מדריך לימוד פוטושופ איך לעבוד עם שכבות בתוכנת פוטושופ שיעור וידאו

למה השכבות חשובות בפוטושופ

השיעורים בעמוד זה מתאימים לאנשים שאין להם בכלל ידע בתוכנת הפוטושופ. שיעורים ממש טובים שמסבירים את כל הנושא של עולם השכבות, החל מפתיחת מסמך ועד למצב של הכנסת תמונות והבנה מעמיקה של מה קורה בכלל בתוכנת הפוטושופ. שכבות זה הלב של התוכנה ואי אפשר לעבוד בלי שכבות בתוכנת פוטושופ. ככל שתבינו יותר את הנושא הזה תוכלו ליצור מניפולציות מדהימות ולהכין עיצובים גרפיים בפוטושופ.  אם אנחנו מסתכלים על עיצוב גרפי שנעשה בתוכנה ויש בו הרבה אלמנטים גרפיים אז כל אלמנט שיושב בעיצוב שלכם יהיה מורכב משכבה אחת מומלץ לעבוד בצורה מסודרת לפי מה שתראו בסרטון כדי שיהיה זרימה טובה בייצור. המטרה בשכבות בפוטושופ זה ליצור סדר וגם לעשות שינויים לכל אורך העבודה. לפעמים אלמנטים שאתם מכניסים יצטרכו להיות מעל אלמנטים אחרים בסגנון עבודה זה יוצר את העיצוב הגרפי המושלם במידה ואתם צריכים לשלוח מספר סקיצות ללקוחות.

אפקטים עם השכבות

כמו שאמרנו קודם השכבות זה המרכז  של העבודה בפוטושופ. דרך תפריט חלונות תוכלו להוציא את החלון השכבות ולראות בחלון הזה המון אפשרויות עבודה החל מהורדת שקופית או הורדת אטימות של השכבה ועד למצב של מתן אפקטים מתקדמים לכל שכבה. שכבה יכולה להיות כיתוב או תמונה וגם צורות. בגלל שאנחנו יכולים לעבוד בצורה של שכבות אפשר לעשות מניפולציות כלומר לקחת חלק מתוך תמונה ולדאוג שיהיה מעל חלק אחר תוך מתן אפקטים וכך ליצור את המניפולציה בתוכנה. הכנו לכם כאן שיעורים שמוסברים בשפה העברית על מה זה בכלל שכבות בפוטושופ ולאחר מכן תוכלו לצפות בסרטונים שמתאימים יותר למתקדמים כדי להראות לכם איך יוצרים מניפולציות ועיצובים תוך הפגנת היצירתיות של מעצבים גרפיים גרפיקאים בזמן העיצוב הגרפי.

אפקטים עם השכבות 

מתן שם לשכבות יוצר סדר בעבודה

בזמן עבודה של מעצב גרפי וגרפיקה על עיצוב מסוים נכנסים לקובץ הרבה אלמנטים שונים מה שיוצר עומס על חלון השכבות. לפעמים בזמן עיצוב תעבדו עם קרוב ל300 או 400 שכבות בקובץ בגלל שיש הרבה שכבות הקובץ ישקול הרבה במיוחד אם נרצה להוציא אותו להדפסה או לשמור אותו כקובץ תמונה. כדי לשמור על סדר בעבודה אפשר לתת שם לכל שכבה וכך נוכל לראות בכל מצב איפה אנחנו נמצאים. מתן שם לשכבה יהיה על ידי הקלקה פעמיים על השם בשכבה בחלון השכבות ואז תוכלו להקליד כל דבר שרק תרצו.

קבוצות בפוטושופ

במידה ויש לכם לדוגמה 10 תיבות כיתוב שונות בחלון, אוטומטית יהיה לכם גם 10 שכבות וכל זה במצב שבכלל לא התחלנו לעצב. לכן מומלץ לעבוד בפוטושופ על פי נושאים. אם יש לכם קובץ עם המון כיתוב תכניסו את כל שכבות לתוך תיקייה אחת ותקראו לה בשם כיתוב. המטרה היא ליצור סדר ולא לגרום למעמסה בזמן העבודה בתוכנה. ככל שתהיו מסודרים זמן העבודה שלכם יתקצר ותוכלו לעבוד יותר מהר תוך הכנה של גרפיקות ועיצובים עיצובים בנוחות מקסימלית.

ללמוד אונליין קורסים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

המכללה מאפשרת קורסים אונליין דרך האינטרנט עם מורים פרטיים שמחוברים עליכם ישירות למחשב. לימודים אונליין בצורה פרטית מאפשרים ללמוד בנוחות ולקבל את כל תשומת הלב בצורה מלאה בגלל לימודים אחד על אחד. הרי זה ידוע לכולם שבשיעורים פרטיים מספיקים הרבה יותר חומר מאשר לימודים בקבוצה. השיעורים מתבצעים דרך תוכנת חיבור שבית הספר מספק לכם ובאמצעות התוכנה המורה יוכל לעבוד אתכם על העכבר בזמן השיעור ולשוחח איתכם דרך המחשב. בכל שיעור המורה יראה לכם נושא מסוים ואז תתרגלו מול המורה – דרך שיתוף מסכים – כדי לראות שאתם  באמת מבינים את החומר בצורה מסודרת. לאחר סיום השיעור תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי להטמיע את החומר הלימודי. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם נציגי הלימודים במכללה כדי לקבל פרטים על איך אפשר ללמוד מהבית וכמה עולה ללמוד עיצוב גרפי.

מקצועות בעיצוב גרפי שאפשר לעבוד בהם מהבית

היום העולם עיצוב גרפי הוא תחום שמאוד מבוקש בשוק ולא רק בעולם הדפוס. נוכל לראות חברות היי-טק שמשתמשות במעצבים גרפיים באופן שוטף כדי לתת פתרונות דיגיטליים לעולם העיצוב הגרפי רב-תחומי. החל מעיצוב אפליקציות לקידום מכירות, עיצוב אתר אינטרנט, עיצוב ממשקים של תוכנות ועוד. אם בעבר רוב הבוגרים בעיצוב גרפי הולכים לעבוד רק בעולם הדפוס היום נוכל לראות שהמצב הוא שונה בגלל שחברות הייטק משלמות הרבה יותר כסף מעולם הדפוס, מעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד או מהבית או לעבוד בחברות היי-טק למתן פתרונות דיגיטליים ובשיתוף פעולה מלא עם מתכנתים. בגלל השינויים הללו בתעשייה בשנים האחרונות נוכל לראות שבתי דפוס הרימו את השכר של המעצבים לשחקים בגלל שנוצר חוסר בכוח אדם בענף הדפוס. לכן אם אתם חושבים שמקצוע עיצוב גרפי הוא מקצוע שאתם אוהבים תוכלו לפתח את הקריירה שלכם על ידי לימודים מקצועיים בעיצוב בהצלחה וצפייה מהנה.

השיעורים פה מתאימים למתחילים שרוצים לדעת מה זה בכלל שכבות בגרפיקה 2019

 1. אוסף קישורים בנושא שכבות בפוטושופ
 2. מדריך לימוד איך לעבוד בשכבות בפוטושופ, הדרכה בעברית.

 3. שכבות בפוטושופ, מדריך לימוד למתחילים מא’ ועד ת’ צעד אחר צעד

 4. חינם! הכול על שכבות בפוטושופ, מדריך למתחילים הסבר מפורט צעד אחר צעד.

 5. מדריך שיעור חינם שכבות בפוטושופ הכנסת תמונות למרכז ושילוב בין תמונות

 6. שכבות בפוטושופ איך משתמשים

 7. מדריכים לעיצוב תמונות בפוטושופ למתחילים שכבות ואפקטים על תמונות 

 8. מדריך עיצוב גרפי לעיצוב תמונות בפוטושופ עבודה בשכבות LAYER

  מדריך לימוד פוטושופ איך לעבוד עם שכבות בתוכנת פוטושופ שיעור וידאו

 9. שכבות בפוטושופ למתחילים
2019-08-14T09:22:46+03:00