מדריך פוטושופ CS6 לימוד חינם של טקסט בתוך תמונה עם הצללה.

//מדריך פוטושופ CS6 לימוד חינם של טקסט בתוך תמונה עם הצללה.
אם אתם רוצים להכיר את תוכנת פוטושופ בצורה טובה יותר, אם אתם רוצים לדעת לעשות בה שימוש בכלים רבים יותר הגעתם אל המקום הנכון. בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך מטמיעים טקסט בתוך תמונה עם הצללה, ואיך עושים את זה נכון ובמהירות. הסרטון ברור וקל להבנה והוא מצריך אך ורק הקשבה וצפייה, ועם תרגול נכון של הדברים תוכלו להגיע לרמה גבוהה. אך למה צריך בכלל להטמיע טקסט בתוך תמונה? מי עושה בזה שימוש?
חינם! טקסט משתלב בתמונה מדריך למתחילים ולמתקדמים – שיעור בפוטושופ CS6

הטמעת טקסט בתוך תמונה…

הטמעת טקסט בתוך תמונה קשורה בעיקר לעולם הפרסום, בין אם זה פרסום ווירטואלי או פרסום מסורתי. הטמעה של טקסט בתוך תמונה מקיימת בדרך כלל בכדי להעביר מסר שיווקי כלשהוא, מסר חד וברור שנשען על התמונה או שהתמונה נשענת עליו. מה זה אומר בפועל? נניח שאתם מפרסמים תמונה של מוצר מסוים, ועל התמונה אתם מטמיעים כיתוב קצר עם מסר שמסביר בצורה ברורה איזו בעיה עיקרית המוצר הזה יפתור בחיים שלכם, זה בהחלט מעצים את התמונה. וגם להיפך, אם אתם כותבים משהו וברקע יש תמונת אוירה מתאימה, היא מעצימה את המסר השיווקי.

הטמעת טקסט מתקדם – הצללת הטקסט.

בהמשך למה שהסברנו, טקסט יכול ללוות תמונה ולהעצים אותה אך כמה שהטקסט יהיה מיוחד יותר הוא יעשה את העבודה טוב יותר. בשביל זה יש את האפשרות להצללה של הטקסט כמו אפשרויות שונות לאפקטים שונים, וחשוב לדעת לעשות שימוש באפקטים שונים בכדי להפיק מסר ברור יותר וחד יותר.
טקסטים ותמונות בעולם הווירטואלי
עיקר השימוש בכלי זה כמו גם כלים רבים אחרים שתוכנת פוטושופ מאפשרת להשתמש בהם הוא בשביל העולם הווירטואלי. בכל אתר אליו נכנס נראה תמונות עם טקסטים עליהם, והוויזואליזציה משתלטת על עולם הפרסום בכלל כך שזה בדיוק הזמן בשבילכם לדעת לעשות נכן את הדברים ובצורה מהירה וקלה.
צפייה בסרטון זה כמו גם הטמעת החומר ותרגול שלו יכולים להפוך אתכם ממעצבים בינוניים למעצבים מתקדמים וזה בדיוק הזמן הנכון בשבילכם לשפר את היכולות שלכם ולהיות מעצבים מבוקשים יותר.

2019-08-04T21:21:27+03:00