מדריך ROTATE איך לסובב אלמנטים באילוסטרייטור הכול על וידאו מלא שיעור חינם!

ROTATE איך לסובב אלמנטים באילוסטרייטור

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך עושים שימוש נכון בתוכנת אילוסטרייטור במהלך עבודת העיצוב שלנו, ואיך עושים שימוש ב-ROTATE ומסובבים אלמנטים שונים. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל מעצב באשר הוא, ויש פעולות מסוימות אותן ניתן לעשות רק עם תוכנה זו, ושימוש בפוטושופ ואחרות לא יספיק. הסרטון יסביר לכם למה צריך בכלל לעשות שימוש בכלי הזה ואיפה צריך אותו, ועם האזנה לסרטון כמו גם תרגול של הנלמד בו, ניתן להגיע לתוצאות טובות. אז קדימה, תכינו כוס קפה שבו בנחת ותלמדו עוד משהו חשוב, משהו שיקדם אתם בדרך להיות מעצבי על.

למה צריך לסובב אלמנטים?

באילוסטרייטור הכול עובד על אלמנטים, ובמקרים רבים מדובר על עיצוב של כמה אלמנטים במקביל שנכנסים לאותו הפרויקט. אם אתם רוצים לעבוד בצורה מדוייקת, בצורה מקצועית ונכונה אתם חייבים להכיר את הכלי הזה ואת האפשרות הזו וחייבים לעשות בו שימוש מתי שאתם צריכים. בשבי להתאים זוויות וגדלים של אלמנטים, אתם צריכים לסובב אותם לעיתים, ושימוש בכל ה-ROTATE יעשה עבורכם את זה. בעיקר כשמעצבים לוגו עם תוכנת אילוסטרייטור, שימוש בכלי הזה הופך לתדיר, ויהיה לכם הרבה יותר “משחק” במהלך העבודה שלכם.
בעיקר כשמעצבים לוגו

עיצוב לוגו באילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה ייחודית ליצירה של לוגואים. יש אומנם את פוטושופ ואחרות, אך אילוסטרייטור היא תוכנה אשר עובדת על ווקטורים, מה שאומר שניתן להגדיל את התמונות שמפיקים ממנה כמה שרוצים. פוטושופ היא תוכנה אשר עובדת על פיקסלים אותם לא ניתן להגדיל מכיוון שהם יהיו מיד מטושטשים, ולכן למי שמעצב לוגו והלוגו הזה אמור להיות מודפס לגדלים משמעותיים, כמו גם בגלל כלים אחרים שאילוסטרייטור מעמידה עבור מי שמעצב לוגואים, חייב לעשות שימוש בתוכנה הזו.
  • אם אתם בתחילת דרככם בעולם העיצוב ורוצים להתמקצע בכמה שיותר תחומים, אתם חייבים לדעת לעשות שימש באילוסטרייטור בכלל ובכלי ה-ROTATE בפרט. תרגול רב של הדברים יביא אתכם למצב של “טבע שני” בפעולות הללו, ותהיו מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר תוך זמן קצר יותר.

2019-08-12T20:30:25+03:00