מדריכים בפוטושופ טשטוש סביבה.

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך משתמשים בכלים שונים שמעמידה פוטושופ עבור מעצבים וצלמים, ובעיקר איך לטשטש סביבה בתמונה. הסרטון פשוט וקל להבנה והוא מיועד הן למתחילים והן למתקדמים, וצפייה בו כמו גם תרגול של הנאמר בו יביא אתכם לרמת מקצועיות גבוהה מאוד. פוטושופ היא תוכנה פשוטה לשימוש והכלים בה מאפשרים לעשות המון דברים מיוחדים, והסרטון הזה כמו גם סרטונים נוספים וחומרים אחרים שתגיעו אליהם ייקחו את התמונות שצילמתם או אלו שאתם צריכים לעבוד עליהן לרמה אחרת. אז מי צריך בכלל לטשטש חלקים בתמונה? למה לעשות את זה? מה זה נותן?
לימודי פוטושופ, העלמת פצעים

טשטוש חלקים בתמונה

אחד הכלים שניתן לעשות בהם שימוש הוא הכלי שמאפשר לטשטש חלקים בתמונות בעבודה עם פוטושופ. ולמה צריך לטשטש? טשטוש חלקים לא רלוונטיים בתמונה או כאלו שנמצאים מחוץ לאובייקט המרכזי אליו רוצים לכוון את הזרקורים, יוצר אפקט מיוחד, אפקט שמחדד את מה שרוצים אל מול מה שלא. בנוסף, טשטוש חלקים מסויימים בתמונה מה שמחדד אובייקטים ספציפיים, נותן עומק לתמונה, תלוי כמובן ברמת הטשטוש. מי שעושה שימוש באופציה הזו יכול להיות צלם שרוצה להשיג אפקט לא שגרתי, כך לדוגמא צלם טבע שמצלם בעל חיים קרוב מאוד ירצה לטשטש את הסביבה בכדי שהעין תלך ישירות לאובייקט המרכזי, וכך גם צלם אירועים שרוצה לקחת תמונה של חתן וכלה ולחדד את שניהם בשונה מהסביבה בפריים. גם מעצבים גראפיים יכולים להשיג את אפקט החדות והעניין עם האפשרות הזו, ורק כשרואים את התוצאות מבינים עד כמה האופציה הזו חשובה וכדאית במקרים מסויימים.

פוטושופ לכולם…

פוטושופ מעמידה בפני המשתמשים בה שלל כלים מדהימים, והיא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן וניתן לקבל בעזרתה אפקטים ייחודיים. כל תוכנות העריכה והעיבוד שפותחו בשנים האחרונות, חלקם למחשב וחלקם למובייל לא מתקרבים ביכולות שלהן לפוטושופ, והראייה היא שאנשי המקצוע בתחום הצילום והעיצוב בוחרים בה כבחירה ראשונה שלהם.
אם גם אתם רוצים להגיע לרמה גבוהה בעיצוב, פוטושופ היא התוכנה בשבילכם, ואם אתם רוצים ללמוד לטשטש חלקים בתמונה זה בדיוק הסרטון אותו אתם צריכים, סרטון פשוט ומוסבר היטב.

2019-08-04T20:00:33+03:00