מדריך לימוד פוטושופ לעיצוב אלבום דיגיטלי טקסט משתלב בתוך תמונה.

עם הסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך לעצב אלבום דיגיטלי ואיך לשלב בו טקסט בתוך תמונה. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש הבנה שלו ותרגול של הנלמד בו, סרטון קל וברור שכל אחד יכול לעשות בו שימוש. בין אם אתם מעצבים אלבומים לפרנסתכם ובין אם אתם עושים את זה כתחביב הסרטון הזה הוא בשבילכם, סרטון שיכול לשדרג את העבודה שלכם ואת העיצובים שלכם.
בשנים האחרונות אלבומים דיגיטליים הפכו לנפוצים מאוד, וזה קורה מסיבות שונות כשהעיקרית שבהן היא הרצון לשמור רגעים חשובים בחיים ולעטוף אותם באריזה יפה ומעניינת. בעבר, לפני העידן הדיגיטלי היינו שומרים תמונות סתם כך או באלבומים פיזיים, ועיצוב שלהם היה דורש עבודה טכנית רבה. היום בעידן הדיגיטלי כל אחד מצלם אלפי תמונות, ואם לא שומרים אותן ב”אריזה” יפה הן נשארות שנים איפה שהוא על איזה שרת אחסון. כשמדובר על רגעים חשובים בחיים כמו חתונה, בר מצווה, טיול גדול או כל רגע אחר שאנו רוצים לנצור, כדאי שהתמונות יישמרו באלבום דיגיטלי מעוצב אליו אנחנו או מי שהתמונות שייכות לו יוכל להיכנס לכשירצה. היום עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא מקצוע לכל דבר, מקצוע שניתן להתפרנס ממנו לא רע בכלל בין אם עושים את זה באופן עצמאי לחלוטין ומציעים את השירות הזה ובין אם עושים את זה דרך צלם.
מדריך לימוד פוטושופ לעיצוב אלבום דיגיטלי טקסט משתלב בתוך תמונה.

צלם אירועים – שדרג את השירותים שלך!

אם אתם צלמי אירועים, אתם לא יכולים להמשיך ולצלם סתם כך אלא חייבים להוסיף ולשדרג את השירות שלכם. זה יכול להיות עם אפקטים שונים שאתם יודעים לעשות בצילום, ויכול להיות בכל דרך אחרת. אך אם אתם צלמי אירועים אתם חייבים לדעת לעצב אלבומים או לתת למישהו לעשות את זה עבורכם. תוכלו להציע את זה כשירות נוסף ולהגדיל את ההכנסה שלכם או שתוכלו לתת את זה כבונוס ללקוחות שלכם מה שיכול לסייע לכם בשיווק שלכם.

לימוד תוכנת פוטושופ והבנת הסרטון, יסיעו לכם לעצב אלבומים דיגיטליים בצורה יפה ומיוחדת כמו שצריך.

 

2019-08-04T20:35:37+03:00