מדריך פוטושופ לימוד חינם ריכוך מיזוג בין תמונות, חיתוך תמונה עם פדר

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך לרכך ולמזג בין תמונות על ידי שימוש בכלי הפדר. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מצריך צפייה בו וכמובן תרגול שלו. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים, והשימושים בו רבים כך שתוכלו להיות מעצבים גרפיים טובים יותר ולהפיק צילומים טובים יותר לאחר עיבוד שלהם. כלי הפדר הוא כלי חשוב מאוד למי שעוסק בתחום כמקצוע כמו גם למי שעובד עם פוטושופ כתחביב. לא לחינם פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם, תוכנה שמאפשרת להפיק תמונות איכותיות יותר ומיוחדות הרבה יותר עם הכלים הרבים שקיימים בה.
לשלב בין שתי תמונות

לשלב בין שתי תמונות למה צריך את הכלי הזה?

כשרוצים לשלב בין שתי תמונות, הבעיה העיקרית היא זה שרואים שמדובר על שתי תמונות שונות. בשביל שהתמונות הללו ייראו כתמונה אחת חייבים לרכך את הגבולות ביניהן, וחייבים למזג בין שתיהן בצורה מקצועית. מי יכול לעשות שימוש בכלי הזה? כל אחד שרוצה להפיק עבודות מיוחדות תחת ידיו. זה יכול להיות צלם אירועים שרוצה לשלב בין תמונות חתונה, זה יכול להיות צלם טבע שרוצה תמונה לא שגרתית, זה יכול להיות מעצב גרפי שרוצה להשיג אפקט עוצמתי מהתמונות עליהן הוא עובד, וזה יכול להיות כל אחד שרוצה קצת “לשחק” עם הצילומים שלו גם אם הוא לא מקצועי…

פוטושופ – לא כמו האחרות…

בשנים האחרונות צצות כל הזמן תוכנות עריכה ועיצוב של תמונות, תוכנות שחלקן חינמיות וחלקן בתשלום, תוכנות שחלקן מיועדות למחשב וחלקן מיועדות למובייל. אך אף אחת מהתוכנות הלו לא מתקרבת ביכולות שלה לתוכנת פוטושופ, ולאף אחת אין את הכלים שמציעה פוטושופ. פוטושופ היא תוכנה למקצוענים, תוכנה מקצועית עם שלל פיצ’רים ואפשרויות, בעזרתן ניתן לקבל כל אפקט שרוצים. פוטושופ היא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן ולכן חשוב שמי שעובד איתה יהיה “עם אצבע על הדופק” וכלי הפדר הוא אחד מכלים רבים שמאפשרים עבודה מגוונת ולא שגרתית עם כל תמונה שיש. אם אתם רוצים לעצב תמונות באופן מקצועי אתם צריכים להכיר את פוטושופ בכלל ואת כלי הפדר באופן ספציפי.

2019-08-04T20:19:36+03:00