מדריך לימוד חינם פוטושופ שילוב של תמונה בתוך טקסט עם מברשת

שילוב של תמונה בתוך טקסט עם מברשת ADOBE PHOTOSHOP CC

מדריך מדהים ושיעור מרתק מאוד איך אפשר בקלי קלו להכניס צורות לתוך טקסט, בשיעור יוטיוב זה אנו נראה לכם איך במספר שניות נוכל להכניס תמונה בלי הרבה אפקטים ישירות לתוך תיבת טקסט שזה עתה הקלדנו, שיעור יוטיוב זה בפוטושופ מתאים לכל מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית, אם זה עתה נחשפתם לעולם גרפיקה ממוחשבת ועיצוב בהחלט תוכלו גם אם אין לכם ידע רחב בתוכנת הפוטושופ לבצע את התרגיל הזה שמתאים גם למתחילים וגם למתקדמים. רעיונות בעיצוב גרפי היא דרך מדהימה לשיפור תיק עבודות בעיצוב גרפי אז אם אתם מחפשים טיפים לתיק עבודות בעיצוב גרפי מאמר זה בהחלט יתאים גם לכם. חומרי הגלם שלנו בתוכנה היו תמונה בלבד ושכבת טקסט בפוטושופ. העבודה בתוכנה הייתה כל גרסתה האחרונה של תוכנת הפוטושופ בענן PHOTOSHOP CC גם אם אין לכם את אותה התוכנה ויש לכם גרסאות ישנות יותר תוכלו לבצע את אותם האפקטים כי לרוב השתמשנו בקיצורי עבודה שקיצורים אלו לא השתנו בכלל בין כל הגרסאות של חברת אדובי.

אפקטים בעיצוב גרפי של תמונה בתוך טקסט במה נשתמש בזה בעיצוב גרפי

טכניקת הכנסת תמונה לתוך תיבת טקסט חוץ מזה שזה אפקט מדהים תוכלו להשתמש בזה בכל עיצוב או מודעה גרפית שרק תרצו, לרוב בתחום העיצוב גרפי מודעות גרפיות או העברת מסרים גרפיים מתחלקים למספר נושאים, תחילה תוכלו לראות שיש מודעות שנעשות בתוכנות של גרפיקה ממוחשבת לאו דווקא בפוטושופ שהמטרה שלהם זה להעביר מסרים לא מכירתיים כגון מידע רב במודעה אחת ולרוב המודעה היא פחות מכירתית או שיווקית אלה מעבירה מידע שמי שמסתכל על המודעה צריך כל פרמטר ופרמטר, ויש את נושא קידום עסקים או שיווק דרך מודעות גרפיות שיהיו בכל מקום בו אנשים יהיו החל מהרשתות החברתיות פייסבוק או אינסטגרם, או באתרי אינטרנט כמודעות שאמורות להיות דפי נחיתה ולכלול אזורים ללכידת נתונים מהמשתמשים. טכניקת הבלטה של טקסט גדול באזור עבודה עם תמונה בפנים אמור לרוב לדבר על שיווק ולעודד מכירות או להביע דרמתיות בעיצוב גרפי. כמובן שכל סגנון בעיצוב גרפי יש לו את הייחודיות שלו ולא כל המודעות הגרפיות אמורות להיות מעוצבות באותו סגנון עבודה.

 

מהלכי העבודה בסרטון מדריך פוטושופ PHOTOSHOP CC עבודה עם מסכות וטכניקת clipping mask in photoshop

אז מה עשינו בשיעור יוטיוב בפוטושופ כאן? עבדנו עם מספר טכניקות שנקראות מסכות בפוטושופ ועבודה משולבת עם מברשות מחיקה בתוכנה, למסכות בפוטושופ יש משקל מאוד חשוב בתוכנת הפוטושופ אבל המטרה שלהם היא למחוק חלקים בתמונות אך עדיין להשאיר למשתמש את האפשרות לעבוד שוב על אותו החלק במידה ואתם רוצים, לעומת טכניקות מחיקות אחרות שברגע שאתם מוחקים קטע בתוך תמונה לפעמים יהיה לכם קשה להחזיר את אותו האזור במידה ושמרתם את הקובץ ואין לכם יותר את האפשרות של לחזור בחלון ההיסטוריה שהוא החבר הכי טוב של כל מעצב גרפי או גרפיקאית כיום. אופן העבודה היה להכניס תמונה  ולאחר מכן להתחיל לכתוב מה שאתם רוצים לאחר מכן עליכם לדאוג ששכבת התמונה תהייה מעל תיבת הטקסט ולאחר מכן עמדו על שכבת התמונה ותלחצו על המקש הימני בעכבר ושם תוכלו לתת את הפקודה clipping mask in photoshop מה שיקרה זה התמונה תכנס לכם ישירות לתוך תיבת הטקסט, לאחר מכן אם אתם לא מרוצים ממה שיצא לכם תוכלו לעמוד על כלי ה MOVE  הכלי הראשון בתוכנה שקצת קשה לפספס ואז תכנסו לתוך תיבת הטקסט ותמקמו את התמונה לכל מקום שתרצו לפי סגנון העיצוב שאתם רוצים

מהלכי העבודה בסרטון מדריך פוטושופ PHOTOSHOP CC עבודה עם מסכות וטכניקת clipping mask in photoshop

טכניקת המחיקה בתוך התמונה שהשתמשנו –

לאחר שתכניסו את התמונה לתוך הטקסט תוכלו למחוק כל אזור בתמונה ולשלב אותו יחד עם הצבע של הכיתוב, כל מה שתצטרכו לעשות זה לעמוד על שכבת הכיתוב בפוטושופ ולאחר מכן ללחוץ כל כלי המחק בתוכנה, לאחר שבחרתם את סגנון המחק בתפריט העליון של התוכנה יהיה לכם אפשרות לבחור את סגנון המחק והגודל שלו, שאנו מדברים על סגנון של מחק אנו מדברים על הקהות שלו כמה בעצם הוא חד וקשה, לכל אחד בתוכנת הפוטושופ מגיע מאגר של מברשות לרוב הוא מספיק אם זה רק התחלתם לעצב גרפיקה ממוחושבת ואתם מתחילים, בחרו את המחק שלכם מומלץ על מחק רק ואז תמחקו אזורים מסוימים לאט לאט עד שתקבלו את המרקם שאתם רוצים בתוכנה. כמובן שמה שאתם רואים כאן בשיעור בפוטושופ תוכלו לשדרג את זה לכל מטרה אחרת שאתם רוצים, תוכלו לתת ערכים שונים או צבעים שונים של תיבות טקסט כדי שישתלבו יפה עם תמונות אחרות.

מברשות בפוטושופ – השימוש שלהם בתוכנת אדובי פוטושופ

מברשות בתוכנת הגרפיקה פוטושופ יש משקל חשוב מאוד בעולם העיצוב גרפי, לרוב עם המברשות אנו נבצע עיטורים גרפיים כדי להעשיר את הגרפיקה ממוחשבת שאנו מעצבים. יש מברשות צביעה ולרוב זה אותם מברשות שנקראות מברשות מחיקה, מברשות המחיקה והצביעה יחדיו לוקחים את אותם הנתונים בתוכנה, מברשות הצביעה מתאימות למי שרוצה לצייר בתוכנת הפוטושופ או להעשיר את הגרפיקה בטכניקות של עיבוד תמונה גרפי, עיבוד התמונה יהיה על ידי שימוש של שקופיות בתוכנה על ידי פתיחה של שכבת צבע מעל התמונה ומתן מעבר מוד אחר. שילובי תמונות על ידי מחיקה של קטעים בתמונה, לדוגמה תוכלו לשים בפוטושופ מספר תמונות וכל פעם לחתוך חלק עם מברשת רכה כדי לגלות את הקטע האחר בתמונה שיש מתחת, מומלץ להתחיל תמיד עם 3-4 תמונות ולאט לאט להוסיף עוד מספר תמונות כדי לא להתבלבל וליצור קולאז’ גרפי מדהים.  על ידי חיפוש ברשת של הורדת מברשות בחינם תוכלו להוריד לכם אין ספור מברשות יפות למחיקה או לציור, כמובן שתוכלו להכניס מברשת אישית שהכנתם בעצמכם כדי לשמור על עיצוב גרפי במתכונת אישית.

ללמוד גרפיקה ממוחשבת מהבית אחד על אחד אונליין דרך האינטרנט איך זה עובד?

אוהבים את עולם העיצוב גרפי ורוצים לשלוט שליטה מלאה בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי? בהחלט תוכלו לעשות את כל זה מהבית על ידי לימודי תעודה בתוכנות או לימודי עיצוב גרפי של מעצבים גרפיים, הלימודים יכללו שיעורי עיצוב ויוטמעו כל חוקי העיצוב גרפי בתוכנות של חברת אדובי, לימודים אונליין דרך האינטרנט מתבצע עם מורים פרטיים לגרפיקה ממוחשבת שיסבירו לכם צעד אחר צעד איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות, המורה יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הגרפיקה שיש לכם במחשב ולשוחח אתכם ישירות דרך המחשב ולהסביר לכם איך לעבוד ולעצב גרפיקה דיגיטלית, לכל אורך השיעור המורה יהיה אתכם אחד על אחד וגם אם יש נושאים מסוימים שאתם לא מצליחים לתרגל את החומר אז המורה יסביר לכם שוב ושוב, אנו בבית הספר מאמינים שלימודים אישיים אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים בעיצוב גרפי דרך האינטרנט מאפשר לכל אחד ללמוד ולפתח קריירה בעיצוב גרפי מבלי לצאת מהבית, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים על עולם העיצוב גרפי ואפשרויות התעסוקה הרבות בתחום, מהם שעות הלימוד וכל נושא שרק תרצו, תוכלו ליצור קשר דרך טופס צור הקשר באתר או לשוחח איתנו בטלפון 03-6202111 שיהיה לכם בהצלחה.

 

2019-08-04T16:48:25+03:00