מדריך פוטושופ אפקט עיצוב גרפי תמונה עם הבלטה לאלבום דיגיטלי מדהים ביותר!

//מדריך פוטושופ אפקט עיצוב גרפי תמונה עם הבלטה לאלבום דיגיטלי מדהים ביותר!

הכנת אלבום דיגיטלי עיצוב אלבום דיגיטלי מעוצב הסבר חינם פוטושופ למתחילים

כיום ישנם אין ספור תוכנות להכנת אלבומים דיגיטליים אם אתם מחפשים תוכנה מקצועית מאוד בשימוש צלמים ומעצבים גרפיים אתם במקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל פרטים רחבים על תוכנת הכנת אלבום תמונות דיגיטלי במחשב וכמובן לצפות בסרטוני הסבר של גרפיקה ממוחשבת שיתנו לכם מידע רחב למה תוכנת הגרפיקה ועיצוב של חברת אדובי פוטושופ נחשבת לתוכנה מספר אחת בהכנת אלבומים דיגיטליים. כיום יש ברשת אין ספור תוכנות להכנת אלבומים דיגיטליים בחינם אך לצערנו השימוש בהורדת תוכנת חינם של עיצוב אלבום לא יכולה לתת לאף מעצב גרפי או גרפיקאית את כלי העבודה הרבים שתוכנת הגרפיקה פוטושופ יכולה לתת לכל משתמשיה, יצרני תוכנת הפוטושופ כל הזמן חושבים על המשתמש ועל דרכי הפעולה לכל אורך הדרך, הרי בסופו של דבר מעצבים גרפיים הם לא נמצאים לבד בכל שרשרת העיצוב, יש את דורשי העיצוב ואת בית הדפוס ואתכם כמובן, תוכנת הפוטושופ יודעת לתת את כל המענה הגרפי החל מהתאמת התמונות על ידי שימוש ברזולוציה נכונה ולהתאים את כל סגנון העיצוב לאיכות הדפסה טובה ואיכותית הרי לא זה מה שכולנו רוצים? לדפדף באלבום תמונות דיגיטלי איכותי שאיכות התמונות יהיו ברמה גבוהה מאוד ואת זה לא נותנות כל התוכנות הגרפיות שניתנות בחינם ברשת. אחת הבעיות המרכזיות בשימוש של תוכנות גרפיות ממוחשבות פיראטיות וחינמיות שהם הורסות את איכות התמונות ופוגעות ברזולוציה של התמונה שהצלמים מביאים למעצבים הגרפיים.

להכין אלבום דיגיטלי באמצעות תוכנה גרפיקה ממוחשבת PHOTOSHOP CC

בסרטון שהכנו על יצירת אלבום דיגיטלי באמצעות תוכנה גרפיקה ממוחשבת PHOTOSHOP CC תוכלו לראות את האפקטים המדהימים שהכנו בקלי קלות, יכולות התוכנה הם רבות וככל שיודעים כיצד להפעיל ולהשתמש בתוכנת הפוטושופ תוכלו בקלי קלות להכין עבודות בתוכנה תוך הפגנת יצירתיות לכל אורך העבודה. לרוב הכנת אלבום דיגיטלי מקצועי לא צריך לקחת הרבה זמן עבודה במידה ואתם מקצוענים בתחום. כל מה שתצטרכו כדי לעבוד במהירות ובעיצוב סגנון אישי הוא להכין טמפלטים קבועים ותבניות עיצוב שכל מה שנשאר לעשות בכל תבנית ותבנית זה אך ורק לשתול את התמונות. תבניות עיצוב ידועות כדרך המהירה ביותר להכנת אלבום דיגיטלי. זה לא משנה כמות התמונות תמיד תוכלו לזרוק אין ספור תמונות כדי להוציא אלבום מקצועי, מומלץ להתייעץ עם חוגגי האירוע ולדעת בדיוק מהם התמונות שהם רוצים להשתמש כדי שמגיעים לשלב התיקונים תוכלו לבצע זאת במהירות. כיום יש אין ספור גדלים של אלבומים דיגיטליים ומומלץ להתייעץ עם בית הדפוס על סגנון ההדפסה, איכות דף ההדפסה ועלות, כמובן שככל שאתם מדפיסים יותר אלבומים דיגיטליים בית הדפוס ייתן לכם מחירים זולים.

אלבום דיגיטלי באמצעות תוכנה גרפיקה ממוחשבת PHOTOSHOP CC

לימודי פוטושופ אונליין – גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד מהבית איך זה עובד?

ללמוד גרפיקה ממוחשבת אונליין דרך האינטרנט עם מורים פרטיים נעשה בצורה פשוטה ביותר, המורה שלכם יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הגרפיקה ולעבוד אתכם אונליין אחד על אחד, לדוגמה המורה יסביר לכם איך לבצע אפקט של הכנת מסגרות לתמונה, לאחר שראיתם במחשב שלכם כיצד המורה מבצע את הכנת האפקט הזה אתם תצטרכו לתרגל בדיוק את מה שראיתם, במידה ואתם לא מבינים נושא מסוים או מתקשים לבצע את האפקט המורה יעזור לכם ויסביר לכם שוב ושוב עד שתדעו איך להכין את זה בכוחות עצמכם, התוכנה מאוד פשוטה וידידותית ואם אתם לומדים את זה בשלבים צעד אחר צעד תוכלו לזרום במהירות בתוכנה, לכל אורך הלימוד המורה מדבר אתכם דרך מיקרופון ואוזניות שיש לכל אחד במחשב, בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, בלימודים פרטיים אחד על אחד תוכלו לרוץ בחומר לפי הקצב האישי שלכם ולא תצטרכו להתבייש ולשאול שאלות על דברים שלא יושבים לכם טוב. לכל אורך הלימודים אתם תתרגלו את החומר יחד עם המורה הפרטי שלכם. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו בתחומי הגרפיקה ממוחשבת ללימודי תעודה או העשרה. הלימודים בבית הספר מתקיימים רוב שעות היום והערב וכולל ימי שישי, לכל אורך הלימודים תקבלו מטלות ושיעורי בית בתחום שתלמדו כדי לשדרג את סגנון העיצוב שלכם ולפתח את מיומנות העבודה המהירה בתוכנה.

שיעורי בית בגרפיקה ממוחשבת ותרגול זה סוד ההצלחה

כדי להצליח עם התוכנות בגרפיקה ממוחשבת תצטרכו לתרגל המון! כן המון, זה לא משנה אם אתם קולטים בצורה מהירה תוכנות של עיצוב גרפי או לא כדי להוציא את היצירתיות החוצה בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת תצטרכו לפעמים לעשות אפקטים מסוימים עשר פעמים כדי לדעת בוודאות כיצד הוא יכול לתרום לכם בהכנת גרפיקות ממוחשבות בכל מיני נושאים. גרפיקה ממוחשבת ופוטושופ במיוחד זה שפה בדיוק כמו כל שפה שיש היום כדי לשלוט בה תצטרכו להפגין יצירתיות ואיך זה בעצם קורה? לכל תפריט או אפקט יש חלונות עם ערכים מספריים שתצטרכו להטעין לרוב, לא בכל הפקודות יש את חלונות ההטענה אבל בהחלט רוב התוכנה זה ככה, כל חלון יש לו פרמטרים ואף אחד לא מצפה ממכם לדעתמה כל פרמטר עושה ומה מומלץ פשוט ניסוי וטעייה הוא הדבר הכי חשוב כדי להצליח להבין מה קורה בתוכנת הפוטושופ, לדוגמה עם ניקח את פקודת הריכוך בתוכנה או יצירת השתקפות של מים בפוטושופ בחלונות הללו יש ערכים מספריים במידה וניתן ערך מספרי גבוה אז השילוב שלכם יהיה חלק וככל שניתן ערך מספרי נמוך אז השילוב יהיה גס. בסופו של דבר התוכנה היא לא תוכנה מטמטית והכל אפשר לעשות עם קצת הגדלת ראש. במידה ואתם בונים מתכון עבודה משלכם ואתם רוצים להגיע בפעם הבאה לאותו סגנון עיצוב שעשיתם מומלץ מאוד לרשום את כל מהלכי העבודה אחד אחרי השני כדי לדעת בדיוק איזה ערכים נתתם ולשדרג את זה בפעם הבאה שאתם מכינים את העיצוב.

2019-08-04T16:45:56+03:00