מדריך מסגרות לתמונות בפוטושופ

הכנת מסגרות לתמונות בפוטושופ נעשות בדרך פשוטה וקלה  דרך התוכנה של הפוטושופ השילוב של מסגרת לתמונה מוסיף המון איכות לתמונה שאנחנו מעלים בתוכנה. ישנם הרבה סוגי מסגרות שאנחנו נוכל לבחור להוסיף מעל לתמונה חלקם קיימות בתוכנת הפוטושופ וחלקם נוכל להוסיף בעצמנו על ידי התאמת מסגרת לתמונה הרצויה. אנחנו ניעזר במדריכים כדי לדעת את כל נושא הוספת מסגרות באופן בסיסי ומפורט, בזכות המדריכים נוכל לעבוד על התוכנה ולתרגל איך עושים מסגרות לתמונות בקלי קלות בעזרת מדריך וקליטה מהירה של הנושא. במדריך עצמו נלמד מלא דברים אילו סוגי מסגרות, כיצד נכין מסגרות לתמונות דרך התוכנה ומה היתרונות בהוספת מסגרות לתמונות דרך תוכנת הפוטושופ.

כיצד מכינים מסגרות בתוכנה?

כדי למסגר תמונה מסוימת בתוכנה אנחנו נפתח קובץ חדש ונעלה תמונה שנבחר ואת גודל התמונה המקורי נקטין נבחר גודל מתאים לתמונה שנרצה למסגר בתוכנה דרך ה image size אנחנו נשנה את מספר הפיקסלים של התמונה ומאחר שהתמונה קטנה נבחר צבע מסגרת או צורת מסגרת אותה נרצה ליצור לתמונה שהעלינו ניתן לבחור כל צבע שמתחשק לנו שמתאים לתמונה. כאשר אנחנו רוצים להוסיף מסגרת אנחנו מגדילים את בד הציור בתוכנה וברקע יופיע מסגרת שונה בצבע שאנחנו רוצים לשלב לתמונה. אנחנו נבחר קודם כל ב image size  ואחר כך ב canvas size כשיפתח החלון נוכל לשחק בגדלי המסגרת עד ספרות שנותנות שלמות לתמונה משנים את ערכי המספרים באופן שווה גם באורכם וגם ברוחבם. לאחר שאנחנו מעצבים את המסגרת לתמונה אנחנו שומרים את התמונה עצמה.
מדריך להכנת מסגרות

היכן נוכל למצוא מדריך להכנת מסגרות?

את המדריכים הקיימים נוכל למצוא דרך האינטרנט, ישנם מאגר שלם של מדריכים שמסבירים באופן פשוטה כיצד נוכל להכין מסגרות לתמונות דרך תוכנת הפוטושופ. המדריכים קיימים כבר הרבה זמן ומטרתם לחסוך לגולש עלויות שונות במיוחד למי שאין באפשרותו לשלם לקורס בחוץ. את מאגרי המדריכים מעלים אנשים שעוסקים מידי יום בתחום הגרפיקה ומבינים בכל הקשור לתוכנות והכנת מסגרות לתמונות דרך תוכנת הפוטושופ מטרתם לתת לנו תמיכה דרך האתר ולעזור לנו לרכוש את הידע שלהם ולהקל עלינו בעבודה יום יומית עם התוכנות. בזכות מדריכים אילו נוכל לתרגל ולעבוד בקלות עם התוכנה ולהכין מסגרות לתמונות ולעשות שימוש רצוף.

2019-08-04T19:32:36+03:00