מדריך פוטושופ המתאר בקלות בתוכנה כיצד לבצע אפקט של אש על טקסט

סרטון פוטושופ המתאר בקלות בתוכנה כיצד לבצע אפקט של אש על טקסט תהנו

לקורס פוטושופ המלא
פוטושופ– אחת התוכנות השימושיות ביותר והפופולאריות ביותר עבור מעצבים מכל סוג שהוא– מעצבי אופנהמעצבים גרפייםצלמים כמו גם אנשים פרטים שפשוט רוצים לערוך את התמונות שלהםליצור לעצמם עיצוב כל שהוא או כל שימוש אחר שעולה על דעתכם.

פוטושופ– התוכנה הפופולארית מבית אדובי שמציעה לנו מגוון של אפשרויות מגוונות שנותנות לנו את היכולת לערוך את הגרפיקה בצורות שלא היינו מדמיינים שאפשריות.

אז אנחנו רואים את זה בכל יום– שלטי החוצותאתרי האינטרנטהעלונים והפרסומות שמגיעות אלינו הביתה– ישנו סיכוי סביר שכל אחד מהדברים שצוינו נערך באמצעות התוכנה פוטושופ– באמצעות התוכנה ניתן לבצע את העיצוב בדיוק בצורה הרצויהזאת על מנת ליצור את האפקט הרצוי (והואכמובן– מכירה).

ישנה פסיכולוגיה שלמה מאחורי העיצובוזאת כשלעצמה תורה בפני עצמה– עיצוב נועד למשוך את תשומת לב האנשיםזאת על מנת למשוך אותם אל בתי עסק מסוימים בתור לקוחות.

באמצעות עיצוב נכון– מיקום נכון של האלמנטיםשימוש נכון בצבעיםטקסטורות וכן הלאהניתן ליצור עיצוב מוצלחוהוא עיצוב שימשוך את תשומת לב האנשים.

כמוכןישנו שוני רב בין עיצוב לדפוס לבין עיצוב לאינטרנט– כל אחד דורש את ההסתכלות השונה שלוהאמצעים השונים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וכן הלאה.

אחד הדברים המשותפים לכל הנאמר לעיל הוא שימוש בתוכנה פוטושופ– באמצעות פוטושופ אנחנו יכולים לבצע את העיצוב בדיוק בצורה שאנחנו רוציםבאמצעות שימוש בתוכנות נוספות (למרות שלא תמיד ישנו צורךאנחנו יכולים ליצור בדיוק את העיצוב שאנחנו רוצים לפי האפיון שלו (כלומר– לפי התכנון). באמצעות פוטושופ אנחנו יכולים ליצור אפקטיםסוגי גופנים ולמקום את האלמנטים במיקומים שונים ובצורות שונותהכל על מנת לקבל את התוצר הסופי שהוא העיצוב הגראפי השלם.

התוכנה פוטושופ היא כשלעצמה עולם בפני עצמוולעתים לוקח שנים עד שבנאדם מתמחה לחלוטין בתוכנהכמו כןתמיד ישנם חידושים מבית אדובי לגבי התוכנהכך שצריך להתעדכן באופן תמידי.

מכיוון שכךפוטושופ היא תוכנה שנראה שאף פעם לא יהיה אפשר להפסיק ללמוד אותה על כל גווניה ופניה.

אנחנו במכללת סולו מציעים קורסים שונים ללימוד של פוטושופבין אם כחלק מלימוד של תוכנות גראפיות ממוחשבות או כקורס בפני עצמוכמו כן אנחנו מציעים ללמוד דרך האינטרנט.

2017-09-04T21:58:27+00:00