מדריך מסגרות לתמונות בפוטושופ

מדריכים מדהימים להכנת עיצובי מסגרת לתמונה דרך תוכנת הפוטושופ 2020

רוצים להתחיל לעשות אפקטים בתוכנת הפוטושופ? מחפשים דברים מגניבים לעשות בתוכנת ה גרפיקה ממוחשבת מספר אחת של חברת אדובי? הכנו במיוחד בשבילכם הוספת אפקטים מדהימים שמתאימים גם למתחילים וכאלה שיש להם כבר רקע התחלתי ובסיסי בתוכנה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ונעשו בתוכנת פוטושופ החדשה לשנת 2019 ומתאימים גם לשדרוגים שהולכים להיות דרך חברת אדובי בשנת 2020. תוכלו לעצור בכל שלב ולרשום את הנתונים שמרצים לעיצוב גרפי עשו בשיעורים האלה. אפשר לשדרג את מה שראיתם בשיעור יוטיוב ולתת נתונים אחרים או פרמטרים אחרים כדי לשמור על אותנטיות וליצור לכם סגנונות עיצוב אישיים לאלבומים דיגיטליים או למודעות פרסומיות בפייסבוק וגם באינסטגרם.

גרסת הפוטושופ שעבדנו איתה

פוטושופ חדשה בשנת 2020 השתנתה במבנה של התוכנה. גם אם יש לכם את פוטושופ הישנה תוכלו בהחלט להגיע לאותו סגנון אפקטים אלה רק שלעתים זה נמצא במיקומים שונים או נראה קצת שונה. אדובים משנה את התוכנה מידי שנה ובמידה ויש לכם את החבילה של הענן של חברת אדובי העדכונים האלה נעשים בצורה אוטומטית. לחברת פוטושופ יש אינספור סגנונות עבודה בממשק שלה ואנחנו עבדנו על ממשק הצלמים ועיצוב גרפי בו כל הפקודות נפתחות ומסודרות בצורה רחבה יותר. במידה ואתם עובדים בסביבת עבודה אחרת חלק מהפקודות אתם לא תראו והם יהיו מוסתרות בתוך כל מיני תפריטים אחרים אנחנו עבדנו בשיעורים האלה בפוטושופ המורחב.
הכנת מסגרות לתמונות בפוטושופ נעשות בדרך פשוטה וקלה  דרך התוכנה של הפוטושופ השילוב של מסגרת לתמונה מוסיף המון איכות לתמונה שאנחנו מעלים בתוכנה. ישנם הרבה סוגי מסגרות שאנחנו נוכל לבחור להוסיף מעל לתמונה חלקם קיימות בתוכנת הפוטושופ וחלקם נוכל להוסיף בעצמנו על ידי התאמת מסגרת לתמונה הרצויה. אנחנו ניעזר במדריכים כדי לדעת את כל נושא הוספת מסגרות באופן בסיסי ומפורט, בזכות המדריכים נוכל לעבוד על התוכנה ולתרגל איך עושים מסגרות לתמונות בקלי קלות בעזרת מדריך וקליטה מהירה של הנושא. במדריך עצמו נלמד מלא דברים אילו סוגי מסגרות, כיצד נכין מסגרות לתמונות דרך התוכנה ומה היתרונות בהוספת מסגרות לתמונות דרך תוכנת הפוטושופ.

כיצד מכינים מסגרות בתוכנת אדובי פוטושופ?

כדי למסגר תמונה מסוימת בתוכנה אנחנו נפתח קובץ חדש ונעלה תמונה שנבחר ואת גודל התמונה המקורי נקטין נבחר גודל מתאים לתמונה שנרצה למסגר בתוכנה דרך ה image size אנחנו נשנה את מספר הפיקסלים של התמונה ומאחר שהתמונה קטנה נבחר צבע מסגרת או צורת מסגרת אותה נרצה ליצור לתמונה שהעלינו ניתן לבחור כל צבע שמתחשק לנו שמתאים לתמונה. כאשר אנחנו רוצים להוסיף מסגרת אנחנו מגדילים את בד הציור בתוכנה וברקע יופיע מסגרת שונה בצבע שאנחנו רוצים לשלב לתמונה. אנחנו נבחר קודם כל ב image size  ואחר כך ב canvas size כשיפתח החלון נוכל לשחק בגדלי המסגרת עד ספרות שנותנות שלמות לתמונה משנים את ערכי המספרים באופן שווה גם באורכם וגם ברוחבם. לאחר שאנחנו מעצבים את המסגרת לתמונה אנחנו שומרים את התמונה עצמה. EDIT – STROKE תפריט הפוטושופ להכנת המסגרת או דרך חלון השכבות באפקטים בתחתית החלון, בשיעוקי ההסבר הראינו לכם את 2 השיטות.
מדריך להכנת מסגרות

היכן נוכל למצוא מדריך להכנת מסגרות?

את המדריכים הקיימים נוכל למצוא דרך האינטרנט, ישנם מאגר שלם של מדריכים שמסבירים באופן פשוטה כיצד נוכל להכין מסגרות לתמונות דרך תוכנת הפוטושופ. המדריכים קיימים כבר הרבה זמן ומטרתם לחסוך לגולש עלויות שונות במיוחד למי שאין באפשרותו לשלם לקורס בחוץ. את מאגרי המדריכים מעלים אנשים שעוסקים מידי יום בתחום הגרפיקה ומבינים בכל הקשור לתוכנות והכנת מסגרות לתמונות דרך תוכנת הפוטושופ מטרתם לתת לנו תמיכה דרך האתר ולעזור לנו לרכוש את הידע שלהם ולהקל עלינו בעבודה יום יומית עם התוכנות. בזכות מדריכים אילו נוכל לתרגל ולעבוד בקלות עם התוכנה ולהכין מסגרות לתמונות ולעשות שימוש רצוף.

שילוב של תוכנת האילוסטרייטור עם תוכנת הפוטושופ ושימוש במסכות

בשיעור יוטיוב כאן הראינו לכם עוד דרך לבצע מניפולציות על תמונות לא רק בתוכנת הפוטושופ. פוטושופ היא לא התוכנה היחידה שמבצעת אפקטים על תמונות אך בהחלט התוכנה הבלעדית לתיקון תמונות לאחר צילום או לעריכת תמונות מה שנקרא בשפה המקצועית עיבוד גרפי לתמונה. התמונה בסרטון עברה תחילה תיקון הצבעוניות בפוטושופ ורק לאחר מכן שאבנו אותה דרך פקודת יבוא לתוכנת האילוסטרייטור, באילוסטרייטור יצרנו צורה ואת הצורה הזאת הבאנו פקודה CTRL 7 כדי שתמונה תכנס ישירות למניפולציה הקווית שביצענו בתוכנת האילוסטרייטור, כיום מעצבי גרפיקה כדי לבצע עיצובים ופרסומות בהחלט משתמשים ב2 התוכנות יחדיו ומשלבים בניהם כדי להוציא עיצוב גרפי משלים ומושלם על ידי הטמעה של חוקי העיצוב גרפי המותאמים לקהל היעד שאותו אתם רוצים להרשים מבחינה שיווקית או מכירתית

סגנון מסגרת בפוטושופ חיצוני או פנימי מה ההבדלים וכיצד עושים את זה

מסגרת חיצונית לתמונה זה שקצוות התמונה מקבלות צבע ואם התמונה עברה חיתוך כלשהוא החיתוך מקבל צבע והמסגרת הולכת בדיוק לפי סגנון החיתוך שעשיתם, במידה ורוצים לעשות מסגרת פנימית השלבים הם שמכניסים את התמונה לתוך קובץ עבודה ולאחר מכן בחלון השכבות פותחים שכבה, מאוד חשוב שהשכבה תהייה מעל התמונה ולא ההפך כי אם יהיה בלבול בשכבות לא תוכלו לראות את המסגרת, בשכבה העליונה תצרו אזור בחירה של ריבוע, כלי מספר 2 בתוכנה, ברגע שאתם עושים ריבוע בחירה תוכלו לבצע על ידי מקש ימני בעכבר את פקודת STROKE. תקבלו חלון עבודה שישאל אתכם מה העובי של הקו, כמובן שבאותו חלון תוכלו לקבוע את הצבע שיהיה תואם לתמונה עצמה, בסגנון עבודה זה מומלץ תמיד לקחת את המסגרת למצב עדין יותר ולא מסגרת עבה, ככל שהמסגרת דקה יותר זה יצביע על עדינות וקלאסיות לסגנון העיצוב שלכם, טכניקה זו מעולה להכנת פרסומת או מודעה מכירתית לאינסטגרם כדי להעביר את המסר לגולשים ולמקד את תשומת הלב לאזור שתחמתם עם המסגרת.

  • סרטונים של מסגרות לפוטושופ

בשיעור המצורף תוכלו לראות סגנון של מסגרת לבנה כדי לתת דגש לצבעים הפנימיים הוורודים של התמונה – המטרה להעביר את העדינות של האישה שמנסה להעביר דרך הצילום שנערך בפוטושופ.

ניתן להוריד את האטימות של המסגרת ולהוריד לה את השקיפות – בחלון השכבות תוכלו לראות בצד ימין בחלון את המילה OPACITY בחלון זה תוכלו להוריד את האחוזים של החלון מ100 לערכים יותר נמוכים, מה שיקרה המסגרת שעשיתם תשתלב לכם יחד עם התמונה, בפרסומות מומלץ להשתמש תמיד בצבע לבן במיוחד כדי לא לקחת את תשומת הלב של הצבעוניות של הכיתוב או המסר המכירתי שאתם מעבירים דרך הפרסומת, טקניקה מוכרת ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

ללמוד להיות מעצבים גרפיים אונליין – ללמוד את הפוטושופ או כל תוכנה אחרת

רוצים להיות מעצבים גרפיים מקצועיים או ללמוד את תוכנת הפוטושופ לכל מטרה ואין לכם זמן ללכת למקומות לימוד כמו מכללות לגרפיקה ועיצוב? עסוקים מאוד ולא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה ביחד? אנחנו במכללה מאפשרים לסטודנטים ללמוד בצורה מקוונת דרך האינטרנט עיצוב גרפי וכל זה אונליין במתכונת של שיעורים בגרפיקה ממוחשבת בצורה פרטית עם מורים פרטיים, המנטור האישי שלך יעבוד איתך דרך תוכנת חיבור המאפשרת לשתף מסכים כלומר המורה יוכל לצפות בתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלך ולהנחות אותך תוך הזזה של העכבר, במהלך השיעור המורה שלך ידגים לך שלב אחר שלב איך לבצע עיצובים גרפיים ולאחר ההסבר של המורה תצטרך לתרגל בצורה אישית את מה שלמדת בשיעור, במידה ויש תרגיל שלא עובד כמו שצריך או ששלב בתרגיל לא ברור המורה האישי שלך יחזור איתך שוב על החומר הלימודי עד שכל השלבים הובנו במלואם.

  • למידה אישית ופרטית בצורה מקוונת תבטיח לך לקבל את כל תשומת הלב במלואה ללא הפרעות ורעשי רקע שונים, במצב של למידה אישית לא צריכים להתבייש לשאול שאלות במידה ויש נושא שהוא לא ברור, אחוזי ההצלחה בלימודים אישיים הם מאה אחוזים כי כל שלב במהלך הקורס שהוא לא ברור המורה בהחלט יהיה שם כדי לתמוך בך, התמיכה מתבצעת לא רק בשיעור עצמו אלה גם במהלך השבוע, במידה ויש נושא שלא ברור בתרגיל שיעורי הבית שקיבלתם תוכלו לפנות למורה האישי בכל דרך שהמדיה הדיגיטלית מאפשרת או באמצעות שיחה טלפונית. המכללה שמה לה לדגש מאוד חשוב ליחס אישי כדי לתת לכם ליהנות מלימודי תוכנות וחוקי העיצוב ככל שיודעים את החומר במהלך הלימודים ללא קשיים תהליך הלמידה נהפך לחוויה אישית, תוכלו ליצור איתנו קשר דרך טופס צור הקשר באתר בתפריט העליון או לשוחח איתנו טלפונית ולקבל פרטים מעמיקים יותר איך לימודים אונליין, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בכל סדרת השיעורים שהכנו עבורכם חינם. צפייה מהנה
2019-10-22T21:42:18+03:00