מדריך לימוד חינם הכנת אפקטים מדהימים בפוטושופ

אם אתם רואים את הסרטון הזה, סביר להניח שאתם עוסקים בגרפיקה או בצילום. תוכנת פוטושופ אכן מיועדת בעיקר לצלמים ולגרפיקאים אך היתרונות שלה והאפקטים שניתם לבצע בעזרתה יכולים להיות בשימוש על ידי כל אחד. בסרטון שלפניכם תוכלו לפצות באפקטים שונים שניתן לעשות עם תוכנת פוטושופ, מה שיהפוך כל תמונה שלכם למיוחדת במינה, לכזאת שנצפית, ובעיקר לכזאת שמושכת תשומת לב. הסרטון קל וברור להבנה ומעקב אחריו יחד עם יישום של הנלמד בו, וכמובן תרגול שלו יפתח בפניכם עולם שלם של עיצוב ועריכה של תמונות.

להיות צלם טוב יותר…

מי שעוסק בצילום, צריך במיוחד את תוכנת פוטושופ. עם התוכנה ניתן לקחת כל תמונה שיצאה מטושטשת מעט, לא חדה או לא ברורה ולתקן אותה. עם התוכנה ניתן לתקן עיוותים שונים ולהפוך אותה לתמונה איכותית. מעבר לכך יש אין ספור אפקטים שניתן להוסיף בעזרתה, ומי שרוצה להוציא תחת ידיו עבודות טובות יותר ומיוחדות יותר חייב לעשות שימוש בה. צלם יכול להציג בעזרתה את התמונות ללקוחות שלו בנראות טובה יותר ומיוחדת יותר, ויכול לגייס כך לקוחות נוספים, עם תמונות מיוחדות ומרהיבות.
תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי דוגמאות בעיצוב אישי

לעצב אלבומים…

עיצוב אלבומי תמונות כבר מזמן הפך למקצוע, ויש לא מעט כאלו שעוסקים אך ורק בזה. בנוסף, צלם שרוצה להציע ללקוחות שלו עוד שירות, יכול להציע אלבום מעוצב כחלק מהעסקה או בנוסף. בעיקר היום בעידן הדיגיטלי בו ניתן לעשות הכול בכמה קליקים, שימוש באפקטים של פוטושופ ועריכת אלבום מהודר יכולים להיות ערך מוסף עבור כל צלם או מי שמעצב אלבומים באופן עצמאי.

תוכנה לעיצוב תמונות היא לא כמו כולן…

תוכנת פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה ביותר בעולם. נקודה. עם כל הכבוד לתוכנות שיוצאות לאוויר העולם השכם והערב, לאף אחת מהן אין את היכולות של פוטושופ. עם פוטושופ ניתן להגיע לתוצאות לא פחות ממדהימות, והתוכנה מתעדכנת בכל תקופה ונעשים בה שיפורים לא מעטים.
אם אתם רוצים להיכנס לעולם הפוטושופ ולדעת לעשות אפקטים מיוחדים, זהו שער הכניסה בשבילכם – סרטון פשוט וברור בעזרתו ניתן ללמוד לא מעט על התוכנה והאפשרויות שהיא מציעה.
במיוחד בשבילכם חם מהתנור 2 סרטונים לשדרוג הידע שלכם בתוכנת הפוטושופ. הסרטון הראשון מדבר על איך להפוך תמונה פשוטה לרקע מדהים לכל שימוש שהוא החל מהכנת רקע לאלבום תמונות דיגיטלי או להזמנה גרפית לחתונה או לכל אירוע משמח אחר. בסרטון השני הכנו לכם טריק כיצד להכניס תמונה בצורה הכי פשוטה שיש לתוך מסגרת עם פינות עגולות. תשמרו על קשר לעדכונים נוספים

מדריך לימוד חינם רקעים עם כלי המריחה טשטוש בפוטושופ מדהים !!SMUDGE

מדריך הכנת ריבוע פינות עגולות בפוטושופ לתמונה מדהים!! ​

רוצים לראות סרטונים חדשים מוזמנים לעמוד פוטושופ
2019-08-04T19:06:10+03:00