מדריך שקופיות בפוטושופ

//מדריך שקופיות בפוטושופ
אנחנו הגולשים דרך המדריך נקבל מידע רב על כל נושא השקופיות בפוטושופ באופן בסיסי ומפורט, השקופיות נמצאות בפילטרים ובכלים של התוכנה עצמה הם חלק מתוספת של אפקטים שנוסיף לתמונות שנעלה בתוכנה ונרצה לשנות אותם ולתת להם מראה איכותי וחדיש. המדריך מלמד על מגוון סוגים של שקופיות לאיזה מטרה משמשים ותורמים השקופיות בתוכנה. המדריך נותן פירוט כיצד ניתן לעשות שימוש בשקופיות שבתוכנה באופן שונה ומגוון ואת הדרך שנעבור כדי לייצר שקופיות בפוטושופ וניתן לתמונה מראה שונה לגמרי ממה שהיה לפני שהכנסנו שקופית לתמונה. את השקופיות נוכל להוסיף דרך חלון השכבות שקיימות בתוכנה ובה יש מלא שקופיות ואפקטים שונים שאנחנו יכולים להשתמש ונוכל גם להוסיף שקופיות אחרות לא רק ממה שקיים בתוכנה. אנחנו נלמד איך לעבוד עם שקופיות.
השקופית עצמה ונותנת הרבה רעיונות אחרים לשימוש בשקופיות

איך מכינים שקופיות בתוכנה?

כדי להתחיל להכין שקופיות בתוכנה עצמה עלינו לפתוח קובץ ולהכניס תמונה שונה שנבחר לסמן חלק מהתמונה דרך כלי הבחירה ולהוסיף שכבה חדשה בחלון השכבות, האפקט של השקופיות יחול על השכבה החדשה ששמים מעל התמונה. לאחר הוספת השכבה ממלאים בצבע בעיקר צבע שחור ובוחרים שקופיות מהרשימה שנמצאת בחלון השכבות בתוכנה. ישנם מלא דרכים שנוכל להשתמש בשקופיות למשל שיכפול תמונה שזה מתבטא בהעלאת תמונה ולשכפל אותה תמונה על תמונה וככה מחילים שקופית או על ידי feather שמעלים תמונה מסמנים חלק ומשתמשים ב feather עושים קליק ימני בבחירת השכבה מעתיקים או חותכים לשכבה חדשה. ישנו גם דרך של שקופית אם אנחנו רוצים לשנות צבע בתמונה אנחנו בוחרים ב magnetic tool  משכפלים שכבה וממלאים בצבע שנרצה. השימוש בשקופיות גורם להשפעה על הגוונים שנבחר על ידי לעשות שימוש בשקיפות של צבע המילוי או

השקופית עצמה ונותנת הרבה רעיונות אחרים לשימוש בשקופיות. היכן נמצא מדריך בנושא?

את המדריכים נוכל למצוא דרך אתרים שונים באינטרנט שקיימים במאגרים רבים. המדריך נועד לתת ידע מסוים לגולש שמעוניין ומתעניין בלימודים בנושא הפוטושופ עצמו. הם מקלים על הגולש מבחינת עלויות בכך שהוא אינו צריך לצאת מהבית הוא יכול ללמוד דרך המדריך איך להשתמש בתוכנה ולעבוד עליה בכל הנוגע לנושאים שונים כמו שקופיות. את המדריכים רושמים מורים או צוות של מעצבים שמעבירים הלאה את הידע שלהם דרך המדריך כדי לעזור לגולשים שמחפשים עזרה בלמידה ורכישת ידע בסיסי כדי למצות אחר כך במשרות בתחום הגרפיקה.

2019-08-09T15:15:04+03:00