מדריכים באילוסטרייטור שיעורי וידאו כלי המעוות לעיטורים מדהימים

עם אילוסטרייטור ניתן לעשות לא מעט דברים מדהימים, עבודות לא שגרתיות בעיצוב. אך את אילוסטרייטור צריך להכיר וצריך להתעדכן בתוכנה אחת לכמה זמן, מכיוון שהיא תוכנה שחברת אדובי המפתחים שלה מויפים לה תכונות וכלים השכם והערב. הסרטון שלפניכם הינו עוד סרטון ממנו תוכלו ללמוד המון, סרטון שיאפשר לכם לעשות שימוש בכלי המעוות וליצור ממנו עיטורים מדהימים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה ומיועד הן למתחילים והן למתקדמים, סרטון שכל מה שצריך הוא לתרגל את הנאמר בו כך שניתן יהיה לעשות את הדברים בקלות ובמהירות מאוחר יותר. כל מה שנדרש מכם הוא הפנמה של הנאמר בו כמו גם תירגול כמה שניתן של הדברים, ובסופו של דבר תפיקו עבודות לא שגרתיות.

למה צריך בכלל עיטורים?

תוכנת אילוסטריטור היא תוכנה שניתן לעשות איתה לא מעט דברים, אך היא תוכנה שניתן בעיקר לעשות בעזרתה לוגואים. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על ווקטורים ולכן היא לא מוגבלת בהגדלת הקבצים שמפיקים בעזרתה, ולכן לוגואים כדאי לעצב בעזרתה בכדי שניתן יהיה אחר כך להגדיל אותם לצרכים שונים. לוגואים צריכים להיות מיוחדים וצריכים להיות כאלו שעוסקים בתחום בו העסק עובד, ולכן שימוש בעיטורים שונים שרלוונטיים לעיצוב הספציפי יכולים להעצים את הלוגו ולהוסיף לו בדיוק את מה שחסר לו. עיטורים יכולים להיות שימושיים בעבודות שונות וככל שיודעים יותר איך לעשות בהם שימוש מצליחים יותר.
עבודות לא שגרתיות בעיצוב

לעבוד עם כמה תוכנות במקביל…עבודה עם אילוסטרייטור היא מצויינת

היא יכולה לתרום המון לעבודות, אך הדבר הנכון ביותר יהיה שילוב של התוכנות השונות בעבודה. אילוסטרייטור לא באה להחליף את תוכנת פוטושופ וההיפך, ולכן אם תדעו לעשות שימוש בשתי התוכנות הללו כמו גם בתוכנות אחרות, תוכלו להפיק עבודות לא שגרתיות ומיוחדות. יש כלים שונים בתוכנות השונות שמתעדכנים כל הזמן, והגרסאות השונות של תוכנות מבית חברת אדובי לא דומות האחת לשנייה. אם אתם רוצים להיות כל הזמן מעודכנים בשינויים אתם חייבים להיות עם אצבע על הדופק.

2019-08-07T09:14:27+03:00