מדריכים באילוסטרייטור למתקדמים – שיעור תלת מימד וידאו 2

//מדריכים באילוסטרייטור למתקדמים – שיעור תלת מימד וידאו 2

יצירה של עצמים תלת מימדיים

אם אתם רוצים להוסיף חיים לעיצובים שלכם, ורוצים ליצור מצג כאילו הם אמיתיים, אתם חייבים לתת להם מימד נוסף ולהפוך עצמים דו מימדיים לתלת מימדיים. תלת מימד הופך כל עצם לעצם עם נוכחות, עצם שנראה כאילו הוא יוצא מהקובץ מה שמשווה לו מראה מרשים יותר. ניתן ליישם את תלת המימד בעזרת אילוסטרייטור באנימציה וכמובן גם בלוגואים. יש שתי אפשרויות ליצירה של עצמים תלת מימדיים, עצמים שהיו עד עכשיו לדו מימדיים.
הבלטת מימד – אם אתם רוצים ליצור תלת מימד, אחת הדרכים היא פשוט הבליט מימד אחד משני המימדים שהיו עד כה. זה ייתן עומק לתמונה ויהפוך אותה ל”אמיתית” יותר.
סיבוב העצם – אם מסובבים את שלושת המימדים מקבלים גם כן תלת מימד, וזו שיטה מצויינת לעשות את זה בצורה מדוייקת ונכונה.
מעצבים עובדים בהתחלה עם תוכנת פוטושופ

תוכנת אילוסטרייטור ווקטורים

לא מעט מעצבים עובדים בהתחלה עם תוכנת פוטושופ. תוכנת פוטושופ היא תוכנה מצויינת לעיצוב אך יש לה חיסרון אחד משמעותי, חיסרון שנוגע לזה שהיא תוכנה שעובדת על פיקסלים. קובץ עם פיקסלים ניתן להקטין אך אי אפשר להגדיל, ואם מגדילים אותו הוא נהיה מטושטש. לעומת אילוסטרייטור שעובדת על וקטורים אותם ניתן להגדיל בלי סוף. זה בהחלט חשוב ואף קריטי למעצבים גרפיים. אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים טובים יותר ומקצועיים יותר, זה בדיוק הסרטון בשבילכם, מדריכים אשר יתרגלו אתכם את נושא תלת המימד.
הבלטת מימד – אם אתם רוצים ליצור תלת מימד

הסרטון שלפניכם מסביר לכם איך עושים תלת מימד באילוסטרייטור ואיך עושים את זה באופן מדויק. הסרטון מיועד בעיקר למעצבים גרפיים שנמצאים כבר עמוק בתחום ויודעים איך לעבוד עם התוכנה באופן בסיסי. הסרטון פשוט וקל להבנה והוא כולל הסברים מפורטים על השלבים השונים ביצירת תלת מימד, ולימוד של החומר כמו גם תרגול שלו יהפוך אתכם ממעצבים למעצבים ברמה גבוהה ומקצוענים בתחומכם. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל מעצב גרפי, תוכנה אשר יחד עם תוכנות כמו פוטושופ ואינדיזיין משלימה את התמונה כולה.

יצירת לוגו

 

2019-08-07T09:14:50+03:00