מדריך פוטושופ בעברית

מדריך פוטושופ בעברית

הדרכה היא ערך עליון. הדרכה נכונה נותנת לנו כיוון ומשמעות. הדרכה נכונה עוזרת לנו להגיע להחלטות נכונות. הדרכה נכונה פותרת לנו בעיות בהמשך הדרך. הדרכה נכונה מפלסת לנו נתיב. הדרכה נכונה תלמד אותנו איך ללכת ולא תישא אותנו על כתפיה. הדרכה נכונה תהפוך אותנו לעצמאיים ולכאלה שיודעים לבד. הדרכה נכונה מתאימה לנו ולצרכים שלנו.

הדרכה נכונה חשובה בכל תחום של חיינו. גם כשאנו רוצים ללמוד תוכנה כמו פוטושופ. פוטושופ היא הרבה יותר מסתם תוכנת גרפיקה. היא יכולה לתת לנו קרש קפיצה לקריירה שלנו. היא יכולה להעניק לנו כלים לעולם העכשווי של הפרסום והמדיה. היא מעניקה לנו יכולת לתקשר יותר טוב מבחינה חזותית עם המעסיקים שלנו, המשפחה שלנו והחברים שלנו. לכן חשוב שיהיה לנו מדריך טוב כשנלמד להשתמש בה.

שפת ההדרכה

הדרך המהירה ביותר, הזולה ביותר והנוחה ביותר ללמוד תוכנות גרפיקה היא דרך מדריכים מקוונים ברשת. חשוב במיוחד שהשפה בה כתוב המדריך תהיה עברית. למה? חשוב ללמוד פוטושופ ממדריך בעברית כי עברית זאת שפת האם שלנו. אנחנו חושבים ומרגישים בעברית. אנחנו גם עובדים וחיים את חיינו עם העברית. מדריך לתוכנה בעברית יהיה לנו קל יותר להבנה מאשר מדריך בכל שפה אחרת.

בטבלה הבאה מרוכזים מספר מדריכי פוטושופ הכתובים בעברית

איכות המדריך

מדריך

קטגוריה

קל להבנה

פלזמה ברמה בינונית

רקיעים

כתוב בצורה קלילה וזורמת

סטייל

מתחילים\סגנון

כתוב מעניין

הפיכת תמונה צבעונית לציור שחור לבן

תמונות

נגיש מאוד לגולש

טקסט מעוות

טקסטים

מעניין מאוד ונגיש לגולש.

התאמת טקסט לצבע

טקסטים\רקיעים

כל למידה תלויה קודם כל בנו. חשוב שנשקיע ונהיה בעלי מוטיבציה ללמוד את התוכנה. חשובה מאוד גם הבחירה שנבחר בשביל להגיע למטרה שלנו- לדעת את התוכנה. בחירה במדריך מקוון הכתוב בשפה העברית תואיל לנו ותקדם אותנו לפי הקצב האישי שלנו והצרכים שלנו.

לבחירה של מדריך מקוון בשפה העברית הרבה יתרונות. להלן כמה מהם:

  1. אנחנו לא מתחייבים למדריך מבחינה כספית כי השימוש בו לא עולה כסף.

  2. אנחנו יכולים להשתמש במדריך בכל שעה.

  3. המדריך כתוב בעברית וקל יותר להבנה מאשר מדריך הכתוב בשפה זרה.

2017-09-04T21:58:20+02:00