מדריך לתיקון עיניים אדומות בתוכנת פוטושופ

מדריך לתיקון עיניים אדומות בתוכנת פוטושופ

לא מעט צילומים כיום כוללים בתוכם אי אלו פגמים שאינם מאפשרים לנו להפיק את המרב מהתמונה שהתקבלה. אחד הפגמים הנפוצים ביותר שאנו מבחינים בו בלא מעט תמונות וצילומים הוא עיניים אדומות. הבשורות הטובות הן שכיום ישנה דרך לפתור בעיות אלו בצורה נוחה ופשוטה ובאמצעות תוכנות מחשב ייעודיות לעריכה ועיבוד של תמונות. המדריך שלהלן מסייע לכם להבין את כל השלבים הנדרשים בדרך לתיקון עיניים אדומות והשבת הצבע המקורי לעיניים באמצעות תוכנת פוטושופ.

תוכנת פוטושופ

פוטושופ היא אחת התוכנות המוכרות והשימושיות ביותר בקרב מעצבים, צלמים וחובבי עולם העיצוב הגרפי והצילום. באמצעות התוכנה ניתן להפוך כל תמונה שהיא למושלמת וכל מה שצריך הוא לרכוש ידע מוקדם ראשוני בנוגע ליכולותיה והפונקציות הרבות שהתוכנה מציעה. כל עוד הצורך הוא לתקן עיניים אדומות, תוכנת פוטושופ היא בעלת כלי מיוחד שנקרא RED EYE TOOL שמאפשר להסיר את האודם הבלתי טבעי של העיניים מהתמונה. לאחר בחירת הכלי האמור יש להקיף את האזור הבעייתי בתמונה שהוא לענייננו העין האדומה.

איך לתקן עיניים אדומות באמצעות תוכנת פוטושופ?

לאחר יישום הכלי באזור הנידון אפשר להשיב את הצבע המקורי של העין ללא שום זכר לצבע האדום של העין. את אותו התהליך בדיוק יש לבצע גם באזור הרצוי של העין השנייה. מדובר בתהליך די פשוט שבאמצעות מדריכים חינמיים באינטרנט ניתן ללמוד הכול אודותיו. מלבד תיקון עיניים אדומות, תוכנת פוטושופ מסייעת לתיקון פגמים נוספים שפוגעים באיכותה ובמקוריותה של התמונה. כך למשל ניתן להבהיר אזורים חשוכים יתר על המידה בתמונה באמצעות כלים מתאימים לכך או להחשיך אזורים בהירים יתר על המידה.

מדריכים שימושיים

באמצעות המדריך שלהלן תוכלו ליהנות מכל היתרונות שמציעה תוכנת פוטושופ בצורה נוחה ומבלי לצאת בכלל מהבית. אנו מזמינים אתכם להפוך לחלק בלתי נפרד מעולם העיצוב והעריכה של תמונות על ידי תהליך למידה פשוט ומקוון שיסייע לכם להבין את רזי תוכנת פוטושופ בצורה האינטואיטיבית ביותר. ין אם ברצונכם להפוך את התצלום הישן לחדש ומקורי ובין אם ברצונכם לתקן פגמים בתמונות כמו עיניים אדומות, אין ספק כי תוכנת פוטושופ והיכרותה יאפשרו לכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

להלן המדריך
פתחנו תמונה שהבעיתיות שלה היא עיניים אדומות
קורס פוטושופ לעיצוב גרפי

בחלון הכילים בתוכנה נפתח את כלי RED EYE TOOL

לימודי פוטושופ לצילום

נקיף את האיזור הבעיתי  חשוב בעבודת מעצב גרפי בצד שהעין אדומה עם כלי לתיקון עיניים אדומות

לימוד פוטושופ,תיקון עיניים אדומות

זה מה שקיבלנו לאחר הקפת האיזור הבעייתי עם הכלי לתיקון עיניים אדומות

קורס פוטושופ,לימודי פוטושופ

נחזור שוב אל הכלי לתיקון עיניים אדומות ונקיף את העין האדומה השנייה

לימודי פוטושופ,קורס פוטושופ גרפיקה,לימודי גרפיקה,קורסים בעיצוב גרפי

כאן אני מראה את צורת ההקפה עם הכלי לתיקון עיניים אדומות צורת ההקפה היא פתיחה של ריבוע באיזור המיועד

לימודי פוטושופ,קורס פוטושופ גרפיקה,לימודי גרפיקה,קורסים בעיצוב גרפי

זה לבסוף מה שקיבלנו תמונה ללא עיניים אדומות בעזרת הכלי לתיקון עיניים אדומות בתוכנת הפוטושופ

לימודי פוטושופ,קורס פוטושופ גרפיקה,לימודי גרפיקה,קורסים בעיצוב גרפי

 

2017-09-04T22:01:02+03:00