מדריך לשילוב כמה תמונות בפוטושופ

במדריך זה נלמד איך לוקחים תמונה ומשלבים בתמונה אחרת בתוכנה, התהליך הוא הינו תהליך קל אנחנו בתור מעצבים צריכים לדאוג לחבר את התמונות ביחד שנעלה לקובץ. את חיבור התמונות אנחנו יכולים לעשות בכל מיני טכניקות שונות ומגוונות. עלינו לוודא שהתמונות דומות ושהם יהיו אחד על השנייה כאשר נעלה אותם ואז נעשה שימוש במסכה ובשכבות ובגרדיאנט עצמו. אנחנו יכולים לשלב כמה תמונות לא רק שתי תמונות בחלון השכבות אפילו 3 ואז לעשות את אותם הפעולות ולהוסיף אפקטים שונים לכל תמונה ותמונה. תהליך שילוב התמונות בתוכנה הוא תהליך מהיר ופשוט שלא נדרש אורך זמן רב כדי לעשות את הפעולות.
כמה תמונות בתמונה

איך משלבים  כמה תמונות בתמונה?

אנחנו פותחים קובץ חדש בתוכנה בגודל מסוים  נכניס את שתי התמונות בשכבות שונות ונפרדות, השלב הבא נתאים את גודל התמונות לגודל המסך עצמו כאשר אנחנו פותחים אתedit+transform+scale ונחזיק את המקש של shift ואז נגדיל את שתי התמונות ונצמיד את שתי התמונות לצד אחר נלחץ על השכבה העליונה ונוודא שאנחנו על המסכה בחלון השכבות נבחר את כלי הgradient tool ונמתח קו מהקצה הימני העליון של התמונה העליונה עד למרכז התמונה. הגרדיאנט צריך להיות על צבע שחור לבן וזה יוצר אפקט תמונה. חוץ מגרדיאנט קווי נוכל ליצור גם צורות שונות ובמברשות לבחור את הצבע שחור לבן. לאחר שאנחנו עושים את כל זה נוכל להוסיף אפקטים שונים לתמונה ששילבנו ולהבהיר את התמונה ולשחק עם הצבעים עצמם במברשת.

מה מטרת המדריך?

מטרת המדריך לתת לנו עזרה וידע בסיסי בנושא של שילוב תמונה בתמונה בתוכנת הפוטושופ ולעבור שלב בשלב על כל פעולה שנעשה כדי שיצא לנו תוצאה סופית טובה. דרך המדריך אנחנו מקבלים  את כל הכלים להצלחה ולעבודה בתוכנה באופן מקצועי ביותר כאילו שלמדנו בקורס בחוץ. במדריך אנחנו יכולים להיעזר כעוד כלי נוסף וחינמי חוץ מקורס. את המדריך רושמים אנשים מקצועיים שעוסקים בנושא מידי יום ועובדים על התוכנה והם נותנים לנו קצת מהידע שהם רכשו וחוסכים לנו מלא עלויות. עם תרגול הנושא בעזרת המדריך אנחנו יכולים להתנסות ולהתחיל בעזרת המדריך עצמו לעבוד באופן עצמאי על תוכנת הפוטושופ ולהעביר הלאה את הידע שצברנו לאנשים אחרים שירצו ללמוד ולהתנסות או להפנות אותם למדריך.

2019-08-04T19:33:32+03:00