מדריך לימוד פוטושופ לאלבום דיגיטלי. תמונה עם מסגרת שמשתלבת נהדר. למתחילים.

אם אתם רוצים ללמוד לעצב אלבומים דיגיטליים, ולעשות זאת באופן מקצועי וייחודי, לדעת לשלב תמונות עם מסגרת באלבומים שתעצבו, הסרטון שלפניכם יכול לסייע לכם. בסרטון תוכלו ללמוד צעד אחר צעד איך מטפלים במסגרת של תמונה דיגיטלית ואיך משלבים אותה בתמונה עצמה, מה שיהפוך את התמונה שלכם למיוחדת. הסרטון אינו מיועד רק למי שכבר נמצא עמוק בתחום הפוטושופ אלא גם לאילו שמתחילים להיכנס לעולם זה, ולאחר צפייה בסרטון הזה תדעו יותר ותבינו יותר, ובעיקר תעצבו טוב יותר ויפה יותר.
שימוש בתוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי

תוכנת פוטושופ – האמא של תוכנות העיצוב…

תוכנת פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, ויש לה אחיות כמו אינדיזיין, פלאש, אילוסטרייטור ותוכנות נוספות. היום יש גם לא מעט תוכנות שיודעת בקליק אחד לעשות שינויים מרחיקי לכת בתמונות, אך כל התוכנות הללו לא משתוות לפוטושופ וליכולות שלה. פוטושופ היא התוכנה המתקדמת ביותר, זאת עם הפונקציות הרבות ביותר ואפשרויות העיצוב המגוונות ביותר. פוטושופ היא האמא של כל תוכנות העיצוב ולא לחינם מיליוני משתמשים ברחבי העולם לא מוכנים לפזול לכיוונה של אף תוכנה אחרת. התוכנה יודעת לתקן תמונות, ללטש אותן ולהחיות אותן, ויודעת לעשות אפקטים מיוחדים וייחודיים כך שכל תמונה יכולה לקבל חיים אחרים לגמרי עם האפקטים הללו.

עיצוב אלבום דיגיטלי לאנשי מקצוע…

אם אתה או את צלמים, אתם יכולים להציע את השירות הזה ללקוחות שלכם, בנוסף לשירותי הצילום הרגילים שלכם. יש אומנם לא מעט צלמים אשר מציעים את השירות הזה ונותנים את העבודה למעצבת אלבומים שזהו עיסוקה, אך אם אתם כבר מצלמים, למה שלא תדעו לעשות את זה בעצמכם? זה בהחלט יכול להגדיל את הרווחים שלכם. כך גם מעצבת גראפית שעושה עבודות גרפיקה שונות, למה לא לעצב גם אלבומים דיגיטליים? יש בזה לא מעט כסף, ועם כמות האירועים שיש, יש בזה כמובן גם לא  מעט עבודה.

סתם כי בא לי לעצב…

אך לא חייבים להיות אנשי מקצוע מתחום העיצוב, ואם יש לכם תמונות מאירוע מסוים, טיול או כל דבר אחר בחיים, אתם יכולים עם תוכנת הפוטושופ לעצב את התמונות הללו ברמה גבוהה. כל מה שצריך הוא לצפות בסרטון הזה כמו גם בסרטונים נוספים, וליישם כמובן, ואתם בדרך לאלבום דיגיטלי מדהים.

 

 

 

2019-08-09T15:14:18+03:00