מדריך עיצוב לפוטושופ- הדרכה בפוטושופ למתחילים חינם און ליין

לימודי פוטושופ הם בגדר חובה עבור כל מי שמעוניין להתמקצע ולקבל הכשרה יסודית בתחום העיצוב הגרפי, הצילום, עיצוב פנים, בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט ועיצוב אופנה. כל אחד מהתחומים הללו מחייב ידע בפוטושופ, התוכנה ששינתה לגמרי את פני עולם העיצוב והצליחה להוכיח כי כל דבר למעשה ניתן לשינוי, תיקון ושיפוץ בתמונות קיימות. זוהי גם הסיבה שבגינה לימודי פוטושופ למתחילים הם לימודים הכרחיים ברמה המקצועית או ברמת הלימודים הכלליים.

מדריך ללימודי פוטושופ למתחילים

המדריך שלהלן נועד ללמד אתכם מאפס כיצד להתחיל לעבוד על תוכנת פוטושופ למטרות עיצוב ועריכה של תמונות. הלימודים נועדו לאפשר לסטודנטים להעמיק את הידע שלהם בתוכנה המורכבת וכיצד לעשות בה שימוש נכון ומתאים. חשוב לציין כי קורסי פוטושופ, לא משנה עד כמה יהיו מקצועיים ורחבים, לא יכולים לאפשר לתלמיד לדעת את כל יכולותיה של התוכנה, מכיוון שמדובר בתוכנה אינטראקטיבית שמשתנה תדירות, מעמיקה וכל הזמן מתפתחת. המטרה של מדריך עיצוב בפוטושופ למתחילים היא לערוך היכרות ראשונית עם התוכנה.

מה לומדים בקורס?

לאחר הקורס תוכלו ליהנות משליטה באספקטים שונים של פוטושופ ומאחר שהיא תוכנה מורכבת, הלימודים נעשים במתכונת ייעודית ולא אחת שמים דגש מרכזי על אלמנטים שונים בתחום למשל של עיצוב גרפי, שינוי ועיצוב תמונות, בניית אתרים, קולנוע וכן הלאה. במסגרת לימודי תוכנת פוטושופ מועברים כמה מהנושאים הבאים: לימוד התפריט הבסיסי של פוטושופ, לימוד תפריט הסטטוס, שימוש בצבעים ובחירתם, שינוי גודל של תמונות ורזולוציות, שמירת קבצים, שימוש בארגז כלים מובנה בתוך התוכנה, הדבקה, חיתוך תמונות וכן הלאה.

מאיפה מתחילים?

כדי להתחיל ללמוד את תוכנת פוטושופ נדרש ידע בסיסי באנגלית ותוכנת חלונות של מייקרוסופט. חשוב לציין כי הקורס לא יהווה את סוף הדרך של הלימודים מכיוון שקיימות לא מעט גרסאות של תוכנת פוטושופ כך שתמיד ניתן יהיה לשפר והשתפר, לקחת קורס נוסף של פוטושופ למתקדמים ולהכיר מקרוב עוד מגוון רחב של אספקטים של התוכנה. המדריך שלהלן מאפשר לכם להכיר מקרוב את התוכנה בצורה הפשוטה והאינטואיטיבית ביותר.

 

2017-09-04T20:58:29+03:00