מדריך שילובים בתמונות בפוטושופ

//מדריך שילובים בתמונות בפוטושופ

מדריך שילובים בתמונות בפוטושופ בשילוב צורות וחיתוך גרפי צורני – מדריכים חדשים

כאשר אנחנו רוצים לשלב תמונות ולהפוך אותם לתמונה אחת דרך תוכנת הפוטושופ עלינו לעבור כמה שלבים כדי שנצליח להגיע לתוצאה סופית טובה. ישנם כמה דרכים שנוכל לעשות על מנת שנצליח לשלב בכמה תמונות שנרצה, נוכל לשלב אפילו 3 תמונות כדי ליצור מצב של תמונה יחידה דרך התוכנה החדשנית והמובילה בתחום הגרפיקה. הפוטושופ עוזר לנו לעבד את התמונות שאיתם נרצה לשלב בתוך הקובץ ולתת לעבודה להיות חלקה ובאיכות טובה. כדי להשתמש בטכניקות אלה עלינו להיות בעלי ידע גבוה וכישרון בעבודה על התוכנה ולהתאים את המידות לפי סוגי העבודה. פוטושופ נחשבת כאחת התוכנות הכי יוקרתיות ובעלות שם טוב ונפוץ בכל העולם ובארץ ומיליוני מעצבים גרפיים עובדים בתוכנה כדי ליצור כול מיני סוגי עבודות ובמיוחד עבודות של שילובי תמונות ואפקטים שונים עבור המוצר שהם מייצרים במשרה שלהם. עבודה זאת הינה עבודה פשוטה וקלה לכל מעצב או גרפיקאי העוסק בתחום ובכל מה שקשור לתוכנה עצמה.

לשלב תמונות ולהפוך אותם לתמונה אחת דרך תוכנת הפוטושופ

שימוש שקופית בפוטושופ

סגנון שילוב צבע מעל התמונה בשימוש שקופית

סגנונות השילוב בתוכנת הפוטושופ מתבצעים על ידי תמונה שיושבת מעל תמונה והורדת האטימות או שאנחנו לוקחים צבע בשכבה נפרדת שיושב מעל התמונה ואז משחקים עם הצבע שקופיות כדי להעביר דרמטיות או כל סגנון אחר. בתמונה המצורפת נוכל לראות את הצבעים הירוקים או האדומים שמשתלבים ביחס לתמונה עם מתן מסגרת טכניקה זו היא טובה ברגע שרוצים להעביר דרמטיות או מסר חברתי ושיווקי לכל מטרה. פרסומות כאלה אפשר לראות במדיות והרשתות החברתיות כגון פייסבוק או אינסטגרם שרוצים לגרום למסר לעבור בצורה יותר חזקה לגולשים להעברת תנועה וגולשים לאתרים ועוד. בשיעור המצורף נוכל לראות יצירת מסגרת לביצוע טכניקות שיווקיות שאפשר לעשות עם תוכנת הפוטושופ במיוחד.

איך נשלב תמונה בתמונה אחרת ?

כדי לשלב תמונה ניצור מספר שלבים שונים בתוכנה עד שנגיע לאותו מצב שאנחנו רוצים. הדבר יעשה לאט דרך התוכנה. כאשר אנחנו רוצים לשלב תמונה בתמונה אחרת אנחנו נדאג קודם כול שיהיה לנו קבצי תמונות במחשב ואז נבחר אם זה 2 תמונות או 3 כדי להעלות בתוכנת הפוטושופ וליצור תמונה אחת ויחידה. אופן ההתחלה נבחר תמונה ונעלה אותה בתוכנה נחבר את שתי התמונות בקובץ חדש ואז נעתיק את התמונה ונדביק בשכבה חדשה שאיתה נקבל מידות תואמות לאותם תמונות שנשים בקובץ שפתחנו, לאחר מכן לוקחים תמונה אחרת מסמנים את כול השטח מעתיקים ומדביקים ושוב בשכבה חדשה לגמרי. כרגע התמונות נמצאות באותו קובץ והמשך הפעולה זה ליצור שכבה ומסכה לשכבה עליונה אחר כך בוחרים מסרגל כלים שמאלי את הגרדיאנט והוא צריך להיות כולו בצבע שחור לבן שנותן רקעים לתמונות שהדבקנו בקובץ עצמו וחיברנו כדי שתצא תמונה יחידה. טכניקה זו היא פשוטה ובסיסית לשימוש בשילובי תמונות שונות בתוכנה.

איך זה יכול לעזור בעיצוב גרפי?

שילוב התמונות דרך הפוטושופ יכול לעזור לעיצוב גרפי כחלק מהעבודה בתחום דרך התוכנה, חלק מהנושא זה מה שתלמדו בקורס ואנחנו כיום עוסקים בו כחלק מעיצובים של כל מיני כרטיסים , הזמנות ועוד תכנים. דרך שילוב התמונות והאפקטים בתוכנה ניצור עיצובים מושלמים ואיכותיים.  כדי שהאפקטים יהיו ברמה מאוד גבוהה מאוד חשוב להשתמש בתמונות איכותיות וברזולוציה מאוד גבוהה. פוטושופ מתנהגת אחרת אם הקובץ הוא איכותי או לא איכותי. תחילה תצטרכו לפתוח דף עבודה עם רזולוציה של 300 ורק לאחר מכן להתחיל בביצוע מניפולציות על תמונות. כדי לא לראות גירעון טכניקה זו תאפשר לכם לבצע הצללות או כל סגנון חיתוך אחר ברזולוציה איכותית.

שימוש בהכנת רקעים עם תמונות משולבות בתחום העיצוב גרפי

בתחום עיצוב גרפי כשמכינים פרסומת או מודעה שיווקית רקעים בהחלט יאפשרו להעביר את הדרמטיות שרוצים להעביר. תחילה תכניסו מספר תמונות ותשלבו אותם  על ידי פקודות חיתוך, רק לאחר מכן תכתבו את כל המסרים שאתם רוצים בטיפוגרפיה נכונה. במסלול לימוד עיצוב גרפי דואגים לפתח לעצב לסטודנטים את החשיבה היצירתית בהכנת רקעים ועיצובים נוספים.  בשיעורים המצורפים תוכלו לתת ערכים שונים לחלונות העבודה שנפתחים לכם בפוטושופ. הבאנו כמה מספר דוגמאות של שילוב בין תמונות בצורה רכה ובצורה חיתוך של תמונה על ידי מסלול שקיים בתוכנה. תוכלו לעצור את הסרטון כל פעם ולרשום את הפרמטרים ולאחר מכן לתת ערכים שונים כדי להוציא עיצוב וסגנון ייחודי משלכם.

אם אתם יודעים בצורה בסיסית את תוכנת הפוטושופ כדאי לכם לשקול מעבר למקצוע מעצבים גרפיים

מרבית המעצבים גרפיים שמפורסמים בישראל ובעולם כולו התחילו בדיוק כמוך עם תוכנת הפוטושופ. זה לא משנה עד כמה אתם יודעים את פוטושופ או אם אתם יודעים את פוטושופ בכלל תוכלו לפתח את התחביב שלכם לכישרון בתחום העיצוב הגרפי. כיום יש מחסור עצום לגרפיקאים ומעצבים במיוחד בעולם ההייטק עקב המעבר המעבר המסיבי של מעצבים וגרפיקאים לעבודה בהייטק. תחום ההייטק שואב לתוכו מעצבים להכנה ועיצוב של האפליקציות או עבודה משותפת עם מתכנתים להכנת אתר האינטרנט. השכר בתחום ההיי-טק עצום מאוד בגלל שיש ביקוש גם מעולם הדפוס וגם עולם האינטרנט. כדי להתקבל למקומות עבודה כאלה כל מה שתצטרכו זה להכין תיק עבודות מקצועי שזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל למקומות עבודה. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או איפה למדתם  את תחום העיצוב גרפי מה שיבדקו זה אך ורק כיצד אתם מעבירים רעיונות בצורה של אלמנטים ויזואליים מתאימים לקונספט העיצובי.

  • במסגרת לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית תלמדו כיצד להשתמש בחוקים לעיצוב גרפי נכונים החל מהבנה מעמיקה של מה זה קהל היעד ואיזה צבע צריך להשתמש בהכנת הגרפיקה או בניית הקונספטואלית בשימוש טיפוגרפיה נכונה להעברה של מסרים חברתיים ושיווקיים. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בתיק עבודות כדי להראות טרנדים חדשים בעיצוב ושאתם באמת מבינים מה זה עיצוב גרפי. השימוש בלימודי עיצוב גרפי בתוכנות יהיו של חברת אדובי החל מ תוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה אחראית על סגנון אחר בעיצוב גרפי אבל פוטושופ היא בהחלט התוכנה המרכזית ביותר איתה עובדים מעצבים וגרפיקאים במשרדי פרסום וחברות הייטק.

ללמוד אונליין עיצוב גרפי מקצועי לתעודה או קורס פוטושופ אונליין איך זה קורה

אין לכם זמן ללכת למכללות עיצוב גרפי? גרים רחוק מבתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? תוכלי ללמוד בבית-הספר אצלנו למידה אישית אחד על אחד דרך האינטרנט בצורה מקוונת דרך תוכנת חיבור שבית הספר מספק לכם חינם. דרך תוכנת החיבור המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר לכם על כל תוכנה גרפית כזו או אחרת איך מעצבים גרפיקה בצורה הנכונה. השיחה מתבצעת בדיוק כמו שתכננת סקייפ עובדת או דרך שיחה טלפונית. המורה יסביר לכם איך מבצעים תרגילי עיצוב ולאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל את החומר הלימודי.

  • לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר החשוב ביותר כיום בתעשייה. בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית שמעידה שלמדתם את התחום בצורה מסודרת. תוכלו לשוחח עוד היום עם אחד מיועצי הלימוד שלנו ולהתייעץ כיצד גם אתם יכולים ללמוד את תחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית כל זה אונליין מהבית בלמידה אישית ופרטית. הלימודים בבית הספר מתקיימים אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה ועיצוב. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטוני הסבר מיוחדים שהכנו במיוחד עבורכם חינם צפייה נעימה.

דוגמאות של שימוש בתוכנת הפוטושופ – שימוש בטכניקות לקידום מכירות ועסקים – פרסום מודעות ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם

2019-10-20T23:05:18+03:00