מדריך לימוד חינם הכנת אפקטים מדהימים בפוטושופ

//מדריך לימוד חינם הכנת אפקטים מדהימים בפוטושופ
אם אתם רואים את הסרטון הזה, סביר להניח שאתם עוסקים בגרפיקה או בצילום. תוכנת פוטושופ אכן מיועדת בעיקר לצלמים ולגרפיקאים אך היתרונות שלה והאפקטים שניתם לבצע בעזרתה יכולים להיות בשימוש על ידי כל אחד. בסרטון שלפניכם תוכלו לפצות באפקטים שונים שניתן לעשות עם תוכנת פוטושופ, מה שיהפוך כל תמונה שלכם למיוחדת במינה, לכזאת שנצפית, ובעיקר לכזאת שמושכת תשומת לב. הסרטון קל וברור להבנה ומעקב אחריו יחד עם יישום של הנלמד בו, וכמובן תרגול שלו יפתח בפניכם עולם שלם של עיצוב ועריכה של תמונות.
  • כל השיעורים בעמוד זה  מוסברים בעברית בצורה פשוטה וברורה לכל אחד. תמיד תוכלו לעצור את הסרטון בכל שלב ולתת ערכים שונים ממה שראיתם בסרטון. פוטושופ תוכנה שלא נגמרת לעולם וזה לא משנה כמה שתתרגלו אותה תמיד אפשר להגיע לאותו סגנון עיצוב באינספור סגנונות שונים בזמן העבודה. הפרמטרים והמידות שעבדנו בסרטונים ניתנים לשינוי ותוכלו לרשום את כל מה שנעשה בסרטון ולבנות לכם מערך של דוגמאות אישיות משלכם. במידה ואהבתם תוכלו לשתף את העמוד הזה ברשתות החברתיות או באינסטגרם ולהמליץ.

להיות צלם טוב יותר… ללמוד לעבד ולעצב תמונות מחדש

מי שעוסק בצילום, צריך במיוחד את תוכנת פוטושופ. עם התוכנה ניתן לקחת כל תמונה שיצאה מטושטשת מעט, לא חדה או לא ברורה ולתקן אותה. עם התוכנה ניתן לתקן עיוותים שונים ולהפוך אותה לתמונה איכותית. מעבר לכך יש אין ספור אפקטים שניתן להוסיף בעזרתה, ומי שרוצה להוציא תחת ידיו עבודות טובות יותר ומיוחדות יותר חייב לעשות שימוש בה. צלם יכול להציג בעזרתה את התמונות ללקוחות שלו בנראות טובה יותר ומיוחדת יותר, ויכול לגייס כך לקוחות נוספים, עם תמונות מיוחדות ומרהיבות.
תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי דוגמאות בעיצוב אישי
סגנונות אלבומים דיגיטליים

לעצב אלבומים דיגיטליים בצורה מקצועית…

עיצוב אלבומי תמונות כבר מזמן הפך למקצוע, ויש לא מעט כאלו שעוסקים אך ורק בזה. בנוסף, צלם שרוצה להציע ללקוחות שלו עוד שירות, יכול להציע אלבום מעוצב כחלק מהעסקה או בנוסף. בעיקר היום בעידן הדיגיטלי בו ניתן לעשות הכול בכמה קליקים, שימוש באפקטים של פוטושופ ועריכת אלבום מהודר יכולים להיות ערך מוסף עבור כל צלם או מי שמעצב אלבומים באופן עצמאי. אלבומים דיגיטליים הם מאוד חשובים בקריירת הצלמים היות והם אמורים להנציח כל אירוע חברתי בצורה של ספר תמונות דיגיטלי.
סגנונות אלבומים דיגיטליים משתנים בהתאם לנושא שאותו צריך לעצב, לדוגמה אלבומים דיגיטליים לחתונות צריכים להיות בסגנון יותר קלאסי ודרמתי לעומת אלבום תמונות דיגיטלי של בת מצווה או בר מצווה, צלמים לרוב עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבים וגרפיקאים והסיבה היא שלא תמיד צלמים יודעים בהתאם מה צריך כדי לסגנן את האלבום תמונות, הצלמים יערכו את התמונות ויתקנו אותם לאחר צילום וישלחו אותם ערוכות גרפית בתוכנת הפוטושופ ישירות למעצבי האלבומים, הסיבה שצלמים לא רוצים שמעצבים גרפיים יעשו את העיבוד בגלל שהצלמים היו באירוע והם יודעים בדיוק מה היה שם וכיצד להעביר את התמונות בצורה נכונה לספר דיגיטלי. כל צלם או צלמת יש להם את סגנון העבודה הייחודי משלהם לכן סגנון עבודה שכתוב כאן יכול להשתנות בהתאם לדרישה.
בסגנון הבא של הסרטון תוכלו לראות את החשיבה המרחבית תוך שימוש בטכניקות של עריכת תמונות והפעם ביצירת אפקטים בעיצוב גרפי. בשיעור הראינו תבליט של אזור תמונה מובלט יותר על פני כיתוב, טכניקות אלו מתאימות לאלבומים דיגיטליים במידה ואתם רוצים לבצע חתימה גרפית על אלבום התמונות, אופן העבודה היה ברזולוציות מאוד גבוהות, תוכלו לראות את החשיבה היצירתית בעת הכנת עיצוב גרפי על ידי תמונה, ההבדלים הדקים בין תחום עיבוד תמונות לאחר צילום ועיצוב גרפי יחדיו.
  • כדי להגיע לאותו סגנון אפקט שהראינו בסרטון המצורף תצטרכו לעבוד עם תמונות חומות ובהירות בלבד המטרה שלנו בסרטון הייתה לקחת אזור ולהבליט אותו. ואפקטים כאלה עובדים רק על תמונות בהירות וחומות עם תאורה גבוהה. תוכלו להוריד באתרים חינמיים תמונות של עץ ולהגיע לאותו סגנון. כמובן שתוכלו לעבוד עם פרמטרים שונים ולהגיע לטכניקות אחרות או לסגנונות אחרים לעומת העיצוב שהכנו כאן בשבילכם. בפוטושופ אפשר להגיע לאותו אפקט דרך מספר פרמטרים שונים והטכניקה פה היא הכי פשוטה ומהירה לכל אחד שרוצה להבין מה קורה בפוטושופ.

ללמוד עיצוב גרפי אונליין דרך האינטרנט איך זה קורה?

גרים רחוק ממקומות לימוד ורוצים ללמוד לעבוד בתוכנת פוטושופ או בכל תוכנה אחרת? תוכלו על ידי בית הספר סולו ללמוד אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, איך זה קורה? בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה האישי שלכם לעבוד אתכם ישירות דרך האינטרנט. תוכנת החיבור מאפשרת לשתף מסכים. המורה יוכל לראות את המסך האישי שלכם ולהזיז לך את העכבר תוך כדי הסברים מקצועיים על תוכנת הפוטושופ או כל תוכנת גרפיקה אחרת.

השיחה בין המורה והסטודנט מתבצעת בדיוק כמו כל תוכנה אחרת לדוגמה סקייפ יש אפשרות לשיחה טלפונית בשיעור עצמו. המורה יסביר לכם על מהלכים שונים בתוכנת הפוטושופ וילמד אתכם טכניקות עיצוביות. לאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל את החומר בצורה פרטית ולהראות שאתם מבינים את החומר. במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור איתך  שוב על התרגיל הגרפי כדי לראות שאתם באמת מבינים את החומר בצורה טובה. לימודים אישיים בצורה פרטית אחד על אחד יאפשרו לכם ללמוד תוכנה גדולה כמו פוטושופ ויאפשרו לכם לקבל את כל תשומת הלב ישירות אליכם אונליין מהבית אחד על אחד. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על עולם עיצוב גרפי. תוכלו לשוחח עם אחד מיועצי הלימוד של בית הספר ולראות מתי נוח לכם ללמוד. מסלולי הלימוד בבית הספר מתקיימים רוב שעות היום בוקר צהריים או ערב וגם בימי שישי. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי הסבר ביוטיוב שהכנו במיוחד בשבילכם.

תוכנה לעיצוב תמונות היא לא כמו כולן…

תוכנת פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה ביותר בעולם. נקודה. עם כל הכבוד לתוכנות שיוצאות לאוויר העולם השכם והערב, לאף אחת מהן אין את היכולות של פוטושופ. עם פוטושופ ניתן להגיע לתוצאות לא פחות ממדהימות, והתוכנה מתעדכנת בכל תקופה ונעשים בה שיפורים לא מעטים.אם אתם רוצים להיכנס לעולם הפוטושופ ולדעת לעשות אפקטים מיוחדים, זהו שער הכניסה בשבילכם – סרטון פשוט וברור בעזרתו ניתן ללמוד לא מעט על התוכנה והאפשרויות שהיא מציעה. במיוחד בשבילכם חם מהתנור 2 סרטונים לשדרוג הידע שלכם בתוכנת הפוטושופ. הסרטון הראשון מדבר על איך להפוך תמונה פשוטה לרקע מדהים לכל שימוש שהוא החל מהכנת רקע לאלבום תמונות דיגיטלי או להזמנה גרפית לחתונה או לכל אירוע משמח אחר. בסרטון השני הכנו לכם טריק כיצד להכניס תמונה בצורה הכי פשוטה שיש לתוך מסגרת עם פינות עגולות. תשמרו על קשר לעדכונים נוספים.

מדריך לימוד חינם רקעים עם כלי המריחה טשטוש בפוטושופ מדהים !!SMUDGE

מדריך הכנת ריבוע פינות עגולות בפוטושופ לתמונה מדהים!! ​

רוצים לראות סרטונים חדשים מוזמנים לעמוד פוטושופ
2019-10-20T20:55:02+03:00