מדריך עיצוב גרפי לתמונות איך מכניסים תמונה לצורה? אפקט תמונה בתוך עיגול בפוטושופ

מחפשים ברשת איך לעשות גרפיקה יפה על תמונה? איך מכניסים תמונות לתוך צורות בתוכנת העיבוד תמונות של מעצבי גרפיקה וצלמים הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תקבלו הרבה יותר מידע מאיך מכניסים תמונה לתוך עיגול או צורה מורכבת, תקבלו פה סרטון מדהים שיסביר לכם בשפה העברית איך לעצב בחינם בתוכנת הפוטושופ, שיעורי הגרפיקה ממוחשבת שתראו כאן בחינם ומתאימים למתחילים או למתקדמים, תוכלו לעצור כל רגע במידה והנושאים לא ברורים לכם ולעקוב אחר המורה לגרפיקה ועיצוב שמסביר בצורה מדהימה עם אהבה לעולם העיצוב.

עיצוב גרפי לימודים לעומת לימודי קורס בתוכנת הפוטושופ

כמו שהבטחנו אם אתם כבר פה אז ניתן לכם כמה טיפים על מה שקורה היום בעולם התקשורת חזותית ועיצוב גרפי, מה צריך בשוק כדי לעבוד בתחום הזה בצורה מקצועית וכמובן להרוויח כסף בכבוד או כעבודה מהבית או במשרה קבועה, כדי להיות גרפיקאים ומעצבים תצטרכו הרבה יותר מידיעת תוכנת הפוטושופ, פוטושופ היא רק תוכנה אחת מבין שלושת התוכנות שבהם מעצבים גרפיים וגרפיקאים עוסקים, אם אתם רוצים רק לדעת את תוכנת הפוטושופ ולא את התוכנות האחרות עדיין תוכלו לפצוח בקריירה קטנה שתוכל לאפשר לכם להתפתח ולהשלים ידע בעתיד בתוכנות הגרפיות האחרות, ידיעת פוטושופ בלבד תגביל אתכם בדרישה עתידית של לקוחות לעיצובים יותר מתקדמים.

עבודה בתחומי עיצוב גרפי – דרושים

כדי להתחיל לעבוד מהבית בתחומי הגרפיקה ועיצוב תצטרכו לעבור את כל מסלולי הלימודי של מעצבים גרפיים אשר נקרא לימודים עיצוב גרפי לימודי תעודה, תוכלו לצפות במסלול הלימודים בקישור הזהולקבל מידע רחב על המסלול. בתחומי העיצוב גרפי יש דרישה רבה וגבוהה בשנים האחרונות למעצבים גרפיים וגרפיקאים, הסיבה לגידול המסיבי בדרישה לכוח אדם היא חברות ההייטק הרבות שלא מפסיקות לשאוב מעצבים איכותיים בשנים האחרונות כדי לעמוד בדרישות של ההתפתחות הטכנולוגית, אין התאמה בין ההתפתחות הטכנולוגית לבין הכוח אדם אשר מצוי בשוק הישראלי, חוסר בכוח אדם בעיצוב גרפי מביא את חברות ההייטק לשאוב מעצבים מחוץ לישראל כדי שיעמדו בדרישות לעיצוב גרפי של אפליקציות לדוגמה או עיצובי אתרים לאינטרנט, השוק המקומי בישראל אינו מוצף בכוח אדם איכותי ולכן צצים להם אין ספור קבוצות בפייסבוק לחיפוש עובדים בתחום העיצוב גרפי, ברשותנו קבוצה הכי גדולה ברשת לעיצוב גרפי, קבוצה זאת מונה מעל 13500 חברות ומעסיקים שמספקות עבודה כל יום למעצבים גרפיים שרוצים לעבוד בתחום זה מהבית או לעבוד במקום מסודר כשכירים.

אהבה לעולם העיצוב גרפי – האם אני מתאים לעולם זה?


אם אתם לא יודעים האם כדאי להיות חלק מעולם זה התשובה היא מאוד ברורה, אם אתם נמצאים בעמוד זה אז בהחלט אתם מתאימים, אם יש לכם חיבה לעולם העיצוב תמונות, אתם אוהבים ליצור ולשנות אז אכן עולם זה מתאים לכם, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מידע רחב על מסלולי הלימודים בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת, שוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו לגבי מגוון מסלולי הלימוד צפייה נעימה בשיעור בעברית בפוטושופ!

 

2017-09-04T20:38:26+03:00