מדריך ציור בתוכנת הפוטושופ

//מדריך ציור בתוכנת הפוטושופ

מי אמר שצריך לדעת באמת לצייר בתוכנת הפוטושופ, במדריך זה נלמד אתכם טכניקה מדהימה של שימוש בכמה כלים פשוטים כדי להוציא עיצוב גרפי מרהיב ויפה. והיום נדבר על כלי המגיק, כלי הקסם, בתוכנת הפוטושופ כלים רבים להכנת ציורים או עיטורים גרפיים, כמו שכולם אומרים תוכנת הפוטושופ לעולם לא נגמרת, כמה שתדעו אותה תמיד תרגישו שהיא יכולה יותר, וזה הדבר היחידי שמשאיר את המעצבים גרפיים במקצוע הזה, כמובן ככל שתדעו יותר את יכולותיה יהיה לכם קל לשלב.

הסוד הוא בשילוב של הפקודות בעיצוב גרפי

מעצבים גרפיים מקצועיים יודעים לעבוד עם שילובים, גרפיקאי שחושב בצורה גדולה ורחבה יותר לערבב בין הדברים, סך הכל עיצוב גרפי טוב יהיה על ידי ניסוי וטעייה, ככל שתטעו הרבה בתוכנה תוכלו לדעת הרבה יותר, כמו שאומרים אין חכם כבעל ניסיון, הטעיות בעבודה עם תוכנת הפוטושופ דווקא מוציאות עיצובים מדהימים, אז אם אתם צריכים לנסות ולנסות אל תפסיקו תעשו טעויות הכי חשוב שזה יצא יפה. תוכלו לצפות באין ספור סרטוני עיצוב שמראים לכם איך מעצבים גרפיים וגרפיקאים חושבים, בעמודי הקורסים השונים יש לכם סרטוני הסבר מדהימים עם דוגמאות של עיצובים גרפיים שנעשו על ידי בוגרי המכללה לעיצוב גרפי להתרשמות, כמובן שתוכלו לבקר בתיק העבודות של בוגרים ולראות מה חדש שם, הסרטונים הם מתאימים למתחילים ולמתקדמים וגם למתעניינים שאין להם בכלל מושג מה זה בכלל עיצוב גרפי!

מדריך ציור בתוכנת הפוטושופ

ללמוד את פוטושופ וההבדלים ללימודי עיצוב גרפי מקצועיים

כיום כולם יודעים שאחד התחומים הכי רווחיים בעולם ההייטק זה עיצוב גרפי. אם בעבר עולם זה היה שייך אך ורק לעולם הדפוס היום כבר הכל שונה, במידה ואתם לומדים רק את תוכנת הפוטושופ תוכלו לתת שירותי עיצוב גרפי לעולם הצילום אך לא יותר מזה, אם אתם לומדים את מסלולי העיצוב גרפי תוכלו להיות חלק מקהילת מעצבים גרפיים גדולה בישראל שנותנת שירותי גרפיקה לאו דווקא לקהילה בישראל אלה לכל העולם כולו, זה לא חדש שמחצית מכוח העבודה הישראלי עובד לעולם הייטק בישראל ובעולם, הדרישה הגבוה בישראל לכוח אדם איכותי רק עולה בשנים האחרונות וכיום מספיק לימודי תעודה קצרים כדי להשתלב בתעסוקה במשרדי פרסום או בחברות לבנייה ועיצוב אתרי אינטרנט. במאמר זה תוכלו קצת לקבל טיפים מדהימים בעולם העיצוב, בקרו בעמודי הקורסים השונים הכנסנו מאות סרטוני הדגמה בחינם על יכולותיהם בעיצוב של התוכנות הגרפיות ועיצוב אתרי אינטרנט. בהצלחה!

 

2019-08-05T00:55:35+03:00