You are currently viewing מדריך לימוד חינם ליצירת רקעים עם כלי המריחה והטשטוש של פוטושופ
ללמוד פוטושופ צעד אחר צעד חינם דרך מדריכים מקסימים לתוכנות גרפיות - והיום למידה עם המורים הכי איכותיים בעיצוב גרפי

מדריך לימוד חינם ליצירת רקעים עם כלי המריחה והטשטוש של פוטושופ

ללמוד פוטושופ צעד אחר צעד חינם דרך מדריכים מקסימים לתוכנות גרפיות – והיום למידה עם המורים הכי איכותיים בעיצוב גרפי

מחפשים מדריכים מקצועיים ללימוד תוכנת פוטושופ בחינם? רוצים לדעת מה זה עיצוב גרפי וכיצד אפשר לפרסם מודעות באינסטגרם? איך מכינים הודעה פרסומית בפייסבוק ומקדמים עסקים ברשתות החברתיות? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים וטיפים שנעשו על ידי מורים מקצועיים שעובדים בבית הספר כדי להסביר לכם איך אפשר בקלי קלות להכין עבודות בתחום המיתוג והעיצוב בתוכנה כה גדולה כמו פוטושופ.

פוטושופ תוכנה מניפולטיבית מאוד ובאמצעותה יכולים לקחת כל תמונה או עיצוב ולשנות אותו לכל מטרה. אם אתם מקבלים תמונה עם פחות צבעוניות אפשר בהחלט להוסיף צבעוניות ולתת חיים לתמונה. התוכן מלאה בכלים שמאפשרים עיבוד גרפי לתמונה ויצירת אפקטים מדהימים בעיצוב גרפי. השיעורים נעשו בתוכנת פוטושופ חדשה של גרסת 2019 וגם אם יש לכם גרסאות יותר נמוכות בהחלט תוכלו לצפות בסרטונים האלו ולגלות עולם שלם. אין שינויים כל כך גדולים בין הגרסאות והפקודות נמצאים עדיין באותם מקומות מול הגרסאות הישנות יותר של פוטושופ.

תמונה בתוך כיתוב ואות מדריך חדש לפוטושופ 2019

בשיעור המצורף עבדנו על מספר תחומים שונים בעיצוב.  הראנו כיצד אנחנו מכניסים תמונה לתוך טקסט ולאחר מכן עבדנו על הקצוות של התמונה כדי ליצור הדרגתיות במחיקה של התמונה. השתמשנו בצבע שחור כדי לתת את ההבלטה בצורה יותר חזקה כדי להעביר דרמטיות. טכניקה זו מאוד פופולארית כשרוצים להעביר מסרים מכירתיים או שיווקיים ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם לדוגמה. כשעושים עיצוב גרפי באינסטגרם צריכים לקחת בחשבון שהמסך הוא מאוד קטן וגולשים מגוללים בצורה מהירה מאוד כדי לראות את כל מה שחדש. עצם השימוש בצבע שחור גורם לגולש לצפות במה שקורה כי זה שונה מאיך שהממשק של אינסטגרם נראה. צבע שחור תמיד הוא צבע שבולט יותר ומושך את תשומת הלב. ברגע שאתם  מכינים מודעה שיווקית ומכירתית בתחומים שונים אתם בהחלט תירצו שהמודעות שלכם יבלטו לעומת מודעות של פרסומות גרפיות אחרות.

הכנת רקעים מתמונות בתוכנת הפוטושופ 2019

ליצור רקע אישי ומקורי בצורה עצמאית לגמרי. מדריך לימוד חינם ליצירת רקעים עם כלי המריחה והטשטוש של פוטושופ תמיד חלמתם לעבוד עם תוכנת פוטושופ ולהפוך תמונות ליצירות אומנות של ממש. כיום כבר לא מדובר עוד ברק חלום, עם סרטוני ההדרכה המקצועיים שמוצעים לכם בחינם על ידי מכללת סולו, לימודי עיצוב גרפי און ליין, תוכלו להעשיר את ידיעותיכם בתוכנת פוטושופ ובשלל תוכנות נושפות לגרפיקה ממוחשבת. מתכונת הלימודים שמציעה מכללת סולו היא פרטית ונעשית בשיטת ההוראה של אחד על אחד. הקורסים שמציעה מכללת סולו מיועדים הן לאנשים עם ידע וניסיון קודם בתוכנת פוטושופ והן לכאלה שלעולם לא עבדו או נחשפו אל התוכנה.

מדריך לימוד חינם ליצירת רקעים עם כלי המריחה והטשטוש של פוטושופ

אז מאיפה מתחילים בגרפיקה?

בסרטון הנוכחי ננסה להראות כיצד ניתן לעשות שימוש בכלים של פוטושופ על מנת ליצור רקע אישי ומקורי בצורה עצמאית לגמרי. אז ראשית יש להוריד תמונה מסוימת שאתם מעדיפים לעבוד עליה ולאחר מכן מכניסים אותה לפוטושופ. יש לנו בסרטון שתי תמונות עם כלי המריחה ניתן למרוח כל מיני אזורים בתמונה. נבחר מברשת רצויה, נניח מברשת רכה, נבחר גודל מתאים ואז נבוא אל התמונה המסומנת בשכבה ונתחיל למרוח את האזורים שברצוננו לטשטש. לאחר שיצרנו עיוות שנראה מרוח בתמונה, ניקח את האזור הזה לאחר מכן וניצור באמצעותו מניפולציה.

יתרונות הלמידה הפרטית בעיצוב

האזור המרוח ישמש כרקע וליצירת מניפולציה בתמונה. אם נרצה לשדרג את הרקע ניתן לגרור אותו וליצור ממנו שכבה חדשה וליצור עליו אפקטים מגוונים ונוספים. המכללה מאפשרת לכם ליהנות מהליך למידה פרטי לגמרי שנקבע בהתאם ללוחות הזמנים הנוחים לכם. הלימודים נעשים ישירות מן הבית ודרך האינטרנט כאשר המורה המעביר את הקורס מתחבר אל מחשב התלמיד ויכול לסייע לו במהלך העבודה על התוכנה. מדובר ביתרון משמעותי במיוחד לאור ההשוואה עם לימודים סטנדרטיים שנעשים בקבוצות לימוד גדולות יחסית.

מורים מקצועיים לעיצוב וגרפיקה

המורים שמעבירים את הקורסים במכללת סולו הם אנשי מקצוע מומחים בתחום העיצוב הגרפי, הצילום, האומנות והגרפיקה הממוחשבת. הלמידה נעשית בצורה רגועה וסבלנית ומתקדמת על פי יכולותיו האישיות וקצב ההתקדמות של התלמיד עצמו. אם ישנו קושי מסוים, המורה יתעכב עליו יחד עם התלמיד עד לקבלת הפתרון ההולם ביותר.  בשיעורים המצורפים הראינו לכם טכניקות שונות שנעשו על ידי המורים לעיצוב וגרפיקה. בשיעורים המטרה הייתה להראות לכם כמה קל להשתמש בפקודות מאוד פשוטות בתוכנת הפוטושופ לעיצוב והכנת מודעות. זה לא משנה כמה שאתם יודעים את תוכנת הפוטושופ הכי חשוב זה השילוב בין הפקודות. ככל שיודעים את השימוש בתוכנה יותר טוב אפשר על ידי מתן פקודות קטנות להגיע לרמות עצוב מאוד גבוהות. כמובן שמה שראיתם בסרטונים אפשר לשדרג ולתת מידות שונות בחלונות העבודה שנפתחים לכם בתוכנת גרפיקה  פוטושופ. בסופו של דבר כולם לומדים את תוכנה באותה הצורה רק שכל אחד לוקח מהתוכנה את מה שהוא צריך לטכניקות העיצוביות שלו החל מתיקון תמונות לצילום או להכנה של אלבומים גרפים אותנטיים.

איך לומדים אונליין בצורה פרטית ואישית מהמחשב את תוכנת הפוטושופ או כל תוכנה גרפית אחרת?

למידה אונליין של גרפיקה ועיצוב מתבצעת דרך תוכנת חיבור שבית הספר מספק לסטודנטים.  תוכנה את החיבור מאפשרת לסטודנט לקבל מהמורה האישי אונליין תרגול שמתבצע ממש לכאורה מורה היה יושב לידו. המורה יכול לצפות במסך של התלמיד ולעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה כמו פוטושופ ולהנחות את הסטודנט אחד על אחד תוך מתן טיפים וטריקים מעולם העיצוב הגרפי. במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור צעד-אחר-צעד על כל התרגיל. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק מה שתוכנת הסקייפ עובדת ומאפשרת ולהעביר לסטודנט את כל תשומת הלב ויחס אישי, בנקודת הסיום של שיעור הסטודנטים מקבלים תרגילים ומטלות כדי לחזור על מה שנלמד ולתת לסטודנט את היכולת לתרגם ולפתח את הכישרון העיצובי על הפקודות והטיפים שעברו בהדרכה.

לימודים אונליין עיצוב גרפי בהוראה פרטית ללימודי תעודה וכל זה אחד על אחד

במסגרת לימודים אונליין התמיכה שהסטודנטים מקבלים זה לא רק בשיעור עצמו אלא גם במהלך השבוע בין השיעורים הסטודנטים יכולים לפנות בכל דרך אפשרית למורה האישי ולקבל טיפים או לפתור תקלות שהתעוררו על תרגילים ומטלות מסוימות. תוכנה גדולה כמו פוטושופ היא תוכנה מלאה ואפשרויות וטכניקות שונות להכנת עיצובים גרפיים ודווקא ולמידה אישית בצורה פרטית עם מורים פרטיים לגרפיקה ממוחשבת אפשר להגיע למקומות מאוד גבוהים בעיצוב. בסופו של דבר כל אחד לומד את התוכנה למטרות האישיות שלו החל מעיצוב גרפי או ביצוע דמויות דיגיטליות ועוד. הסוד בתחום העיצוב הגרפי הוא התרגול ככל שאתם מתרגלים יותר את החומר הלימודי תוכלו לעצב גרפיקות ברמות מאוד גבוהות ולשחרר את הכישרון העיצובי תוך מתן תשומת לב מלאה לטרנדים שקורים עכשיו. בסיום הלימודים הסטודנטים מקבלים תעודת סיום לימודי תוכנת הפוטושופ ותיק עבודות מקצועי שנבנה לכל אורך הלימודים. תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר היום במידה ואתם רוצים להתקבל למקומות עבודה או משרדי פרסום.
תוכלו לשוחח עוד היום דרך טופס צור קשר באתר או בצורה טלפונית עם יועץ הלימודים של בית הספר,  תוכלו לקבל פרטים איך ללמוד אונליין בצורה פרטית ואישית את עולם העיצוב הגרפי ומחיר לימודי הקורס. הלימודים בבית הספר מתקיימים רוב שעות היום כולל ימי שישי ומאפשרים לכל אחד לשלב לימודים ועבודה בנוחות מקסימאלית בלמידה מהבית.