מדריך עיצוב תמונות פוטושופ

מדריך לימוד עיצוב גרפי – פוטושופ

כמה שאתה אוהב את אחותך הגדולה. תמיד כשהיית צריך, היא הייתה שם בשבילך. ממש כמו אימא שנייה. תמיד כשהיית חולה, טיפלה בך והכינה לך כוס שוקו חמה. כשהיית חוזר עצוב אחרי 60 במבחן בחשבון, הייתה רצה למכולת וקונה לך קרטיב רמזור כדי שתחייך קצת. שלא נדבר על זה שאף פעם היא לא סירבה לך כשביקשת ממנה להקפיץ אותך לחבר.

היום אתה כבר ילד גדול. או טוטו מתחתן. וארוסתך, שתיבדה לחיים ארוכים, בסך הכל רוצה לראות במחשב עיצוב גרפי לתמונות של מי שהולכת להפוך למשפחה השנייה שלה. את ההורים שלך כבר הכירה, גם את אחיך הקטן, רק את אחותך הגדולה, שלמזלך כבר שנתיים גרה במיאמי, דאגת שהיא לא תיראה אפילו בתמונות. הכל בגלל שיש לה שפם. כן, שפם. לא כזה דקיק, בלונדיני, כמעט בלתי מורגש. שפם-שפם. כמו של סדאם חוסיין. תודה לאל שיש פוטושופ, והשפם, כמו גם הסרטים של אשתך לעתיד שזה גנטי ולילדה העתידית שלכם יהיה שפם, נעלמו כלא היו.

פוטושופ, בעיני רבים, היא הפלא האמיתי של עולם המחשבים ב-20 השנים האחרונות. כל כך הרבה שימושים, כל כך הרבה אופציות, כל כך הרבה אנשים שמוצאים שימוש בתוכנה שיכולה בהינף מכחול אינטרנטי, להפוך את העולם למקום יפה יותר…

התוכנה, שכבשה לבבות רבים, ונדמה שלא נותר כמעט מחשב אחד בלעדיה בשולחן העבודה, נחשבת כה גדולה בגלל הקשת האין סופית של משתמשים פוטנציאלים. זאת מכיוון שהיא מתאימה גם למעצבים, גרפיקאים, אדריכלים וכדומה בעבודתם, וכמובן, גם לשעשוע או סתם לעריכת האלבום המשפחתי. היכולת שלה, הנובעת מפשטות ההפעלה שלה, כמו גם מהממשק שכמעט אינו מוגבל באפשרויות, גורמת לאנשים רבים לבלות שעות רבות בעריכת תמונה, שינויים, הוספות ומחיקות, כשגם בפעם האלף, ההתעסקות מעניינת וסוחפת בדיוק כמו בפעם הראשונה.

כמובן שבין עיסוק מקצועי לבין שעשוע יש עולם שלם רחב, שהופך את הזיכרונות שלכם לטובים יותר. אין שום רע ב”לשפץ” קצת את המציאות במקומות שהיא לא הכי יפה בעולם. תמונות מיום החתונה שלכם, תמונה משגעת של הילד שלכם אם הוא רק לא היה בה עוצם עיניים… בקיצור, כל פגם בתמונה, בעזרת פוטושופ כבר לא יהיה קיים.

אז מה, אין לכם עדיין פוטושופ? תתביישו לכם, או שבמקום להתבייש, תשיגו לעצמכם את התוכנה שתכניס קצת צבע לחיי המחשב שלכם…
לסלבוס קורס פוטושופ


 

2017-09-04T21:58:34+00:00