מדריך מדהים ומקצועי על הכנת אפקטים בפוטושופ מתאים למתחילים ולמתקדמים

שיעור חינם בפוטושופ

כאשר ניכנס למנוע חיפוש באינטרנט נוכל למצוא מלא אפשרויות של לימודי פוטושופ אך בעיקר נמצא שיעורים בחינם על התוכנה המדוברת בתחום הגרפיקה. אנחנו מדברים על שיעור חינם אז חלק משיעור בחינם כולל את המדריכים שמפרטים לנו באיטיות ובסבלנות את כל השיטות שנעבוד עימם בתוכנת הפוטושופ הקיימת. אותם מדריכים עוזרים לנו לרכוש ידע בסיסי בכל הנושא של עיצוב בתוכנה. המדריכים עצמם מורחבים ונותנים עומק לכל תלמיד בדרך השימוש בתוכנה זוהי דרך ראשונה. המורה שמלמד באופן פרטי וחינמי הוא מקצועי ומיומן בתחום הגרפיקה הוא קשוב וסבלני לימוד באופן פרטי זה דרך שנייה ודרך שלישית ללימוד בחינם זה ספרים שקשורים לתוכנות ותחום עיצוב הגרפיקה. פוטושופ שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפיים וגרפיקאים בישראל והיא נלמדת כתוכנה המרכזית ביותר בקורסים לעיצוב גרפי. באמצעות תוכנת הפוטושופ מעצבים אתרים ואפליקציות במסגרת לימודי חווית משתמש UI-UX והיא שימושית מאוד בחברות הייטק.

  • אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית במחשב תוכלו למצוא בסרטונים האלה קרש קפיצה בעולם העיצוב הגרפי. בשיעורים הבאנו דוגמאות רבות של מרצים לעיצוב גרפי כדי לתת לכם את האפשרות לראות מה זה חשיבה ויזואלית דרך שימוש בפקודות בתוכנת הגרפיקה של חברת אדובי. השיעורים נעשו בתוכנת פוטושופ חדשה בגרסה האחרונה של 2019 בשפה האנגלית אך ההסברים בשיעורים הם בשפה העברית בצורה פשוטה מאוד. תוכלו לעצור את הסרטון בכל שלב ולרשום את הפרמטרים שראיתם בסרטון ולחזור על אותו הדבר או לשדרג אותם בפרמטרים אחרים כדי לעשות עיצובים ודוגמאות בסגנון אישי.

אפקטים על כיתובים בפוטושופ

במדריך המצורף תוכלו לראות אפקטים מיוחדים שעשינו על כיתובים בתוכנת הפוטושופ באפקטים עבדנו על יצירת טקסט ובתוכו עשינו מסגרות מדהימות שמאפשר לכל מעצב גרפי וגרפיקאים קצת ידע בתוכנה להגיע לסגנונות עיצוב מאוד גבוהים. עבדנו על צבעים  מאוד קשורים אחד לשני התחלנו באדום חזק ולאט לאט ירדנו בדירוגים תוך מתן של הצללה שחורה לטקסט. טכניקות אלה מאוד פופולריות במידה ואתם רוצים למסור מסר חזק מאוד בפרסומת או במודעה שאתם מכינים נוכל לראות בפייסבוק אין ספור פרסומות כאלה שעוזרים לעסקים לקדם את המכירות תוך מתן מסרים שיווקיים לעסקים. פוטושופ תוכנה אלופה ביצירת מניפולציות על טקסטים ובאמצעותה מעצבים גרפיים יכולים לבצע כל מניפולציה על מודעה או באנר פרסומי.

כיצד ביצעו את האפקטים בתמונה המצורפת בפוטושופ?

מה שעשינו בתמונה זה לקחנו שכבה אחת מעל התמונה והפכנו אותה לשקופית התמונה הייתה בצבעוניות אחרת ממה שרואים כאן בעמוד, הורדנו את האטימות של השכבה האדומה ואז נוצר השתקפות בין השכבה האדומה לשכבה של התמונה, מעל הכל הוספנו כיתוב לבן, אופן העבודה היה באיכות מאוד גבוהה בפוטושופ ברזולוציה מקסימלית של 300 DPI, בשיעורים המצורפים תוכלו לראות בדיוק את הטכניקה שהבאנו בסגנון זה רק בקונספט שונה, תוכלו תמיד לשנות את הפרמטרים של החלונות לעומת מה שאתם רואים בתמונה, כדי להפוך לדוגמה תמונה לישנה ספייה בשפה המקצועית תצטרכו תחילה להפוך את התמונה לשחור לבן ורק לאחר מכן לעשות את מתן השקופית עם טונים נכונים ובהדרגתיות בתוכנת גרפיקה הפוטושופ.

  • בשיעור המצורף עבדנו על פרמטרים שונים ולפעמים נתנו את האפקט על חלק מהתמונה  ולא על כל התמונה כולה, טכניקה זו בעיצוב גרפי אמורה להראות אותנטיות במידה ואתם מכינים פרסומת גרפית לאינסטגרם לדוגמה, היות ועיצוב האתר של אינסטגרם הוא על בסיס רקע לבן שימוש בצבעוניות בפרסומות להחדרת מוצרים ולשיווק עסקים אמורים להיות בצבעים חמים כדי לעשות את העבודה השיווקית בצורה נכונה יותר.

בעיקר נמצא שיעורים בחינם על התוכנה המדוברת בתחום הגרפיקה.

מה היתרונות בשיעור חינם בפוטושופ?

ישנם מלא יתרונות בשיעור חינם בפוטושופ , הסיבות הינם להקל על אנשים שאין להם אפשרויות להירשם וללמוד גם את התוכנה כדי שיוכלו בעתיד לעסוק במקצוע של הגרפיקה. אין שוני בלימודים שכוללים תשלום לבין לימודים חינמיים שיטת הלימוד הינה דומה אנחנו נלמד את כל מה שקשור לעיצוב בתוכנת הפוטושופ איך לשפר תמונות, להעביר עריכה ולהוסיף רקעים שונים אז למעשה אנחנו מקבלים את אותם התנאים שתלמידים אחרים שלוקחים קורסים בתשלום מקבלים. השיעור נעשה דרך סרטונים ומורה אחד על אחד שמעביר את כל הידע הבסיסי שלו לתלמיד שיקנה מיומנות על התוכנה עצמה. לימודים דרך הבית והאינטרנט חוסכים לנו את הכסף לצאת בתחבורה ולהירשם לקורס בעלויות גבוהות, צורת הלמידה קיימת כבר הרבה שנים בארץ ובחוץ לארץ ומאפשרת הקלה ונוחות עבור התלמיד. עוד יתרונות הקיימים בלימודים אחד על אחד בחינם שאופן הלימוד הוא קצר כמה שיעורים.

היכן ניתן למצוא מקומות בחינם ללמוד את תוכנת הפוטושופ?

ברשת יש אין ספור מדריכים לתוכנת הפוטושופ ובעמוד זה מצורפים בהחלט מספר סרטונים ושיעורי גרפיקה בחינם שיכולים לתת לכם אינדיקציה כיצד לעבוד על התוכנות הגרפיות של חברת אדובי. בכל רחבי הארץ פרוסים מוקדי למידה דרך האינטרנט בחינם העוסקים בתוכנת הפוטושופ אנחנו נבחר באחד מהם לפי המלצות נרחבות שקיבלנו מאנשים שכבר לקחו שיעורים בחינם ללימוד התוכנה עצמה. ישנם מיליוני תלמידים שבוחרים לחפש קורס בחינם מאשר לשלם עליו הרבה כסף, חלקם בוחרים ללמוד דרך האינטרנט את השיעור בתוכנה עצמה. גם דרכי למידה מהבית באינטרנט עיקרון הלימוד דומה רק באופן חינמי ובסופו של דבר נקבל גם תעודת הכשרה על התוכנה שעימה נוכל לעבוד בעתיד בכל משרה שנרצה. השיטה עצמה נלמדת מלא זמן בארצות אחרות והתקבלה גם בארצנו לאנשים מעוטי יכולת.

ללמוד אונליין מהבית לעצב גרפיקה בתוכנת פוטושופ וכל זה אונליין דרך האינטרנט

רוצים לקחת צעד אחד קדימה את הידע שלכם בעולם לעיצוב גרפי? רוצים לעבוד בתחום הכי חזק בתעשייה בישראל ובעולם כולו? באמצעותנו תוכלו ללמוד אונליין גרפיקה ממוחשבת ועיצוב וכל זה בהוראה פרטית ואישית עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב. למידה אונליין דרך תוכנת חיבור מאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת גרפיקה ופוטושופ שנמצאת אצלכם במחשב. המורה יוכל להזיז לכם את העכבר וולהנחות אתכם צעד אחר צעד איך לעבוד בתכנות הגרפיקה והעיצוב של חברת אדובי.  באמצעות תוכנת החיבור המורה יסביר לך צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה ולאחר ההסבר של המורה אתה תצטרך לתרגל את החומר כדי לראות שאתה באמת מבין בצורה טובה. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי-בית תרגילים ועבודות כדי לחזור על החומר שנלמד. בסיום הלימודים תתקבל תעודה מקצועית המידע על כל החומר שלמדתם במסגרת הלימודים בבית הספר.

למידה אישית של תוכנה כה גדולה הפוטושופ

זה לא חדש שתוכנת פוטושופ תוכנה ענקית ומלאה בכלים מקצועיים ליצירת מניפולציות על תמונות. באמצעות למידה אישית במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד תוכלו לקבל הרבה יותר כי כל תשומת הלב מופנית אליכם. במהלך השיעורים תקבלו שיעורי-בית כדי לפתח לכם את היצירתיות והכישרון העיצובי  לכל אורך הקורס. זה לא משנה לאיזה מטרה לומדים את תוכנת הפוטושופ החל מעבודות פרסום והכנת מודעות שיווקיות ועד לעיבוד ותיקון תמונות לאחר צילום. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם הכלים רק שכל אחד לוקח מהתוכנה את מה שהוא היה רוצה לעצמו. ככל שיודעים את השפה העיצובית בצירוף ידיעת תוכנת פוטושופ בצורה מקצועית אפשר להגיע לרמות מאוד גבוהות של עיצוב גרפי.  בשיעורים בעמוד זה תוכלו לראות את החשיבה היצירתית על-ידי שימוש בפקודות מאוד פשוטות כדי להוציא עיצוב גרפי מושלם שעושה את העבודה הטובה.

2019-10-21T23:02:13+03:00