מדריך פוטושופ חינם למתחילים אפקט אש פלוס תרגילים לעיצוב טקסט חדשים

//מדריך פוטושופ חינם למתחילים אפקט אש פלוס תרגילים לעיצוב טקסט חדשים

סרטון פוטושופ המתאר בקלות בתוכנה כיצד לבצע אפקט של אש על טקסט תיהנו

פוטושופ – אחת התוכנות השימושיות ביותר והפופולריות ביותר עבור מעצבים מכל סוג שהוא- מעצבי אופנה, מעצבים גרפיים, צלמים כמו גם אנשים פרטים שפשוט רוצים לערוך את התמונות שלהם, ליצור לעצמם עיצוב כל שהוא או כל שימוש אחר שעולה על דעתכם. פוטושופ- התוכנה הפופולרית מבית אדובי שמציעה לנו מגוון של אפשרויות מגוונות שנותנות לנו את היכולת לערוך את הגרפיקה בצורות שלא היינו מדמיינים שאפשריות.

אז אנחנו רואים את זה בכל יום – שלטי החוצות, אתרי האינטרנט, העלונים והפרסומות שמגיעות אלינו הביתה- ישנו סיכוי סביר שכל אחד מהדברים שצוינו נערך באמצעות התוכנה פוטושופ- באמצעות התוכנה ניתן לבצע את העיצוב בדיוק בצורה הרצויה, זאת על מנת ליצור את האפקט הרצוי (והוא, כמובן- מכירה). ישנה פסיכולוגיה שלמה מאחורי העיצוב, וזאת כשלעצמה תורה בפני עצמה- עיצוב נועד למשוך את תשומת לב האנשים, זאת על מנת למשוך אותם אל בתי עסק מסוימים בתור לקוחות.

באמצעות עיצוב נכון – מיקום נכון של האלמנטים, שימוש נכון בצבעים, טקסטורות וכן הלאה, ניתן ליצור עיצוב מוצלח, והוא עיצוב שימשוך את תשומת לב האנשים.

כמו-כן, ישנו שוני רב בין עיצוב לדפוס לבין עיצוב לאינטרנט- כל אחד דורש את ההסתכלות השונה שלו, האמצעים השונים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וכן הלאה. אחד הדברים המשותפים לכל הנאמר לעיל הוא שימוש בתוכנה פוטושופ – באמצעות פוטושופ אנחנו יכולים לבצע את העיצוב בדיוק בצורה שאנחנו רוצים. באמצעות שימוש בתוכנות נוספות (למרות שלא תמיד ישנו צורך) אנחנו יכולים ליצור בדיוק את העיצוב שאנחנו רוצים לפי האפיון שלו (כלומר- לפי התכנון). באמצעות פוטושופ אנחנו יכולים ליצור אפקטים, סוגי גופנים ולמקום את האלמנטים במיקומים שונים ובצורות שונות, הכל על מנת לקבל את התוצר הסופי שהוא העיצוב הגראפי השלם.

מדריך פוטושופ המתאר בקלות בתוכנה כיצד לבצע אפקט של אש על טקסט

התוכנה פוטושופ היא כשלעצמה עולם בפני עצמו, ולעתים לוקח שנים עד שבנאדם מתמחה לחלוטין בתוכנה. כמו כן, תמיד ישנם חידושים מבית אדובי לגבי התוכנה, כך שצריך להתעדכן באופן תמידי.

מכיוון שכך, פוטושופ היא תוכנה שנראה שאף פעם לא יהיה אפשר להפסיק ללמוד אותה על כל גווניה ופניה. אנחנו במכללת סולו מציעים קורסים שונים ללימוד של פוטושופ, בין אם כחלק מלימוד של תוכנות גרפיות ממוחשבות או כקורס בפני עצמו. כמו כן אנחנו מציעים ללמוד דרך האינטרנט.  בסרטון המצורף תוכלו לראות טכניקות נוספות להכנת אפקט של שריפה או אש על כיתוב אבל.. הסרטון הזה נעשה בגרסאות ישנות יותר של תוכנת הפוטושופ. הסרטון העליון שמוצג בעמוד זה אני נעשה בגרסאות החדשות של תוכנת הפוטושופ. בשנת 2019 נוכל לראות את השיפור בין טכניקות כלי עבודה של מעצבים גרפיים בין שני הגרסאות. חברת אדובי בשנה האחרונה עשו אינספור שינויים בתוכנה ומתחו את התוכנה לכל כיוון כדי לאפשר למעצבים גרפים לעבוד ביתר קלות  כדי לעצב במהירות גרפיקות בכל תחום. בהמשך הפסקאות תוכלו לראות איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום הזה מהבית בהוראה פרטית ואישית כל זה עם מורים פרטיים אחד על אחד ולימודי תעודה ותיק עבודות.

אפקטים על כיתובים וטקסטים איך אפשר לעצב סגנונות חדשים – טרנדים ב2019 ומה הולך להיות לקראת 2020

העיצוב החדש לקראת שנת 2020 הולך להיות כיוון מינימליסטי מאוד אין צורך להעמיס בגרפיקה רק כדי להעמיס ולהראות אינספור אלמנטים לא נחוצים. בשיעור לדוגמה שהראינו לכם עבדנו על יצירת מניפולציה גרפית בנושא כיתוב. נוכל לראות שימוש של מספר צבעים בודדים כדי לתת את הנפח הגרפי והכי טוב היה אם אפילו היינו מורידים עוד קצת את העומס הגרפי. הטרנדים החדשים שהולכים להיות בסגנון עיצוב זה יאפשר להעביר מסרים בצורה יותר חזקה לכל מטרה. אם ניקח לדוגמה סגנון עיצוב נקי הוא תמיד יעביר את המסר בגלל שאין אלמנטים אחרים שמפריעים לעין האנושית לקלוט מה שמעצבים מנסים להעביר. ככל שיש יותר עיצוב נקי המסר יעבור לגולשים או לכל אחד שצופה בצורה יותר מהירה. כיום יש אינספור פרסומות מכל עבר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם, עליכם המעצבים הגרפיים המתחילים להיות יותר ממוקדים כלפי מה שאתם רוצים להעביר כדי לעזור ללקוחות שלכם למכור יותר או לשווק את המותג.

לימודים אונליין בתחום העיצוב גרפי והכנת פרסומות וכרזות לכל מטרה

במסגרת לימודי בית הספר לגרפיקה ועיצוב ללימודי תעודה אנו מעבירים הדרכות וקורסים אונליין במגוון מקצועות כגון עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנות חיבור שמאפשר למורה לצפות במסך של התלמיד. תוכנת החיבור מאפשרת למורה להזיז את העכבר לכל כיוון ולהסביר לסטודנט המתחיל איך לעצב גרפיקות בתוכנת פוטושופ. באמצעות תוכנת החיבור שעובדת בדיוק כמו תוכנת סקייפ יתאפשר גם שיחה דרך המחשב וגם הזזה של העכבר לכל כיוון בתוכנת הגרפיקה. הלימודים הם לימודים אישיים לכל דבר לכאורה הדרכה פרטית ידועה כסגנון הדרכה מוצלחת במיוחד בלימודי תוכנה כה גדולה כמו פוטושופ. לכל אורך השיעור המורה יסביר לכם אינספור תרגילים וטכניקות עיצוביות. לאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל אונליין את מה שלמדתם בשיעור.

מטלות גרפיות ותרגילים בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

במידה ויש נושא במהלך השיעור שלא מובן המורה יחזור איתך שוב על כל הטכניקות העיצוביות ואתם תצטרכו לתרגל שוב עד שאתם מבינים את החומר במלואו. בסיום כל שיעור תקבלו אינספור מטלות גרפיות ותרגילים כדי לתרגל את מה שלמדתם. התמיכה היא לא רק בשיעור עצמו אלה מתבצעת גם במהלך השבוע כדי לתת לסטודנט את הביטחון האפשרי בלימודי תוכנת פוטושופ או כל תוכנה אחרת. בסיום הלימודים המקצועיים תבנו תיק עבודות ותקבלו תעודה מקצועית בה נסכם את כל מה שלמדתם במהלך הקורס. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימוד של בית הספר כדי לקבל פרטים רחבים יותר איך ללמוד אונליין. באתר בתפריט העליון יש לכם קטגוריה של איך לומדים אונליין מהבית בעמוד זה תוכלו לצפות במספר דוגמאות של מורים ותלמידים שעובדים אונליין דרך חיבור בין מחשבים צפייה מהנה.

אני יודע את פוטושופ האם אני יכול לעבוד בתחום העיצוב גרפי כמעצב מקצועי?

כדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי או בניית אתרים לאינטרנט בצורה מקצועית עליכם לדעת הרבה יותר מתוכנת הפוטושופ. מעצבים גרפיים מקצועיים צריכים לתת תשובות ופתרונות ללקוחות כגון פתרונות ותשובות כיצד להעביר מסרים לקידום מכירות ושיווק מותגים. בלימודי תוכנת הפוטושופ תלמדו את תורת הצבעים ומה כל צבע אומר כדי להעביר את הקונספט בצורה הנכונה ביותר בהתאם לקהל היעד. כל מוצר או מותג יש לו את קהל היעד שלו ולכן צריכים לעצב בצבעים נכונים כדי למסור את המסר השיווקי בצורה מקצועית. קומפוזיציה וטיפוגרפיה הם נושאים מאוד חשובים כי ברגע שמתחילים לעצב גרפיקה אם האלמנטים לא מסודרים בצורה הנכונה ביותר זה יכול לעשות נזק בלתי הפיך לבעלי העסקים. היום אנשים יותר חכמים כי הם חשופים יותר לפרסומות גם באינסטגרם וגם בפייסבוק מידי יום וכל היום ומכל עבר. על בעלי העסקים להציג את הגרפיקות בצורה איכותית תוך שימוש באלמנטים ויזואליים בתמונות ברמה מאוד גבוהה. אתם יכולים להתייעץ על כך עם המורים לעיצוב גרפי בבית הספר כדי לקבל מידע רחב יותר איך אפשר ללמוד את פוטושופ או כל תוכנה גרפית אחרת לעיצוב לביצוע מותגים בפרסום בצורה מקצועית.

2019-10-08T23:26:06+03:00