מדריך פוטושופ  CS6 CS5 – CS7 Photoshop לעיבוד תמונות הפקת כרטיסי ביקור והזמנות לאירועים

התוכנה הגרפית, פוטושופ – Photoshop מבית חברת Adobe הינה תוכנה פופולארית ושימושית מאוד המאפשרת לעצב ולעבד תמונות שצולמו ויש צורך לעבד אותן או מעוניינים “לשפץ” אותן כך שיראו לשביעות רצוננו,
התוכנה מאפשרת ליצור כרטיסי ביקור או הזמנות לאירועים שונים תוך מיזוג של מספר תמונות, אלמנטים (כגון צורות) וכיתוב יחדיו והגעה לתוצאה איכותית ומקצועית ביותר.

  • באתר זה ישנו מגוון רחב של מדריכים מקצועיים המתמקדים במגוון האפשרויות אותן מציעה התוכנה, במדריכים הסברים כיצד להשתמש בתוכנה הגרפית, הפוטושופ Photoshop צעד אחר צעד במטרה להפיק את המרב שהתוכנה מציעה למעוניינים ללמוד אותה, המדריכים מתאימים למשתמשים מתחילים בתוכנה, לאלו שיודעים כיצד להשתמש בה אך מעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בשימוש בה.

מדריך פוטושופ  CS6 CS5 - CS7 Photoshop לעיבוד תמונות הפקת כרטיסי ביקור והזמנות לאירועים

לימודי הפוטושופ Photoshop

בקורסי לימודי פוטושופ- קורס Photoshop אצלנו הסטודנט ילמד בצורה מעמיקה את התוכנה ושלל האפשרויות לעיבוד ועיצוב שהתוכנה מציעה תוך ליווי לאורך כל הקורס של מרצה מוסמך בתחום העיצוב הגרפי שינחה את הסטודנט בשיטת שליטה מרחוק במחשבו של הסטודנט לאורך השיעור כך שהסטודנט ילמד כיצד לתפעל את התוכנה ולהגיע לתוצאות הטובות והמקצועיות ביותר, המרצה יהיה עם הסטודנט בזמן תרגול החומר הנלמד במהלך כל שיעור ויענה על שאלותיו, שיעור אחד על אחד בו הסטודנט מקבל את מלא תשומת הלב של המרצה תוך כך שהסטודנט לומד בסביבה המוכרת והנוחה לו. התוכנה מתאימה לכל מי שחובב את תחום העיצוב הדיגיטלי, למי שנושא הצילום הוא תחביב עבורו או המקצוע שלו, מעצבים גרפים וגרפיקאים. פורמט המדריכים להורדה הוא ב PDF. בהצלחה!!

2019-08-04T23:38:58+03:00