מדריך מדהים הקלטת פעולות בפוטושופ עיצוב גרפי לתמונות הכנת אפקטים הכנת אלבום דיגיטלי

//מדריך מדהים הקלטת פעולות בפוטושופ עיצוב גרפי לתמונות הכנת אפקטים הכנת אלבום דיגיטלי

הקלטת פעולות בפוטושופ עיצוב גרפי לתמונות הכנת אפקטים הכנת אלבום דיגיטלי

כיום תהליך הכנת אלבום דיגיטלי  או הכנת קולאז תמונות על קנבס נהפך להיות פשוט מאוד לעומת השנים הקודמות שהיה צריך להזיע הרבה ברגע שמתחילים לעבוד על אלבום דיגיטלי מעוצב, זה לא משנה אם אתם רק נכנסים לעולם פוטושופ ומתחילים לצעוד צעד אחר צעד בתוכנה, כלי התוכנה בשדרוגים האחרונים שלה מאפשרים לכל אחד לצעוד את צעדיו לאט לאט ולהתחיל ליהנות מעולם של גרפיקה ממוחשבת למתחילים בצורה עדינה ונכונה שמאפשרת לכל אחד לעצב גרפיקות מדהימות לכל מטרה החל מהכנת מודעות פרסומיות ועד לביצוע בתוכנה אלבום תמונות דיגיטלי. במאמר זה נדבר על הכנת עיצובים גרפיים מהירים עם כמויות גדולות של תמונות כדי להראות לכם כמה קל לבצע אפקטים מסוימים בכמויות גדולות ללא שום בעיה. הקלטת פעולות בגרפיקה נחשב לטכניקות ישנות שמאפשרות לכל אחד לעבוד בקלות מאוד, לא תמיד צריכים לדעת את כל התוכנה כדי לבצע את מה שאתם צריכים לעשות. במאמר זה תוכלו לקבל פרטים רחבים על עולם המעצבים הגרפיים וגרפיקאים, על אפשרות של להפוך את התחביב למקצוע מכניס וכמובן על האפשרות של עבודה מהבית במידה ואתם חובבי אמנות דיגיטלית.

הקלטת פעולות בתוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי.

טכניקות של הקלטות פעולות בתוכנות של חברת אדובי נחשב למאוד מבוקש כי הצורך לפעמים בעבודה שחוזרת על עצמה מספר פעמים, בשפה המקצועית עבודה שחוזרת על עצמה הרבה פעמים בגרפיקה יכולה להיות עבודה ביצועיסטית שגוזלת הרבה זמן ובמקום לחזור על כל פעולה ולתת כל פעם את אותם הערכים בחלונות העבודה נצטרך לבצע הקלטה של פעולה, בסרטון כמובן תוכלו לראות כמה קל להכין את ההקלטה, כל מה שתצטרכו לעשות זה לעבוד עם חלון האקשן של תוכנת הפוטושופ לדוגמה, תחילה תבצעו את התחלת העבודה עם האקשן שלכם לאחר מכן כל מה שתבצעו בתוכנה הפוטושופ יטעין את הנתונים הללו למערכת של התוכנה, לאחר ההטענה אתם תראו בחלון האקשן את הרשימה, לאחר שסיימתם לעבוד תצטרכו לבצע את הסגירה הסופית של האקשן, הסגירה זה בעצם שמירה של האקשן כדי לבצע את העבודה שיש באקשן על תמונות אחרות, ביצוע האקשן ישמר בתוכנה וכל פעם שתפתחו את תוכנת הפוטושופ לדוגמה האקשן שהכנתם תמיד יישאר שם ותוכלו לדוגמה להשליך את זה על קולאז תמונות על קנבס, השלכת האקשן על תמונות אחרות יעשה בצורה הפשוטה ביותר תחילה תצטרכו לפתוח את הקובץ שאתם רוצים לעבוד עליו, לאחר פתיחת הקובץ אתם תצטרכו לבצע את פקודת PLAY פקודה זו נמצאת בחלון בתחתית, הפקודה הזאת תתחיל ליישם את עצמה ישירות על קובץ העבודה, הטכניקות הללו חוסכות זמן רב בכל התוכנות הגרפיות של חברת אדובי כדי להקל על העבודה בצורה מהירה בתוכנה.

אז מה אפשר לעשות בפוטושופ עם אקשנים לדוגמה? כיצד זה יכול לעבוד בשבילי בצורה אוטומטית

אם ניקח לדוגמה עשרות תמונות שקיבלנו מצלם או צלמת וכולם סובלים לדוגמה מחוסר תאורה או חיים כל מה שנצטרך זה להוסיף קצת צבעוניות ולתת דרגות נמוכות יותר או גבוהות יותר של אור, אם ניקח לדוגמה מאה תמונות שחתן וכלה בחרו שיהיה באלבום הדיגיטלי זה הרבה עבודה במידה ונעשה את הכל בצורה ידנית, הפעלת האקשן תחסוך לנו אין ספור שעות עבודה, האקשן שנבצע בתוכנה יכלול שני מתכונים, מתכון אחד יכלול את תיקון התאורה ובו זמנית נכניס את האפקט שנותן קצת חיים וצבעוניות לתמונה, ביצוע שני האפקטים הללו יבוצעו על כל מאה התמונות וישמור לכם אותם בתיקיה ששם הם כבר נמצאות. תמונות רבות ידועות באירועים גדולים כמו בר מצווה או חתונות וככל שיש הרבה תמונות יש גם הרבה עבודה במיוחד אם אתם צריכים לתת מענה גרפי לא רק לצלמים אלה גם ללקוחות פרטיים, זאת רק דוגמה אחת מבין מאות דוגמאות שיש שימוש באקשנים בתוכנת הפוטושופ, כמובן מה שהראינו כאן זה רק אקשנים של תיקון תמונות אבל יש גם אקשנים להורדה חינם באינטרנט שמבצעים אפקטים מדהימים לתמונות החל מיצירת השתקפויות או הכנת אפקטים על טקסטים. בקטגוריה של מדריכים בפוטושופ תוכלו לראות אין ספור מתכונים ואפקטים שהכנו במיוחד בשבילכם, כל מדריך חינם שיש באתר יכול להפוך להיות אקשן, האקשנים הם לאו דווקא לעבודה עם תמונות רבות לפעמים שמירה של אקשן גורמת לכם המעצבים לשמור את כל סגנונות העיצוב שלכם במקום אחד ולא לשכוח אף פעם איך הגעתם לסגנון עיצוב כזה או אחר, כל אקשן מפורט בדרכי העבודה צעד אחר צעד ורושם לכם גם מאיפה זה נלקח בתוכנה.

אפשר לעשות בפוטושופ עם אקשנים לדוגמה

ללמוד עיצוב גרפי און ליין איך זה עובד

במידה ואתם אוהבים את עולם הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי בהחלט תוכלו לראות בתוכנת הפוטושופ כדרך התחלתית לנגיעה בעולם זה, כיום כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים צריכים ללמוד הרבה יותר מרק ידע בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי, מעצבים גרפיים לומדים את עולם העיצוב גרפי בשימוש של צבעים נכונים או בבניית קונספט עיצובי בדגש למיתוג גרפי. במכללה לעיצוב גרפי ללימודים אונליין באינטרנט תוכלו ללמוד את כל תחומי הגרפיקה ממוחשבת והכל בהוראה פרטית עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם ומסבירים לכם צעד אחר צעד איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות, הלימודים מתבצעים תוך מתן דגש רחב על היחס האישי לכל אורך הקורס. בסיום הלימודים תקבלו תעודה גרפית המעידה שלמדתם במקום מסודר בצירוף של תיק עבודות שיפתח בפניכם דלתות בתחום. כיום הדרישה למעצבים גרפיים וגרפיקאים היא מאוד גבוהה בגלל הדרישה של חברות הייטק למעצבים גרפיים שייתנו מענה לתחומי עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט שכוללים גם עיצובי גרפיקה ממוחשבת לאפליקציות כגון עבודה עם UX – UI. במכללה תוכלו ללמוד את כל תחומי הגרפיקה ממוחשבת והכל מהבית ללימודי תעודה, תוכלו ליצור קשר כבר היום ולקבל פרטים רחבים על מסלולי הלימודי תעודה של בית הספר.

עבודה מהבית בתחומי עיצוב גרפי – גרפיקה ממוחשבת

במידה ואתם רוצים לעבוד בתחום הגרפיקה ממוחשבת מהבית בהחלט תוכלו למצוא מקום חם ומקבל בתחום זה, בשנים האחרונות אנו רואים מחסור עצום בגרפיקאים ומעצבים גרפיים, המחסור נובע בגלל הביקוש הגדול שיש לחברות הייטק לתעשייה הזאת, עולם הדפוס סובל מחסור בכוח אדם כי גרפיקאים ומעצבים מעדיפים ללכת ולעבוד בחברות שמשלמות יותר וכולנו יודעים שחברות הייטק מפנקות את העובדים בתוכה במשכורות עתק. תחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ועולם הייטק תמיד הלך ביחד, רוב העובדים בתחום הייטק באים מעולם של תכנות ופיתוח מוצרים ולא מבינים את עולם העיצוב גרפי כמו שמעצבים גרפיים מבינים לכן השיתוף פעולה בין התחומים תמיד ילך יחד כל עוד הטכנולוגיה ממשיכה לדהור קדימה. בתחום העיצוב גרפי תוכלו לעבוד ב 2 מסלולים יש כאלה שיעבדו כפרילנסרים בעיצוב גרפי או יעבדו כשכירים אבל מהבית, חברות רבות מעדיפות שהעובדים שלה במיוחד מעצבים גרפיים יעבדו וייתנו מענה גרפי מהבית לאור העובדה שיש סניפים רבים לחברה ולא תמיד יודעים לאן לשייך את המעצב בגרפיקה, בתחום הגרפיקה אין סיבה שהמעצבים הגרפיים ישבו פיזית במשרדים של החברה כדי לספק עבודה, לפעמים העבודה מהבית נותנת יותר השראה. הטכנולוגיה ככל שהיא מתפתחת ההשפעה על סגנונות העבודה בתחום משתנה גם, נוכל לראות בעשור האחרון אלפי אנשים שעברו לעבוד מהבית מכל סיבה וזה רק ימשיך ויתפתח.

2019-08-04T16:46:54+03:00