היעד שאתם מכוונים אליו, כמובן שאם העבודה שלכם אמורה להיות בצבעים אדומים יש משמעות לכך ואם הצבעים הם קרים ובצבע כחול אז יש לצבע הכחול או צבע קר אחר משמעות שעובדת עבור הקהל שאליו אתם רוצים לכוון. רוב רובו של העבודה היה עם כלי הבחירה כלי מספר 2 בתוכנה וכמובן כדי לשמור על דיוק עבדנו עם כלי הצריבה והגזירה בתוכנה, כדי לעבוד על השפתיים היינו צריכים לעבוד לאט כדי לשמור על דיוק מקסימלי כדי לצייר את זה בפוטושופ.

חוקים בעיצוב גרפי – טיפים בעולם העיצוב – לדעת לעצב נכון תוך שמירה על כל הכללים בעבודה עם תוכנות לגרפיקה ממוחשבת

אחד החוקים בעיצוב גרפי הוא לדעת להתאים את הצבע הנכון בעיצוב כדי להעביר את המסרים  בגרפיקה בצורה הנכונה, אבל לא רק, אחד האפקטים הבולטים כדי להעביר מסרים או משחק של 2 צבעים גג 3 צבעים ולא יותר והסיבה שיש יותר מידי צבעים אנשים יותר מבולבלים על מה להסתכל ואין תחושה של יוקרה בעיצוב, מחקרים רבים בעולם העיצוב הגיעו למסקנה שיש פחות צבעים בגרפיקה העיצוב יראה יותר יוקרתי ויותר רשמי, לכן בתמונה שיש בסרטון רצינו להוריד את כל הגוונים כדי להביע דרמתיות וכמובן אם זה הולך להיות גרפיקה שתמכור ללקוח שלנו נרצה בהחלט שהדוגמנית שלנו תביע יוקרה. שימוש של תמונה שחור לבן תוך שבירה של הצבע עם צבע אחר בהחלט יעשה לכם את העבודה, כמובן שתוכלו לעשות שהתמונה תהייה כולה בשחור לבן ואז מעל התמונה תכניסו לכם תיבת טקסט שתהייה בצבע שובר, כל צבע מעל שחור הוא מתאים הכל תלוי מה אתם מנסים לשדר ואיך הצבע שבחרתם יעזור למודעה שלכם לעשות את העבודה. תוכלו לגגל ברשת ולראות ולקרוא מה כל צבע אומר בתורת הצבעים ולפי זה לדעת מה הכי נכון לכם בהתאם לקהל היעד שלכם.

עולם הצבעים בעיצוב גרפי כיצד הם משפיעים עלינו הצופים

לימודי גרפיקה ועיצוב אונליין מהבית איך זה קורה? – לימודים עם מורים פרטיים לגרפיקה ללימודי תעודה

אם אתם אוהבים את עולם העיצוב גרפי ורוצים לקחת צעד אחד צעד את הקריירה שלכם קדימה תוכלו לעשות את זה בעזרת המכללה לעיצוב גרפי אונליין וכל זה עם לימודים מהבית עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות אליכם לתוכנת הגרפיקה שלכם, המורה דרך תוכנת חיבור שתקבלו מבית הספר יוכל לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות, כל חוקי העיצוב יוטמעו בגרפיקה ובשיעור וכל שיעור תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לחזור על כל מהלכי השיעור שעשיתם עם המורה שלכם, השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות ולכל סטודנט יש מהלכי שיעור מסודרים שהמורה מדריך אותו, כל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על החומר שוב ושוב, בזמן השיעור המורה יסביר לכם שוב מהלכי שיעור במידה ואתם לא מבינים נושא מסוים. המטרה בלימודים אחד על אחד היא לתת לכם את כל הכלים האפשריים ללמוד בנוחות המקסימלית תוך מתן דגש על תיק העבודות בעיצוב גרפי שהוא הדבר הכי חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה או לעבוד בסטודיו פרטי משלכם. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים מלאים על כל מסלולי הלימוד במכללה ללימוד תעודה מעצבים גרפיים וגרפיקאים וכל זה דרך לימודים מהבית.

האם יש עבודה בתחום העיצוב גרפי? לעבוד מהבית בגרפיקה ממוחשבת או לא? שכר גרפיקאים מעצבים גרפיים מה המשכורות למתחילים

בתחום העיצוב גרפי לא חסר עבודה נקודה! אפילו אפשר להגיד בפה מלא שיש מחסור עצום בכוח אדם איכותי שייתן מענה לדרישה הישראלית בירת ההייטק בעולם, בעבר רוב הבוגרים בתחומי העיצוב גרפי היו עובדים אך ורק בבתי דפוס או בעיתונות, כיום מעצבים גרפיים וגרפיקאים בוגרי מכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה עובדים גם בחברות הייטק הישראליות וגם בחברות עולמיות. הטכנולוגיה זה לא חדש דפקה לכולנו בדלתות חזק ונוכל לראות אין ספור מודעות של עסקים ברשתות החברתיות פייסבוק או אינסטגרם, עיצוב אפליקציות או כל נושא של עיצוב אתרים נעשה על ידי גרפיקאים ומעצבים גרפיים שנותנים את השפה העיצובית, רוב רובו של כוח האדם שעובד בחברות הייטק הם מתכנתים שהשפה העיצובית היא לא מה שהם למדו, הייטקיסטים למדו אך ורק איך לתכנת או לעבוד בקודים, המעצבים הגרפיים הם אלה שנותנים את השפה העיצובית ועובדים בשיתוף פעולה איתם. הדרישה של כוח אדם לחברות הייטק יצר מחסור עצום בכוח אדם איכותי לעולם הדפוס מה שיצר משבר ועליית שכר אדירה של מעצבים וגרפיקאים, היום מעצבים מתחילים יכולים להתחיל עם שכר של 10,000 ש”ח ברוטו בתור שכר מתחיל עם תיק עבודות של מתחילים. אז אם אתם אוהבים את עולם העיצוב גרפי גם כסף בהחלט תוכלו לעשות.

2019-08-04T17:05:20+03:00