מדריכים בפוטושופ בחינם להכנת אפקטים

אנחנו כיום נמצא דרך הרשת מלא מדריכים בחינם להכנת אפקטים בכל מיני סוגים שיתנו לעיצוב שלנו צורה יותר מיוחדת ואיכותית. את המדריכים עורכים אנשי מקצוע מנוסים בעבודה על תוכנת הפוטושופ ומטרתם להקנות ידע לגולש דרך הרשת, את הידע הם מעבירים באופן נרחב ומפורט שכל גולש שיכנס לאתר יוכל להיעזר וללמוד בקלות אך להכין אפקטים דרך התוכנה לעיצובים שאותם ירצו לעצב. המדריכים חוסכים מאיתנו הגולשים זמן וכסף ובאים להקל עלינו מהרבה בחינות וזה יתרון עבור הגולשים שבאים ללמוד את הנושא דרך המדריך של הפוטושופ בחינם להכנת האפקטים.איך מכינים אפקטים דרך התוכנה?

ישנם כמה שלבים להכנת אפקטים שונים דרך התוכנה את האפקטים אנחנו משלבים אחרי שנבחר תמונה בקובץ ואז נוסיף לתמונה את האפקטים השונים שקיימים בתוכנת הפוטושופ. אנחנו מתחילים בכך שאנחנו מעלים תמונה שאנחנו אוהבים לפוטושופ ובוחרים גודל לתמונה  ממשיכים ביצירת שכבה בצבע שחור או אפור בערכים של rgb  תוכנת הפוטושופ מספקת אפקטים של הצללה, הילות וכו שמשנות את מראה השכבה, האפקט של השכבה קשור לתכנים שלה וזה בא על ידי ביטוי בעריכה ובדרך הזזתם , האפקטים יודגשו בתוכן השכבה שפתחנו. ניתן ליצור סגנון שונה ותואם בתיבת הדו שיח layer style  וניתן להרחיב את החלונית של השכבה כדי לבצע עריכה לאפקטים. אנחנו מכניסים תמונה בקובץ פותחים שכבה מעל לתמונה  ושמים צבע כלשהו. מגיעים לחלון השכבות בתפריט mode  ובוחרים איזה שקופית שנרצה ובמידה ונבחר בדרך אחרת של אפקט על ידי עירבוב תמונה ושילוב בתמונות אחרות.

אפקטים קיימים בפוטושופ

אילו סוגי אפקטים קיימים בפוטושופ?

אנחנו נשתמש באפקטים לצורך עיצוב אלבומים דיגיטליים, אפליקציות שונות שנפתח, ישנם סוגים שונים של אפקטים שאיתם נשתמש בתוכנה ניתן להכין אפקטים תלת מימדי על העיצוב עצמו. את האפקטים אנחנו משלבים בתמונה שנבחר ומטרתו להוסיף למראה של העיצוב. אפר להוסיף אפקטים גם בטקסטים מעל לתמונה. סגנון האפקטים מוגדר מראש על השכבות אנחנו יוצרים סגנונות שונים דרך האפקטים הבאים: drop shadow  שזה יצירת הצללה מאחורי התוכן של השכבה. Inner shadow  תוספת הצללה בתוך שולי השכבה, inner glow  הוספת הילה מתפזרת בקצוות פנימיים או חיצוניים של השכבה. אילו רק חלק מהפעולות שעלינו לעשות כדי להוסיף אפקטים לתמונה או לטקסט שנשים בקובץ.

 

 

2019-08-04T19:30:44+03:00