לימודים חינם פוטושופ  CS6 CS5 - CS7 Photoshop לעיבוד תמונות הפקת כרטיסי ביקור והזמנות לאירועים

לימודים חינם פוטושופ  CS6 CS5 – CS7 Photoshop לעיבוד תמונות הפקת כרטיסי ביקור והזמנות לאירועים

התוכנה הגרפית, פוטושופ – Photoshop מבית חברת Adobe הינה תוכנה פופולארית ושימושית מאוד המאפשרת לעצב ולעבד תמונות שצולמו ויש צורך לעבד אותן או מעוניינים “לשפץ” אותן כך שיראו לשביעות רצוננו,
התוכנה מאפשרת ליצור כרטיסי ביקור או הזמנות לאירועים שונים תוך מיזוג של מספר תמונות, אלמנטים (כגון צורות) וכיתוב יחדיו והגעה לתוצאה איכותית ומקצועית ביותר.

  • באתר זה ישנו מגוון רחב של מדריכים מקצועיים המתמקדים במגוון האפשרויות אותן מציעה התוכנה, במדריכים הסברים כיצד להשתמש בתוכנה הגרפית, הפוטושופ Photoshop צעד אחר צעד במטרה להפיק את המרב שהתוכנה מציעה למעוניינים ללמוד אותה, המדריכים מתאימים למשתמשים מתחילים בתוכנה, לאלו שיודעים כיצד להשתמש בה אך מעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בשימוש בה.

לימודי הפוטושופ Photoshop

בקורסי לימודי פוטושופ- קורס Photoshop אצלנו הסטודנט ילמד בצורה מעמיקה את התוכנה ושלל האפשרויות לעיבוד ועיצוב שהתוכנה מציעה תוך ליווי לאורך כל הקורס של מרצה מוסמך בתחום העיצוב הגרפי שינחה את הסטודנט בשיטת שליטה מרחוק במחשבו של הסטודנט לאורך השיעור כך שהסטודנט ילמד כיצד לתפעל את התוכנה ולהגיע לתוצאות הטובות והמקצועיות ביותר, המרצה יהיה עם הסטודנט בזמן תרגול החומר הנלמד במהלך כל שיעור ויענה על שאלותיו, שיעור אחד על אחד בו הסטודנט מקבל את מלא תשומת הלב של המרצה תוך כך שהסטודנט לומד בסביבה המוכרת והנוחה לו. התוכנה מתאימה לכל מי שחובב את תחום העיצוב הדיגיטלי, למי שנושא הצילום הוא תחביב עבורו או המקצוע שלו, מעצבים גרפים וגרפיקאים. פורמט המדריכים להורדה הוא ב PDF. בהצלחה!!

באיזה תוכנות מעצבים גרפיים עובדים?

אם הגעת לעמוד זה אתה בטח אוהב את עולם האומנות הדיגיטלית ומתפעל כל פעם מחדש שאתה רואה מודעה שיווקית בפייסבוק או באינסטגרם. בכתבה הבאה נסביר לכם מהם התוכנות הגרפיות שאיתם מעצבים גרפיים עובדים וכיצד גם אתה יכול לקחת את האהבה שלך למקצוע זה ולפתח את זה למקצוע מדהים. בכתבה הכנו לכם אין ספור שיעורי הסבר מדהימים על עולם העיצוב הגרפי באמצעות המורים שעובדים בבית הספר. השיעורים נעשו בתוכנות חברת אדובי ומוסברים בשפה העברית שלב אחר שלב על עולם היצירתיות הנפלאה שמאפשר תוכנות גרפיקה ממוחשבת.

התוכנות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים:

כדי לעבוד בתחום הדיגיטל ולתת שירותי גרפיקה ופרסום דיגיטלי עליכם לדעת לא רק את התוכנות הגרפיות אלא לדעת גם את כל השפה העיצובית והחשיבה מעבר לקופסא. לעולם העיצוב הגרפי יש חוקים רבים ועליכם בתור מעצבים להבין כל חוק מהו אומר החל מקומפוזיציית צבע תוך שמירה על קונספט גרפי נכון ומשקלים בגרפיקה ממוחשבת. לכל משקל בגרפיקה ממוחשבת יש איזון סימטרי מה שמאפשר חשיבה מעבר לקופסא ולהוציא לפועל אין ספור תחומים רבים.

התוכנות:

התוכנות בגרפיקה ממוחשבת שמעצבים גרפיים עובדים איתם הם אילוסטרייטור, פוטושופ ותוכנת אנדיזיין. כל תוכנה יש יעוד אחר בעולם המולטי מדיה ופרסום אתרים ולכן מעצבים גרפיים לומדים כיצד לשלב את כל התכנים האינפורמטיבים שהתוכנות מאפשרות. התוכנות הם מאוד מניפולטיבים ומאפשרות למעצבים הגרפיים על ידי שימוש בפקודות רבות וחשיבה מעבר לקופסא להוציא גרפיקות מדהימות ומושכי תשומת לב.

תוכנת הפוטושופ מה אפשר לעשות איתה?

תוכנת הפוטושופ נחשבת לתוכנה מדהימה ביותר ומעצבים גרפיים רבים משתמשים בה כי היא לעולם לא נגמרת. תוכנת הפוטושופ זה לא משנה כמה אתם לומדים אותה ככל שתעבדו עליה יותר כך תוכלו להבין כמה שאתם לא יודעים. התוכנה מאפשרת אין ספור מניפולציות על תמונות והיא מאפשרת לקחת תמונה סתמית ומשעממת ולהפוך אותה למכרתית ושיווקית. לתוכנה כלים רבים ופילטרים המאפשרים לעבוד עם שכבות. השכבות הם הלב של התוכנה ובאמצעות שכבות אפשר לערבב בין תמונות ויוצר מיזוג והדמיות מדהימות.

תוכנת האילוסטרייטור:

תוכנת האילוסטרייטור מבית חברת אדובי היא התוכנה המרכזית שאיתה עובדים בעולם העיצוב הגרפי מה שנקרא בשפה המקצועית עיצוב בצורת וקטור. עיצוב בווקטורים מאפשרים למעצבים הגרפיים ליצור מניפולציות על ידי משיכה של קווים וצורות. לתוכנה יש כלים מדהימים ליצירת גרפיקה סימטרית תוך שמירה על חוקים רבים הנלמדים בקורס. באמצעות תוכנה זו אפשר לצייר ולאייר גרפיקה למשחקי מחשב, עולם המיתוג לעסקים, אופנה, אדריכלות ועוד אין ספור תחומים רבים שמעצבים גרפיים נחשפים אליהם.

תוכנת האנדיזיין.

תוכנת האנדיזיין נחשבת לתוכנה חשובה מאוד כי היא עובדת עם טקסטים רבים ושימושית מאוד בעולם ההוצאות לאור וספרים. באמצעותה סופרים וכותבים מכינים ספרים וקטלוגים רבים כדי להעביר מידע תרשימי. באמצעות התוכנה מכינים אינפוגרפיקות בעולם ההייטק ומשתמשים בה לאתרי אינטרנט. בכל אתר אינטרנט בו מורידים חומרים נלווים נוכל לראות שימוש בתוכנת האנדיזיין. תוכנת אנדיזיין היא לא תוכנת עיצוב אלא אך ורק הטמעת מלל וייבוא של גרפיקה מתוכנת הפוטושופ ואילוסטרייטור.

מה צריך לעשות כדי להיות מעצב גרפי מצליח בשוק?

כדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי עליכם ללמוד את כל השפה הוויזואלית מול שימוש בחוקים רבים לקידום עסקים על ידי מודעות שיווקיות ובאנרים שירוצו ברשתות החברתיות ואתרי חדשות כדי לשווק עסקים. עיצוב גרפי הוא לא רק שיווק עסקי אלא נוכל לראות קולגות רבות שמשתמשות במעצבים גרפיים לעיצוב גרפי רב תחומי. על הסטודנטים ללמוד תכנים רבים וחוקים ולשלב את התוכנות גרפיקה. התוכנות גרפיקה של חברת אדובי הם רק כלי עבודה והחשיבה היצירתית הנלמדת במסלול לימודי מעצבים גרפיים הם אלה שמאפשרים למעצבים להיות מקצועיים בתחום. לכל אורך תקופת הלימודים הם מכינים תיק עבודות מקצועי כדי להראות סימולציות והדמיות רבות של מסלול עולם מיתוג העסקים ותקשורת חזותית.

לימודים אונליין בתקשורת חזותית ועיצוב למובייל.

בית הספר סולו קיים מעל חמש עשרה שנה ומלמד דרך האינטרנט אחד על אחד את מקצועות המולטי מדיה והאינטרנט יחדיו. בית הספר קיים עוד מלפני תקופת הקורונה והכשיר סטודנטים בצורה של שיעורים פרטיים לתיק עבודות ותעודה המתקבלת בסיום הקורס. בשיעור פרטני ואישי מרכז תשומת הלב הוא התלמיד ולכן אפשר להוציא תיק עבודות מקצועי כי אין שום הפרעות במהלך השיעור.

איך מתקיים שיעור בתקשורת חזותית בעיצוב גרפי אונליין?

שיעור גרפיקה ועיצוב אונליין מתבצע דרך תוכנה שמחברת בין מחשבים. תוכנת הזום או כל תוכנה אחרת קיימות כבר שנים רבות ומאפשרים לאנשים לשבת במקומות שונים וללמוד אונליין בו זמנית. במהלך השיעור המורה מסביר מהלכי שונים בפקודות אדובי תוך שימוש בחוקי עיצוב גרפי רבים. לאחר שהסטודנט ראה את מה שהמורה עושה הוא יכול לתרגל את החומר במהלך השיעור. בסיום ההסבר של המורה הסטודנט חייב להראות למורה את מה שהוא עשה כדי להראות שהוא באמת מבין את החומר. המורה לא יכול להתקדם לחומרים חדשים עד שהמורה מבין שהסטודנט הבין במאה אחוז את כל החומר הנלמד. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים רבים כדי לפתח את החשיבה היצירתית לסטודנטים.

איזה תעודה אני מקבל בסיום הקורס?

לימודי עיצוב גרפי לוקחים שמונה חודשי לימוד לפחות ותעודה מתקבלת בסיום הלימודים. כיום זה לא משנה איזה תעודה יש לך ואם סיימת לימודים בחום העיצוב הגרפי מה שחשוב כדי להצליח בתחום זה זה אך ורק תיק העבודות שלך. ככל שתיק העבודות שלך יהיה מקצועי ויראה באמת מי אתה רק כך תוכל להתקבל למקומות עבודה שירצו בשירותים שלך. כל מראיין או כל לקוח שירצה לעבוד איתך יבקש ממך תחילה להראות דוגמאות וסימולציות שעשית בתקופת הלימודים במידה והסימולציות שלך ידברו בשפה המקצועית מול מה שצריך היום בעולם העיצוב אין ספק שתוכל להתקבל לתחום.

העבודה בתחום והשכר:

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי יכולים להתחיל ללא ניסיון בגלל המחסור העצום בכוח אדם כיום בישראל בשכר של שש עשרה אלף שח במידה והם הולכים לעבוד בחברות הייטק ועובדים בשיתוף של מפתחים ומתכנתים. במידה ומעצב גרפי מתחיל בוחר לעבוד בעולם ההדפסה ולעבוד בשיתוף עולה עם מכונות הדפסה ועוד יוכל להתחיל להרוויח שכר של שלוש עשרה אלף שח נטו. בשני המצבים הדבר היחיד שיאפשר לכם להתקבל למקומות עבודה זה אך ורק תיק הדוגמאות שעשית.

עבודה מהבית בתחום העיצוב גרפי.

מרבית בוגרי קורסים בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי מתחילים בעבודה מהבית כי היא מאפשרת להם חופש פעולה כלכליים. בתחום העיצוב הגרפי בגלל המחסור העצום בתחום זה תוכלו לראות שברגע שתפתחו לכן דף פייסבוק עסקי או אתר אינטרנט שתבצעו במהלך תקשורת חזותית תוכלו לשווק אותו לקבל שלל לקוחות.

אנו ממליצים לכם כבר היום לשוחח עם יועצי הלימודים על מגוון מסלולי הקורסים שעומדים ברשותכם וללמוד את תחום זה מהבית בצורה פרטנית ואישית. אין ספק בגלל שהביקוש גדול תחום העיצוב הגרפי גם עולם הדפוס וגם עולם האינטרנט תוכלו להתקבל למקומות עבודה במהירות או לעבוד בתחום זה מהבית. שוחחו עם יועצי הלימודים ותתחילו את הקריירה המדהימה שלכם כבר היום.